2 marca 2013, 17:54
0
2 marca 2013, 17:53
2 marca 2013, 17:50
pluszek : Końca Barcy nigdy nie będzie.!
2 marca 2013, 17:47
Tak to jest jak gra się bez trenera -,-
26 sierpnia 2012, 19:00
tu jest po polsku ;) http://liveuro.tv/?kanal-1 http://www.transmisje.info/kanal-3
26 sierpnia 2012, 18:53
Niestety żaden link od FlcXBr7 mi nie działa proszę o kolejne ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
pluszek : Końca Barcy nigdy nie będzie.!
0
Tak to jest jak gra się bez trenera -,-
0
tu jest po polsku ;) http://liveuro.tv/?kanal-1
http://www.transmisje.info/kanal-3
0
Niestety żaden link od FlcXBr7 mi nie działa proszę o kolejne ;)
0
Tak to jest jak gra się bez trenera -,-
0
tu jest po polsku ;) http://liveuro.tv/?kanal-1
http://www.transmisje.info/kanal-3
0
pluszek : Końca Barcy nigdy nie będzie.!
0