piasqnfcb
Dołączył/a: wrzesień 2011
Huntingdon
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deathwing112 Masz co tygodniowy drop, o ile wbijesz potrzebny exp.
0
Jak ktoś jest ciekaw, czy mu niedługo coś na łeb nie spadnie
2
@Pnog37 Masz rację, mój błąd. Zapomniałem o majorze.
1
@budel17 Będzie oglądane, jestem niezwykle ciekaw Taza i Hadesa. Być może to ostatni turniej polaków w G2.
0
@Martwy Jak na razie Zandberg.
0
@bezalkoholowy Inaczej - lewak to bardzo skrajne "pojęcie", w dodatku bije od niego chęć obelgi. Co w wypowiedziach i zachowaniu Zandberga skłania do określenia go w ten sposób?
0
@bezalkoholowy Lewak to znaczy, że co?
0
@Filipem Czyli flashscore się myli. Sam widziałem na ekranie potwierdzenie, że dostał żółtą ale chyba oni też nie wiedzą.
0
@Doren01 Ciekawe, nie widziałem jego wiele filmików więc nie będę polemizował. Czytając komentarze(a jest ich dużo) pod tym, który tutaj zamieściłem, nie natknąłem się na nic co by wskazywało na manipulacyjną jego treść. Na temat Sumlińskiego napisano i powiedziano wiele, gdzie leży prawda? Trudno ocenić. Jest szansa, że informacje, które przekazuje choć w jakimś stopniu są zgodne z rzeczywistością. Ocena należy do bardziej obytych w tym świecie.
0
@Bykunn Chętnie przeczytam dlaczego tak uważasz.
1
@Arden Spora dawka informacji -
0
@clyde W zasadzie to 80gigowe demo, jeśli nie kupisz Ty lub znajomy.
0
@clyde Nie wiem kto, ale ktoś ze znajomych kupił nas steamie i dodałem do biblioteki. Jestem ciekaw czy zadziała :)
1
@FcPortoFan1999 Górne "rogi" czerwonego herbu są szersze. Do tego całość wydaje się bardziej smukła.
0
@RosjaninBut Poczytajcie komentarze.
11
@szela1899 Jak wszyscy zapomną, że miał dostać :)
3
@Arden W sumie to tylko odebrali, co skradzione :)
3
Tam Martin chyba go nawet nie dotknął.
0
@ArcziArtt Jak Cię stać to PS5 PRO. Jednak to zależy w co chesz grać.
0
@Fido66 Kanały EXTRA od 1-4 powinny być już odblokowane...
0
Pytanie do tych, co zakupili pakiet C+ z LM na te rok, macie już odblokowane nowe kanały?
0
Ymbappe hamulcowy
0
@bartas97 Podbijam, oby się znalazła.
0
@Sulimo Ja jestem ciekaw na jakiej podstawie te "statystyki" wyliczają.
0
@MesQueUnClub_87 Tak, wiem. Czytałem o tym dość. Wszystko było by "spoko" gdyby nie ten przypalony filtr co jest wadą konstrukcyjną. A nie muszę pisać, jak zdrowy on jest.
0
@paweldunajecfcb Paliłem IQOS Iluma. Na pewno minimalnie lepsze od normalnych(tak by się wydawało). Te same szkodliwe substancje ale jednak trochę mniej. Jednak się okazało, że przypalają filtr od środka. Więc, nie polecam.
0
@Arden Ojciec też genialny...
0
Parodysta za parodystę, status quo zachowany.
7
Już mam odruchy wymiotne po tych wypowiedziach....
0
@tadzik447 Dzięki wielkie.