0

to zdj na ktorym Xavi chce zabrac pilke Messiemu BEZCENNE!!:)

0

Real Madryt

Wyznaje zasade: nie gadaj z debilem bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a wtedy wygra doswiadczeniem:) takze nie zamierzam z toba dyskutować na temat tego czy bys mnie pobil czy nie bo przez neta to kazdy jest mocny:)

Vamos BARCA!

0

oczywiście miałem na myśli iz to zawodnicy Realu mogą naszym piłkarzom buty czyścic:) nie wspomnę już nawet o ręcznikach:)

0

wszyscy zawodnicy mogą co najwyżej buty czyścić naszym piłkarzom:)

pzdr dla wszystkich CULE's

VAMOS BARCA!

0

ludzie nie wiecie co z Messim? Wczoraj się trochę przestraszyłem jak pokuśtykał do szatni. Mam nadzieję że ta cisza na jego temat po Gran Derbi nie wróży nic złego

0

Ronaldo tylko pokazał jakim jest piłkarzem a przede wszystkim jakim jest człowiekiem. Jako człowiek pokazał że nie potrafi przegrywać i jest słaby psychicznie. Jako piłkarz również pokazał iż jest dobry tylko w spotkaniach na średnim poziomie, przeciwko słabym zespołom a co za tym idzie tylko przeciwko obrońcom niskiej klasy. Spotkania na wysokim poziomie i z ''otoczką wykraczającą daleko poza świat footballu'' są po prostu nie dla niego. Zmienia się w nich z jednego z najlepszych w średniaka:) i on chce żeby go nazywać najlepszym piłkarzem na świecie? hahaha xD

0

oni co roku sa zdeterminowani do zwyciestwa a i tak nie pozostaje im nic innego jak tylko czyscic buty i podawac bidony na Camp Nou xD co do messiego i CR7 Iker ma 100%racji:)

0

zamiast szukac zastepcy to mogliby sie postarac o przedluzenie tego kontraktu:) moim zdaniem jednymi z niewielu prawych obroncow ''na juz'' prezentujacych poziom Alvesa to Ramos i Maicon:)

0

Tevez jest dobry ale po co w Barcelonie? I to za Bojana?! nigdy! Teraz jest Villa za pare lat Bojan bedzie idealną alternatywą dla aktualnej '9' Dumy Katalonii:)

0

Baqs007

zgadzam się z Tobą w 100%:) nic dodać nic ująć

a jeśli chodzi o Alvesa to owszem jest to wartościowy zawodnik ale nie może zarabiać tyle co Messi czy Xavi. Bez przesady:)

0

miejmy nadzieję iż w meczu z realem również bedzie miał co dedykować swojem dziewczynie i córeczce:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?