0

No wk....ił mnie dzisiaj zagrał piłkę w pole karne jak ciota z B klasy i rozkłada ręce czemu tam nikogo nie było.

2

Bo chłopaki grali świetnie tylko ten sędzia...

21

Ja bym już się nie spuszczał na de Ligcie za wszelką cenę. Priorytetem był Frankie. Albo chce u nas grać albo narazie.

1

Cou w miejsce Vidala, a Malcom do przodu i jedziemy Basków!!!!

1

Mnie też to razi, myślą że dyskusją coś załatwią a robią z siebie niezłych pajaców, król pajacostwa - Luis Suarez + nieudolne symulowanie karnych - żenada, gdyby energię z dyskusji przełożył na grę byłoby super. Ja poszedłbym dalej w zarobki piłkarzy. Kosztują tyle co nie jedno duże, nowoczesne osiedle mieszkalne, chcą zarabiać tyle rocznie co mieszkańcy takiego osiedla łącznie, a przychodzi mecz z np. Leganes i plecy albo niemiłosierna mordęga na boisku i dla oczu. Więc pilkarz powinien być motywowany dodatkową premią za wygraną, ale też potrąceniem jakiejś części miesięcznej wypłaty za stratę punktów w meczu z zespołem, który aktualnie znajduje się w tabeli na miejscu od 8 - 20. Wiem że to mało realne, ale było by sprawiedliwie i motywująco.

4

Oczywiście grubo przesadzę bo Cou to crack, ale robi nam się taki Andre Gomes za 160

0

Tak jak napisałem uważam że najlepsza obrona to atak.

0

Zgadzam się że nas zjedzą i dolożył bym do tego jeszcze PSG. Kiedyś traciliśmy mało bramek - myślę że dzięki świetnej linii pomocy w dużej mierze, pomocy która bardzo dużo utrzymywała się przy piłce. Myślę że takie zestawienie mogłoby to przywrócić. Jak uwielbiam Rakiticia to nie brał bym już go pod uwagę, bo Ivan co najwyżej to ma przebłyski w trakcie meczu. A Frankie w przyszłości zastąpi Busiego.

6

Chciałbym aby kiedyś Pan Valverde wystawił taką jedenastkę:

Ter Stegen

Semedo Pique Umtiti Alba

Arthur Busqets

Coutinho

Messi Dembele
Suarez

12

Dla mnie najlepszy mecz jaki do tej pory zagrał to mecz z Interem na wyjeździe. Dzielił i rządził. To był Cou jakiego chcę oglądać.

0

Musimy grać o wszystko, bo niestety, ale Barca nie gwarantuje na ten moment zwycięstwa w LM. Szanse oceniał bym 50/50 - czyli wygramy albo nie :) gramy świetnie w ataku, ale obrona to tykająca bomba, więc lepsze drużyny mogą nas skarcić.

0

Podtrzymuję zdanie. Mecz zweryfikuje. Obym się mylił.

1

Moim zdaniem z takim "kreatywnym" środkiem pola będziemy się męczyć

1

W klasyku bez większego znaczenia jest to, kto jest w jakiej dyspozycji. Więc mega koncentracja i spina, a wszystko będzie git!!!

0

To trochę taka sytuacja jak ze Szczesnym i Fabiańskim w kadrze, jak powiedział kiedyś ten drugi, nieważne w jak dobrej formie byłem i tak bronił Wojtek.

0

Jakie fakty? Pytam o Ivana

0

Ogólnie chce powiedzieć że nie podoba mi się bardzo często wystawiane trio w pomocy, które słabo kreuje. Ja widziałbym Busiego Arthura i Cou w linii pomocy. Co do Suareza to może i przesadzam ale przyjdzie taki przejściowy sezon w którym zagra słabo a jego wartość spadnie. No ale taki jest futbol że się tego nie przewidzi. Co do następcy, to jedyny dla mnie na ten moment to Griezmann

0

Kluby często popełniają błąd trzymając zawodnika na siłę za zasługi. Tak jest z Ivanem. W tym roku nic już nie daje i nie da i przy tym straci połowę na wartości. Trzeba było go sprzedać z początkiem roku. Ja bym tak zrobił z Suarezem na przyszły sezon.

0

Na wstępie powiem że lubię oglądać Barcę nawet gdy gra padakę, choć to trudne :) Zastanawiam się co będzie dalej. Wyobrażam sobie mecz z rywalem typu City lub PSG ( tych drużyn boję się najbardziej) i w obecnej dyspozycji myślę że możemy zostać zbici. Drużyna sama robi sobie smród. Musimy zdecydowanie dłużej utrzymywać się przy piłce. Środek składający się z Busqetsa, Vidala i Rakiticia powinien zawierać tylko tego pierwszego plus Arthur i kreatywny Cou. Bo tak to walczymy ale jesteśmy mało kreatywni w środku. Nigdy nie zrozumiem obecnej sytuacji Ivana, który nic nie wnosi do drużyny. Sumując obawiam się że w pewnym momencie możemy dostać młotkiem po głowie i usłyszymy typową wypowiedź Busiego po tragicznym meczu że Musimy wyciągać wnioski z przegranej ale ogólnie nie było najgorzej i za rok będzie lepiej :)

4

Aleś mnie Barto w tym momencie zaimponił!! :)

0

Pytanie czemu kur.... przysnęliscie? Kto Wam daje prawo do zasypiania na boisku!!!

2

300 milionów w ataku powinno strzelać gola co 20 minut, a przynajmniej jeżeli takie 300 milionów samego ataku nie wygra meczu z takim Levante gdzie wszyscy są warci z 50 to powinni nakładać kary finansowe.

0

Szatnia będzie miała satysfakcję z tego że wrócił bo popełnił największy błąd w życiu.

0

Arthur za Rakitica bez dwóch zdań. W pomocy bym widział Arthura z Cou i Busim. Z całym szacunkiem i uznaniem dla Vidala. Cou powinien odciążyć Leo w rozgrywaniu.

1

Wielka niesprawiedliwość dla Iniesty!!!!!

1

Klub nie umie wykorzystać takiej szansy, czyli wielkiej kasy za transfer takiego Rakiticia, który się kończy, tylko trzyma go na siłę aż w końcu w przyszłym sezonie odejdzie totalnie bez formy za 24 bańki do Borussi Dortmund. I znowu okazemy się transerowymi frajerami. A tak to byłoby około 100 baniek na jakąś młodą gwiazdę na lata. To wszystko nie zmienia faktu że pozaboiskowo Ivan jest jednym z tych piłkrzy Barcy, których cenie najbardziej w ostatnich latach. Nigdy nie można było mu zarzucić braku zaangażowania na boisku.

0

Byc może takim zachowaniem chce to osiągnąć.

1

Jak mozna mowic ze Cou pod formą po dzisiejszym meczy? Dzisiaj dzielił i rządził na boisku.

2

Oooo a mnie cieszy, a tak poważnie to jest odwrotnie i to on zamiast im podać to się mota sam ze sobą i traci piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?