Widze ,że dyskusja tutaj zaczyna przeradzać się w absurd jeśli już padają porównania ,że barca to nie łks czy pogoń..Rozumiem ,że niktórzy tutaj uważaja ,że Ibra to poziom polskiej 1ligi? Jeśli tak to ja wysiadam..
Widze ,że dyskusja tutaj zaczyna przeradzać się w absurd jeśli już padają porównania ,że barca to nie łks czy pogoń..Rozumiem ,że niktórzy tutaj uważaja ,że Ibra to poziom polskiej 1ligi? Jeśli tak to ja wysiadam..
Żal mi was. Rozumiem ,że ten "stojący wieszak" tylko stoi jest bezproduktywny, nie wiadomo co on tu robi a i wogóle to przydał by sie etoo, bo on by miał już w tym meczu 3 bramki na koncie. Chciałbym zauważyć ,że "to drewno" strzeliło dla Barcelony w tym sezonie paręnaście goli i gdyby nie on ciekawe na którym miejscu była by Barca.Troche szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy! A jak się nie podoba to proszę bardzo zasuwać na trening jeden z drugim i może kiedyś wam uda się zabłysnąć choć w takim stopniu jak Ibra. Dziękuję, dobranoc.
Komentarze
0
fantastyczny news! powinien powstać kolejny o tym ,że henry też nie zagrał ani minuty..
0
Mam pytanie.W ogóle czy ta kartka byla zasłużona?? Bo tak naprawde to ta powtórka zbyt wiele nie wyjaśnia według mnie..Jak myślicie?
0
Widze ,że dyskusja tutaj zaczyna przeradzać się w absurd jeśli już padają porównania ,że barca to nie łks czy pogoń..Rozumiem ,że niktórzy tutaj uważaja ,że Ibra to poziom polskiej 1ligi? Jeśli tak to ja wysiadam..
0
Pewnie ,że nie! To drewno?? Ewentualnie jak się piłka fartem od niego odbije. Przecież on jest totalnym dnem. dnem dnem dnem!
0
Jestem tylko ciekaw co będą mówić Ci wszyscy krzykacze kiedy Ibrahimovic wróci do formy bądź znów strzeli decydującą bramkę z Realem..
0
Jestem tylko ciekaw co będą mówić Ci wszyscy krzykacze kiedy Ibrahimovic wróci do formy bądź znów strzeli decydującą bramkę z Realem..
0
Pewnie ,że nie! To drewno?? Ewentualnie jak się piłka fartem od niego odbije. Przecież on jest totalnym dnem. dnem dnem dnem!
0
Widze ,że dyskusja tutaj zaczyna przeradzać się w absurd jeśli już padają porównania ,że barca to nie łks czy pogoń..Rozumiem ,że niktórzy tutaj uważaja ,że Ibra to poziom polskiej 1ligi? Jeśli tak to ja wysiadam..
0
Mam pytanie.W ogóle czy ta kartka byla zasłużona?? Bo tak naprawde to ta powtórka zbyt wiele nie wyjaśnia według mnie..Jak myślicie?
0
Żal mi was. Rozumiem ,że ten "stojący wieszak" tylko stoi jest bezproduktywny, nie wiadomo co on tu robi a i wogóle to przydał by sie etoo, bo on by miał już w tym meczu 3 bramki na koncie. Chciałbym zauważyć ,że "to drewno" strzeliło dla Barcelony w tym sezonie paręnaście goli i gdyby nie on ciekawe na którym miejscu była by Barca.Troche szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy! A jak się nie podoba to proszę bardzo zasuwać na trening jeden z drugim i może kiedyś wam uda się zabłysnąć choć w takim stopniu jak Ibra. Dziękuję, dobranoc.