piotrasg
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Dużo lepszy od Xabiego Alonso (bardzo dobry, ale nie ta klasa co Javier) ... nie wiem dlaczego real woli Xabiego od Mascherano. Może za dużo obcokrajowców już mają i wolą Hiszpana :D
0
Enzinho od kiedy Eto'o jest wychowankiem realu?? Kpina !! Eto'o został kupiony przez real jak miał chyba 17 lat no i przyleciał do Madrytu a ci zapomnieli odebrać go z lotniska... więc real nie ma prawa uważać Eto'o za wychowanka i pierwszy raz przeczytałem taka głupotę, poczytaj trochę o jego historii to zrozumiesz jakiego byka strzeliłeś
0
Mata był by dobrym zakupem i się ucieszę jak zawita do nas:)
Ale mimo wszystko nie zgodzę się z kilkoma kolegami którzy wolą go od Silvy, wydaje mi się, że Silva jest bardziej ograny na arenie międzynarodowej i bardziej doświadczony, nie dużo starszy, do tego posiada świetny przegląd pola gry, bajeczna technika. Sezonu tego nie może zaliczyć do szczególnie udanych ze względu na kontuzje i to jest jego pięta Achillesa.
Mata przez wielu uważany za odkrycie tego sezonu, chyba 11 bramek, sporo asyst (świetne centry) i godnie zastąpił Silvę gdy ten borykał się z kontuzjami. Oczywiście dysponuje też lepszymi warunkami fizycznymi. Wybór ciężki ale Silva zawsze deklarował chęć gry dla Barcy... A Mata w końcu to wychowanek Realu M. ( chyba najlepszy od czasów Casillasa i Raula)
0
Franck Ribéry świetny zawodnik który nie jest wart takich pieniędzy!
Za niego max to 40 mln
0
obecnie to tylko plotki i spekulacje...
trzeba cierpliwie poczekać jak Eto'o wróci z wakacji i sam się określi.
Jest strasznie ambitny, zawsze chciał być najlepszy na świecie, Barca gwarantuje sukcesy, więc raczej przedłuży kontrakt i okaże się że te wszystkie plotki były wyssane z palca:)
0
póki Eto'o nie zostanie zaprezentowany jako zawodnik innego klub, będę trzymał kciuki żeby klub jednak przedłużył z nim kontrakt.
misk00 po co szukać klasowego snajpera skoro takiego posiadamy??
Proszę napisz z czego można wybierać ?? skoro tzreba płacić ogromne kwoty pieniędzy
o to kilka przykładów:
Villa dla mnie zostaje w Valencii (jedyny idealny do zastąpienie E2). No chyba że będzie oferta o których można było poczytać kilka dni temu
Benzema- cel Realu i Man Utd. a w dodatku wydaje mi się, że jest jeszcze za młody żeby zająć miejsce Eto'o. Talentu mu nie brakuje ale nie wiem czy to wystarczy??
Ibrahimovic- nie chcę go ja i pewnie wielu kibiców też. No i wydaje mi się że nie jest do wyciągnięcia z Interu
Forlan chyba jeden z niewielu do kupienia ale... cisza, cisza (ostatnio żadnych plotek) no tutaj duże wahania formy :gra świetny sezon na zmianę ze słabym
Tevez- już pewnie zaraz złoży podpis na kontrakcie w Man Cit
Agüero- ogólnie wielki talent ale chyba za słabe warunki fizyczne
Keirrison- jedną nogą w Barcie ale brak ogrania w Euopie, więc pewnie ława abo wypożyczenie... a może będzie rewelacją sezonu tak jak to było z pique
Robinho na szpicy... hmmy nie mogę sobie tego wyobrazić :/
i z czego tu wybierać??
Oczywiście to są moje osobiste odczucia na temat poszczególnych zawodników i każdy ma prawą się nie zgodzić
0
Matii90 Barcelona nie ma pieniędzy?? Skąd masz takie informacje, podaj nam źródło tych rewelacji... to może być ciekawe :)
raul77 Tutaj nikt nie zazdrości realowi bo nie ma czego...
Może Wy zazdrościcie trzech tytułów i odwiedzasz naszą stronę i piszesz komentarze które znacznie obniżają chęć czytania komentarzy, no ale trudno... wolny kraj :/
pośmiać się przynajmniej można :D
0
Matii90 Barcelona nie ma pieniędzy?? Skąd masz takie informacje, podaj nam źródło tych rewelacji... to może być ciekawe :)
raul77 Tutaj nikt nie zazdrości realowi bo nie ma czego...
Może Wy zazdrościcie trzech tytułów i odwiedzasz naszą stronę i piszesz komentarze które znacznie obniżają chęć czytania komentarzy, no ale trudno... wolny kraj :/
pośmiać się przynajmniej można :D
0
Zanim oni zaczną tworzyć zgraną ekipę to może trochę czasu minąć... :) Na papierze Barca i Real wyprzedzają całą ligę o głowę. Tylko zobaczymy czy real będzie wstanie udowodnić swoją siłę na boisku...
O Barce się nie boję bo udowodniła w zeszłym sezonie. No i nie schodzi poniżej pewnego poziomu i na pewno go utrzyma w zbliżającym się:)
0
tylko Villa i Villa... a i tak pewnie zostanie w Valencii... wydaje mi się, że bardziej do Barcy pasował by Silva... bo co Villa w wyjściowej 11 za Eto'o :/ nie podoba mi się taki pomysł, a na ławie tej klasy zawodnik nie będzie siedział. A silva mógłby powalczyć z Henrym o miejsce w podstawowej 11 :) a co do lewej obrony mam nadzieje, że Abidal wreszcie zagra sezon na 100% swoich możliwości. Tylko tak czy owak potrzebny zmienik ale tutaj nie mam faworyta
0
Iniesta 4ever !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
SOUND_NINJA ulżyło mi jak przeczytałem że nie uważasz się za kibica Barçy... a co do twojej pisowni to... nogdy, pozatym, hoffenheim,
i oczywiście zostaje nauka literek typu... ą, ę.Więc powodzenia, a bym zapomniał te twoje sformowanie "no a co do szwabów..." skwituję jednym słowem.... żenada.
0
zwykła plotka... wystarczy policzyć zawodników u nas w bloku defensywy. Do tego będzie powrót G. Milito i może Henrique
Nie potrzebny
0
no przecież do końca lutego to real będzie pewnie liderował w lidze... :>