pieknymery
Dołączył/a: sierpień 2012
Wschowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Er10
Styl, stylowi. Co jeśli trafia się taki przeciwnik jak Real i posiadanie jest około 50-50? Przedstawiasz same suche fakty. Nie jestem wrogiem Villi lecz gdy widzę że my gramy oszczędnie a przebiegamy ciut mniej niż przeciwnicy to uśmiecham się do monitora. :)
0
Magda, spójrzmy na dawny Milan. Grali tam weterani którzy co prawda robili wyniki i nie można temu zaprzeczyć, lecz spójrz co się teraz dzieje gdy pojawiło się nagłe odmłodzenie zespołu. Nie będę pisał i się napinał że trzeba trzymać zawodników jak najdłużej, Podzielam zdanie Carlesa, on mówił że do póki będzie się czuł to będzie grał. To jest prawdziwy kapitan który nie wykorzystuje swojego klubu żebry zebrać parę milionów Euro. Po prostu moim zdaniem David nie ma tej świeżości gdy miał 25-28 lat, należy go potrzymać z rok lub dwa jeszcze i sprzedać za jakieś godziwe pieniążki do Ameryki, a w jego miejsce wpuścić młodego Dongusia! Ten młodzieniec robi show w Segunda Division! Dawać mu szanse!
0
Ok, może Madzia masz rację. :) W sumie, Tello może się jeszcze od Davida nauczyć co nie co. :)
0
Er10, oszczędny tryb? A co to jest ? Uzywanie laptopa zeby bateria dlugo trzymala? Zastanów się co piszesz. Trzeba mieć piłkarzy którzy mogą wnieść coś do zespołu. Idąc twoim tokiem rozumowania ściągnijmy Pirlo, Gattuso ? Bo będziemy oszczędnie grać? Wytłumacz mi oszczędny tryb.
0
Tak też myślałem, więc sądzisz że środkowy pomocnik może grać tak samo długo, wykazywać taką samą przydatność dla zespołu co napastnik?
0
scholes nie jest napastnikiem, a tam liczy sie szybkosc i zimna krew. Srodkowy pomocnik moze grac dluzej niz napastnik, nie mozesz porownywac kazdego wiekiem, inne organizmy, inne pozycje.. Grales kiedys w pilke?
0
David ma juz 31 lat. Walorów fizycznych też nie ma jak Ibra, szybkości brak jak u Tello lub Alexisa, Doceniam jego wkład w Barcelonę lecz trzeba zrobić miejsce młodym tak jak robi to Puyol. Rozumiem że jest on lubiany, bo sam go bardzo lubię lecz ma on godnych następców! Tello, Alexis, Pedro, Isaac Cuenca.
0
MQUC07, a moim Alexis powinien grać. David już ma swoje lata i nie jest najszybszy.
0
http://www.meczyki.pl/skroty/20639/fc_barcelona_real_zaragoza_31.html
0
Falcao, 10, walczyl, szarpal ale nici z tego :)
0
12* ma :) Gdyby wykonywal wapno pewnie mialby 13
0
Fakt, dziś smutny strzelil :) 13 ma :)
0
15 messi, 12 smutny
0
bad15
powiedz mi jeszcze ze faul po ktorym padl gol ich wychowanka byl, faulem. Poslizg na wodzie to nie przewinienie!
0
Jakie dzieci białych? Szanować to ja mogę drużynę Liverpool'u ale nie ten kabaret.
0
Jak mozna szanować teraźniejszy Real? Pytam się! Stoper Pepe, którego IQ jest na poziomie mojego odkurzacza, Di Maria i 3 jego kolegów którzy potykają się o powietrze oraz sędziowie którzy dyktują im karne, gdzie faule popełnione są przed linią pola karnego. Mało tego, Alonso i spółka we wcześniejszych meczach zamieniali się z Ikerem pozycjami, DOŚĆ, kur^a dość.. 12 złodziei w Walencji dziś grasuje!
0
kalel, proste jak beda grac. Valdes bedzie trzymal pilke przez 90 minut, jesli wszystkie druzyny beda tak grac.. Znaczy stac i murowac, nie grac. ;)
0
Najnowsza ksiażeczka o Barcelonie: http://mwfiles.net/zv3eeasrI2 oferta Orlen jest darmowa! :)
0
Najnowsza ksiażka o Barcelonie: http://mwfiles.net/zv3eeasrI2 oferta Orlen jest darmowa! :)
0
Najnowsza ksiazeczka Barcelonie: http://mwfiles.net/zv3eeasrI2 oferta Orlen jest darmowa! :)
0
Najnowsza ksiażka o Barcelonie: http://mwfiles.net/zv3eeasrI2 oferta Orlen jest darmowa!
0
Najnowsza ksiażka o Barcelonie: http://mwfiles.net/zv3eeasrI2