pietas.barca
Dołączył/a: listopad 2010
Otwock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to zdj na ktorym Xavi chce zabrac pilke Messiemu BEZCENNE!!:)
0
Real Madryt
Wyznaje zasade: nie gadaj z debilem bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a wtedy wygra doswiadczeniem:) takze nie zamierzam z toba dyskutować na temat tego czy bys mnie pobil czy nie bo przez neta to kazdy jest mocny:)
Vamos BARCA!
0
oczywiście miałem na myśli iz to zawodnicy Realu mogą naszym piłkarzom buty czyścic:) nie wspomnę już nawet o ręcznikach:)
0
wszyscy zawodnicy mogą co najwyżej buty czyścić naszym piłkarzom:)
pzdr dla wszystkich CULE's
VAMOS BARCA!
0
ludzie nie wiecie co z Messim? Wczoraj się trochę przestraszyłem jak pokuśtykał do szatni. Mam nadzieję że ta cisza na jego temat po Gran Derbi nie wróży nic złego
0
Ronaldo tylko pokazał jakim jest piłkarzem a przede wszystkim jakim jest człowiekiem. Jako człowiek pokazał że nie potrafi przegrywać i jest słaby psychicznie. Jako piłkarz również pokazał iż jest dobry tylko w spotkaniach na średnim poziomie, przeciwko słabym zespołom a co za tym idzie tylko przeciwko obrońcom niskiej klasy. Spotkania na wysokim poziomie i z ''otoczką wykraczającą daleko poza świat footballu'' są po prostu nie dla niego. Zmienia się w nich z jednego z najlepszych w średniaka:) i on chce żeby go nazywać najlepszym piłkarzem na świecie? hahaha xD
0
oni co roku sa zdeterminowani do zwyciestwa a i tak nie pozostaje im nic innego jak tylko czyscic buty i podawac bidony na Camp Nou xD co do messiego i CR7 Iker ma 100%racji:)
0
zamiast szukac zastepcy to mogliby sie postarac o przedluzenie tego kontraktu:) moim zdaniem jednymi z niewielu prawych obroncow ''na juz'' prezentujacych poziom Alvesa to Ramos i Maicon:)
0
Tevez jest dobry ale po co w Barcelonie? I to za Bojana?! nigdy! Teraz jest Villa za pare lat Bojan bedzie idealną alternatywą dla aktualnej '9' Dumy Katalonii:)
0
Baqs007
zgadzam się z Tobą w 100%:) nic dodać nic ująć
a jeśli chodzi o Alvesa to owszem jest to wartościowy zawodnik ale nie może zarabiać tyle co Messi czy Xavi. Bez przesady:)
0
miejmy nadzieję iż w meczu z realem również bedzie miał co dedykować swojem dziewczynie i córeczce:)