O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 39
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Niech spoczywa w pokoju:)

0

no to czekamy na tournee po USA:P Vamos Barca:)

0

za duzo 40 baniek + E2 i wypozyczenie Hleba to juz przesada!!!!!!

Wg mnie plan sprowadzenia Villi wzial na manowce i biora Ibrahimovicia... Eh wole Davida.... Ale coz co bedzie to bedzie trzeba to bedzie przyjac..

0

Zidane pochwalilbys moze Henry-ego taki napastnik o takich umiejetnosciach trafia sie tez rzadko a do tego utrzymuje stala forme strzelecka... Henry Raul Kluivert Bergkamp Del Piero takich napastnikow jest niewielu (moze niektorych minalem) ale tych zawsze cenilem szczegolnie Kluiverta i Titiego:) Henry obecnie prezentuje sie swietnie wygral wszystko tam gdzie gral jest spelniony natomiast Zidane hm chyba niewygral Copa del Rey :P ale Zidane tez byl unikatowy ... Moze Zidane podlizuje sie do Ribery-ego bo ma watpliwosci gdzie przejsc:P hehe

0

Oj panie Zidane to przedstawia sie tak:

Messi > Ribery

Franck to crack bez zwatpienia szanuje go ale Zidane się myli:P

Nie ładnie siac propagande ale to tylko jego zdanie:)

Pepe powie ze najlepszy jest Cristiano proste....

Natomiast Mascherano Maradona Di Stefano itd ze Messi bo to talent od Boga:)

Zobacz wszystkie

0

Ale sie ciesze ze Barca potrafila grajac w 10 awansowac:D niech sobie piszą Realowcy i Chelsea ze sędzia nam pomogł jak sie jest takimi frajerami jak Chelsea grajac w przewadze i nie podwyzszyc na 2-0 to ma sie po 1-1 brawo Andres:) uciszylismy tych kibicow od Chelsea pieknie.

Bylo ciezko eksperymentalne ustawienie ale jakze szczesliwe:) a co do reki Pique glowny sedzia jej niewidzial mogl liniowy ale tez nie widzial co za szkooda:p szczescie sprzyja lepszym:) a co Drogby takie teatry co on urzadza w polu karnym to masakra i on byl przymierzany do nas;/ podobalo mi sie jak Toure mu wybil pilke wslizgiem w polu karnym Brawo Barca:) po tym sie poznaje wielka druzyne nieszlo ale weszlo:)

0

eh h** z tym my jestesmy liderem a im zal dupe sciska ...

ale dzis Barca do boju:)

0

no to czekamy na tournee po USA:P Vamos Barca:)

0

Ibra mimo wszystko jest dobrym napadziorem... ale charakterem do Eto to mu daleko!!!!!! Eto pokazal charakter gdy chcial zostac sezon temu natomiast Guardiola chcial sie go pozbyc!!! Wiec niewidze sensu aby sie go pozbywac i zastepowac go Ibrahimowiciem... Zreszta po co mamy sprowadzac Ibre skoro mamy mlodego wilka Bojana!!! W ktorym napewno drzemia spore umiejetnosci tylko musi dostawac wiecej szans na granie.. Ale decyzja nalezy do Guardioli i Laporty ... Ale ja jestem za E2:) to jest Czrna Perła ktorej niemozna sie pozbywac!!! Fakt koncowke sezonu mial slaba ale potrafil strzelic bramke w finale LM... Eto ma ZOSTAC !!!!

0

ojej cos obrazliwego napisalem w komentarzu ze zostal usuniety:P???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?