Źle sie wyraziłem panowie "kibice". Chodziło mi o to ze nie byliście tacy wygadani 2-3 lata temu gdy Real zdobywal mistrzostwo. Jeden sezon dobrej gry i juz druzyna nazywana legenda? A co się stanie jak barca nie wygra nic w nastepnym sezonie? Też bedzie glosno o tej "najlepiej grajacej PRZEZ JEDEN SEZON druzynie. Moim zdaniem zeby nazwac cos legenda musi ona robic cos niezwyklego przez dluzszy niz tylko jeden rok o okres. I pamietjacie 31>19 9>3
Nie wiem co wy piszecie. Żal az sie to czyta. to sa pieniądze barcy że tak sie o te wydatki martiwcie. A może poprostu boicie sie o przyszły sezon? Nie mam nic przeciwko temu ze Real kupuje piłkarzy. Aha i mam pytanie. Dlaczego Was kibicow nie było 3 4 lata temu gby barca grała nie tak dobrze jak w poprzednim sezonie? W momencie zaczeli grac bdb i nagle tyle fanow barcy ! Wychowankowie? Na to przyjdzie czas. Boisko zweryfikuje czy warto bylo wydac 95mln na Cr "7" póki co ;)
Witajcie, jestem fanem Realu wiec nie od razu mnie zjeżdżajcie ;DD. Wasz pierwszy rywal nalezy do ligowych słabeuszy wiec pewenie FCb wygra. Macie racje. Real bedzie mial problemy z Depor bo to ciezki i wymagajacy przeciwnik ale licze w koncu na przelamanie zlejj passy z ta druzyna.
Źle sie wyraziłem panowie "kibice". Chodziło mi o to ze nie byliście tacy wygadani 2-3 lata temu gdy Real zdobywal mistrzostwo. Jeden sezon dobrej gry i juz druzyna nazywana legenda? A co się stanie jak barca nie wygra nic w nastepnym sezonie? Też bedzie glosno o tej "najlepiej grajacej PRZEZ JEDEN SEZON druzynie. Moim zdaniem zeby nazwac cos legenda musi ona robic cos niezwyklego przez dluzszy niz tylko jeden rok o okres. I pamietjacie 31>19 9>3
Nie wiem co wy piszecie. Żal az sie to czyta. to sa pieniądze barcy że tak sie o te wydatki martiwcie. A może poprostu boicie sie o przyszły sezon? Nie mam nic przeciwko temu ze Real kupuje piłkarzy. Aha i mam pytanie. Dlaczego Was kibicow nie było 3 4 lata temu gby barca grała nie tak dobrze jak w poprzednim sezonie? W momencie zaczeli grac bdb i nagle tyle fanow barcy ! Wychowankowie? Na to przyjdzie czas. Boisko zweryfikuje czy warto bylo wydac 95mln na Cr "7" póki co ;)
Witajcie, jestem fanem Realu wiec nie od razu mnie zjeżdżajcie ;DD. Wasz pierwszy rywal nalezy do ligowych słabeuszy wiec pewenie FCb wygra. Macie racje. Real bedzie mial problemy z Depor bo to ciezki i wymagajacy przeciwnik ale licze w koncu na przelamanie zlejj passy z ta druzyna.
Komentarze
0
BAN
brak szacunku
0
Na koniec powiem jeszcze tyle, że nie znam drugiego takiego klubu który po takim sezonie zyskał tylu "sezonowców" jak ta słynna barca.
0
Źle sie wyraziłem panowie "kibice". Chodziło mi o to ze nie byliście tacy wygadani 2-3 lata temu gdy Real zdobywal mistrzostwo. Jeden sezon dobrej gry i juz druzyna nazywana legenda? A co się stanie jak barca nie wygra nic w nastepnym sezonie? Też bedzie glosno o tej "najlepiej grajacej PRZEZ JEDEN SEZON druzynie. Moim zdaniem zeby nazwac cos legenda musi ona robic cos niezwyklego przez dluzszy niz tylko jeden rok o okres. I pamietjacie 31>19 9>3
0
Nie wiem co wy piszecie. Żal az sie to czyta. to sa pieniądze barcy że tak sie o te wydatki martiwcie. A może poprostu boicie sie o przyszły sezon? Nie mam nic przeciwko temu ze Real kupuje piłkarzy. Aha i mam pytanie. Dlaczego Was kibicow nie było 3 4 lata temu gby barca grała nie tak dobrze jak w poprzednim sezonie? W momencie zaczeli grac bdb i nagle tyle fanow barcy ! Wychowankowie? Na to przyjdzie czas. Boisko zweryfikuje czy warto bylo wydac 95mln na Cr "7" póki co ;)
Pozdr.
0
Witajcie, jestem fanem Realu wiec nie od razu mnie zjeżdżajcie ;DD. Wasz pierwszy rywal nalezy do ligowych słabeuszy wiec pewenie FCb wygra. Macie racje. Real bedzie mial problemy z Depor bo to ciezki i wymagajacy przeciwnik ale licze w koncu na przelamanie zlejj passy z ta druzyna.
POWODZENIA ;)
0
Źle sie wyraziłem panowie "kibice". Chodziło mi o to ze nie byliście tacy wygadani 2-3 lata temu gdy Real zdobywal mistrzostwo. Jeden sezon dobrej gry i juz druzyna nazywana legenda? A co się stanie jak barca nie wygra nic w nastepnym sezonie? Też bedzie glosno o tej "najlepiej grajacej PRZEZ JEDEN SEZON druzynie. Moim zdaniem zeby nazwac cos legenda musi ona robic cos niezwyklego przez dluzszy niz tylko jeden rok o okres. I pamietjacie 31>19 9>3
0
Na koniec powiem jeszcze tyle, że nie znam drugiego takiego klubu który po takim sezonie zyskał tylu "sezonowców" jak ta słynna barca.
0
BAN
brak szacunku
0
Nie wiem co wy piszecie. Żal az sie to czyta. to sa pieniądze barcy że tak sie o te wydatki martiwcie. A może poprostu boicie sie o przyszły sezon? Nie mam nic przeciwko temu ze Real kupuje piłkarzy. Aha i mam pytanie. Dlaczego Was kibicow nie było 3 4 lata temu gby barca grała nie tak dobrze jak w poprzednim sezonie? W momencie zaczeli grac bdb i nagle tyle fanow barcy ! Wychowankowie? Na to przyjdzie czas. Boisko zweryfikuje czy warto bylo wydac 95mln na Cr "7" póki co ;)
Pozdr.
0
Witajcie, jestem fanem Realu wiec nie od razu mnie zjeżdżajcie ;DD. Wasz pierwszy rywal nalezy do ligowych słabeuszy wiec pewenie FCb wygra. Macie racje. Real bedzie mial problemy z Depor bo to ciezki i wymagajacy przeciwnik ale licze w koncu na przelamanie zlejj passy z ta druzyna.
POWODZENIA ;)