Użytkownik zbanowany
8 stycznia 2012, 23:24
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttt
8 stycznia 2012, 23:23
teraz na 2-1
8 stycznia 2012, 23:21
bedzie 5 pkt
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee espanyol zasluzyl sobie na ta bramke
25 października 2011, 21:28
jak zwykle sedzia musi pomagac
25 października 2011, 21:59
pokrzywa Kibice Realu beda mowili tylko szczera prawde
25 października 2011, 21:31
Real zdecydowanie mocniejszy od barcy
4 stycznia 2012, 00:05
nie moge ze smiechu jak czytam wasze komentarze jedni pisza real na pewno odpadnie inni ze malaga powinna zagrac anty football taki jak real z barca w copa del rey choc real przez caly tamten mecz oddal wiecej celnych strzalow barca
25 października 2011, 21:34
Miuosh to dotknięcie nazywasz kopnięciem no w sumie zawodnicy barcy są robieni miękkim hu...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttt
0
teraz na 2-1
0
0
bedzie 5 pkt
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee espanyol zasluzyl sobie na ta bramke
0
jak zwykle sedzia musi pomagac
0
pokrzywa
Kibice Realu beda mowili tylko szczera prawde
0
Real zdecydowanie mocniejszy od barcy
0
nie moge ze smiechu jak czytam wasze komentarze jedni pisza real na pewno odpadnie inni ze malaga powinna zagrac anty football taki jak real z barca w copa del rey choc real przez caly tamten mecz oddal wiecej celnych strzalow barca
0
Miuosh to dotknięcie nazywasz kopnięciem no w sumie zawodnicy barcy są robieni miękkim hu...