shayba dokladnie takie turnieje sluza promowaniu pilkarzy przykladem tu jest anglia zabraklo tam kilku gwiazd takich jak Andrew Carroll Jack Wilshere a juz gadanie ze Thiago jest lepszy od Fabregas jest pompletna bzdura kazdy wie co wieku 20 lat wyprawial Fabregas na boiskach Premiership jesli ten chlopak dalej bedzie gral tyle co gra to bedzie kolejny zmarnowany talent takim jakim jest Bojan
jesli Thiago bedzie gral wiecej to bedzie wielka gwiazda swiatowego formatu ale do tego jeszcze droga daleka
shayba dokladnie takie turnieje sluza promowaniu pilkarzy przykladem tu jest anglia zabraklo tam kilku gwiazd takich jak Andrew Carroll Jack Wilshere a juz gadanie ze Thiago jest lepszy od Fabregas jest pompletna bzdura kazdy wie co wieku 20 lat wyprawial Fabregas na boiskach Premiership jesli ten chlopak dalej bedzie gral tyle co gra to bedzie kolejny zmarnowany talent takim jakim jest Bojan
jesli Thiago bedzie gral wiecej to bedzie wielka gwiazda swiatowego formatu ale do tego jeszcze droga daleka
Komentarze
0
dla tych co mysla ze Fabregas ma tylko w glowie Barcelone
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21558_Fabregas--Jestem-szczesliwym-Kanonierem.shtml
0
shayba dokladnie takie turnieje sluza promowaniu pilkarzy przykladem tu jest anglia zabraklo tam kilku gwiazd takich jak Andrew Carroll Jack Wilshere a juz gadanie ze Thiago jest lepszy od Fabregas jest pompletna bzdura kazdy wie co wieku 20 lat wyprawial Fabregas na boiskach Premiership jesli ten chlopak dalej bedzie gral tyle co gra to bedzie kolejny zmarnowany talent takim jakim jest Bojan
jesli Thiago bedzie gral wiecej to bedzie wielka gwiazda swiatowego formatu ale do tego jeszcze droga daleka
0
shayba dokladnie takie turnieje sluza promowaniu pilkarzy przykladem tu jest anglia zabraklo tam kilku gwiazd takich jak Andrew Carroll Jack Wilshere a juz gadanie ze Thiago jest lepszy od Fabregas jest pompletna bzdura kazdy wie co wieku 20 lat wyprawial Fabregas na boiskach Premiership jesli ten chlopak dalej bedzie gral tyle co gra to bedzie kolejny zmarnowany talent takim jakim jest Bojan
jesli Thiago bedzie gral wiecej to bedzie wielka gwiazda swiatowego formatu ale do tego jeszcze droga daleka
0
dla tych co mysla ze Fabregas ma tylko w glowie Barcelone
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21558_Fabregas--Jestem-szczesliwym-Kanonierem.shtml