peps84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
zielona góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oni mnie kiedys doprowadza do zawału..albo spektakle jak z PSG albo spektakularne wtopy tak jak dzisiaj
6
Aduriz na nowego Larssona
0
Wiesz spodziewałem sie innej kariery Bartry w Barcelonie..ostatnie sezony grał, rozwijal sie, az tu nagle w tym sezonie łubudu i głeboka lawka. Dlaczego tak sie stalo?mozna sie tylko domyslac.
Jakby nie było to jest to koniec bartry w barcelonie..NO CHYBA ZE NIE;-)
0
Dokladnie..nikt mi nie wmówi ze Francuz daje nam spokój w obronie, którego potrzebujemu by grac ofensywnie jak teraz
0
W tym momencie moze i tak ale bartra ma przed soba przyszlosc..niekoniecznie u nas
0
Bartra?jest mlody moze byc z niego naprawdę dobry obronca ale niekoniecznie w Barcelonie..potrzebuję minut
0
Zaden żart..chcialbym uwazac inaczej ale niestety francuz nie daje powodu
0
Niech idzie..dla barcy za słaby
2
Kibicuje mu..niech ogranie korpucje, poprawi wizerunek..Łysy z FIFA dajesz dajesz!
0
Niektóre pytania są kompletnie beznadziejne. Co LE ma do tottiego..mysla ze Totti zadzwonił do LE i mu opowiedział co sie stalo i jak sie czuje no kuzwa. Albo pytanie na temat Vincente Calderon..co miał skakac z radości?i mowic wow ale super?
Najlepsza odpowiedź LE to odpowiedz na pytanie jak zasypiales w niedziele? JAK ZWYKLE Z ŻONĄ haha dobre
0
Najpierw rozstrzygnac mecz na nasza korzyść a nastepnie mozna pomagac inaczej nie ma sensu
68
Brawo..Gruby dajesz dajesz nie przestajesz
0
Dzięki kolego!!
0
Fajny sklad. Moze ktos podać nr kanału na sopcast na ktoryk bedzie mozna obejrzec dzisiejszy mecz Barcy
0
Nie no zarty jakies ale letnie okno transferowe zapowiada sie ciekawie;-)
0
nic trzymamy kciuki Panowie i Panie.no musza jedna strzelic przynajmniej no k..musza!!!:)ale dla mnie i tak wazniejsze jest la liga.nie wiem jak wy sadzicie ale ja tak mam.ale w finale messi pokazal by lalusiowi ronaldo kto jest najlepszy na swiecie:)Vamos Barca!!!:)
0
eto slabo ale Busquets sie w ogole nie nadaje naprawde xavi nie ma z kim rozgrywac..iniesta musi sie cofac.busquets za bojana albo za kogokolwiek iniesta na swoje miejsce musi wrocic.
0
w zadnym wypadku.nie jest typem zawodnika ktory jest godny koszulki barcelony.rozkapryszona gwiazdeczka..barca gra fenomenalnie i atmosfera taka tez jest i nie potrzebuje TEGO zawodnika zeby psul atmosfere w druzynie.david villa..on lub aguero nikt inny a na pewno nie zlatan.on gra tylko dla kasy!!!!w kadrze nic nie gra bo mu nie placa.zero dumy w sobie i lojalnosci.do madrytu go!!
0
ja pierdziu..co ta Barca z Realem zrobila??to jest niesamowite!!!!gratulujem wszystkim kibicom Barcy wyboru najlepszego zespolu na swiecie!!!:))
0
ja pierdziu..co ta Barca z Realem zrobila??to jest niesamowite!!!!gratulujem wszystkim kibicom Barcy wyboru najlepszego zespolu na swiecie!!!:))