0

Człowieku co Ty piszesz, oglądałeś mecz czy tylko czytałeś forum, chłop bez formy co kontakt to strata, na 1m nie może dokładnie podać piłki, to że bramkę strzelił to ciastko od Leo dostał ( wykonczyl idealnie), ale proszę nie pisz ze Suarez na plus bo tak nie było, trzeba obiektywie patrzeć, pewnie w następnym meczu będzie lepiej ale Troja ocena tego zawodnika nie jest obiektywna

0

Śmiem twierdzi że nie jet to Twoja opinia, słyszałem ostanio na C+ podczas meczu Liverpoolu,

2

Odnośnie trenerów w FcB:
- Quique Setién następca VV, futbol totalny, ofensywny, wychodzi z założenia że lepiej wybrać 5:4 niż 1:0, piękny dla oka, ale i tak taktyczny geniusz, pokazał to teraz na Camp Nou wygrywając z FcB, pewnie pojawią się głosy że przypadek Barcy przy pracy, ale jeżeli ktoś mial styczność z coachningiem, to powie że filozofią do meczu trener Betisu pokonał VV ( sam ponoć wg gazet po meczu z Betisem przyznał się do złego ustawienia taktycznego)
- Jurgen Klopp ( kontrakt z FC Liverpool do 2022), patrząc jak grała BVB i jak gra FcL trener stworzony do Blaugrane
Vamos FcB

1

Zobaczycie VAR w La Lidze się nie sprawdzi, jak jest jakaś kontrowersja to się sprawdza, widząc że slabi glowni sędziowie a sędzia VAr jeszcze słabszy, bo jak jeden słaby może słabszego podważyć?

0

Ogromna prośba

Czy ktoś ma dostęp do hauptsache fußball z lektorem lub napisami pl?

1

Rozmawiacie o Munirze to ok:
Pokazuje się do grania
Jest aktywny
Próby strzałów
Czy grał dzisiaj Alcater e I połowie? Żeby nie Flash Score to bym nie wiedział
Co dał Alcater w zeszłym sezonie 38 kolejek i jeden mecz z Sevilla u nas , jego czas W FcB dobiega końca, czas na młodość = Munir

4

Właśnie tej filozofii nie ma, raczej nie wiesz o co w niej chodzi

1

Wiadomo, że musiała przyjść ale liczy się styl Barcy i styl porażki, zostałem kibicem FcB właśnie za jej wcześniejszy styl a teraz to jest porażka, wszystko szkółka zarząd i nie trafiony trener i transfery ( nie te ostanie) bo Gomes, Pako Rakieta nie są to zawodnicy kreatywni a wczoraj ewidentnie tego zabrakło

0

Co Ty za brednie gadasz, jak symulka, zasłużony awans Romy, pod względem gry nawet w pierwszym meczu byli lepsi tylko own goals nas ratował, popatrz najpierw na coacha, nie jest poziom FcB, może pod względem taktycznym ok,ale brak pomysłu na grę i reakcje na wydarzenia boiskowe, kiedy on robi zmiany i rotuje składem, nawet z Leganes wpuszcza Iniesta i Albe gdzie jest ławka i 11 pkt przewagi w lidze.
Valverde out, już na początku sezonu pisałem tylko Kloop, Coutinho odszedł a jak dalej gra FcL?

0

Skład

0

Tak się podniecacie Valverde, a po raz enty nie trafił z taktyką, skład zły podejście u zawodników dramat. Po co grał w jedenasce Iniesta Paulihnio Luis a nawet Leo a Luca i Vidal to powinni iść już teraz na wypozyczenie to Lotto ekstraklasy

7

DOKŁADNIE, taki piłkarz łamiąc schematy to tylko pozytyw, nasz schemat to Messi do Alby, patrząc szerzej to Coutinho także wychodzi poza schemat, tj strzały z dystansu

1

Czy na tą chwilę jest lepszy zawodnik od Dembele któremu nie robi różnicy czy to prawa czy lewa noga, a jeszcze się rozwija.

0

0

Dlaczego nie gra Dybala?, już któryś mecz nie gra, przypuszczam że będzie transferował zimą xD

2

Asysta Messiego bez prawego buta xD

1

11 grudnia losowanie

3

Deulofeu to nie zawodnik do FcB, dramat jedna akcja na 55minut i mnóstwo podań nie celnych co jest istotą w grze Barcy

2

Fc Barcelona podlega raczej krajowemu związkowi a nie katolońskiemu xD

0

Tak naprawdę, jeżeli nie uda się zakontraktowac Coutinho to tak pierwszy wyborem powinien być Ericssen, on ma DNA

0

A gdy tak aktywować klauzulę Marco xD

1

Nic na siłę, oczywiście Ney jest jednym z najlepszych piłkarzy ale mecz z Realem pokazał i bez niego można ważne mecze wygrywać.

2

Za 12 mln nigdy bym go nie kupił, typ samoluba, gra egoistycznie i każdy wybór był zły, gubił tempa każdej akcji, strata kasy

3

Co myślicie o Dani Ceballos?

1

Transfery na lato
Marco Verratti
Héctor Bellerín Thomas Lemar
I za wszelką cenę Thiago Alcântara i żadne Gerard Deulofeu bo i tak nie będzie grał a sprzedaż Gomes, Rakitic,Arda i Jérémy Mathieu

2

Transfery na lato ( wiem będzie drogo ale za jakość się płaci)
Thiago Alcântara
Philippe Coutinho
Marco Verratti
Héctor Bellerín
Thomas Lemar
W dziejszym footballu trzeba mieć ok 15 gracżycia na najwyższym poziomie
Vamos⚽

0

Transfery na lato ( wiem będzie drogo ale za jakość się płaci)
Thiago Alcântara
Philippe Coutinho
Marco Verratti
Héctor Bellerín
Thomas Lemar

0

Najlepiej gdzie obejrzeć meczyk na smartfonie?

0

Witam, Waszym zdaniem na jakiej stronce obejrzeć meczyk na smartfonie?

0

Co wy z tym Xavim ze jest staty itp,on ma 31 lat i jeszcze 3-4 lata gry na najwyższym poziomie, za dużo Faktów czytacie,spójscie na Giggsa ile on ma lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?