0

fajnie jakby nam tak araby kupiły takiego bejla czy ibracadabre :) napad marzeń

0

zwolnic go ! zadnych transferow spojrzcie na real bale isco a u nas ? nic nic nic tylko neymar drewno

0

0

oj ciężko to widze psg nas chyba zniszczy z ibrą na szpicy i pastore hmmmmm nie mamy kompletnie formy dziadzius xavi i łysawy iniesta to za mało ;/

0

kurde nie dobrze malaga i galatasaray były by jak najbardziej do przejścia z psg marnie to widze w obecnej formie mogą nas zniszczyć :(

0

kurcze oby nie real jestesmy chyba na nich za slabi :( :( :( prosze tylko nie oni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?