0

Barca jest najlepsza! i nic tego nie zmieni!

0

Może się szykować powtórka Finału z ubiegłego roku!

0

Ja tam niewiem niech trafią na byle kogo....

Z każdą drużyną będzie trudno. Ale wierze że Barca będzie znów najlepsza... A przekonamy się w Maju.;-)

0

no Barca była lepsza Mógł jeszcze tak Henry strzelić ahhhh....

Ale Messi pokazał klase hoho!!!!

0

Messi = Geniusz, Barca = The Best!

0

Szkoda Becksa... Niech szybko wraca do zdrowia tego mu życzę.... Trzymaj się David!...

;-(

0

Moje zdaniem: Valdes 9, Messi 9 lub 10.........

0

coś dziś mi wyskoczyło jak wchodziłem na tą strone: jakieś Loord real madryt.. i coś tam jeszcze pisało o co chodzi???

0

coś dziś mi wyskoczyło jak wchodziłem na tą strone: jakieś Loord real madryt.. i coś tam jeszcze pisało o co chodzi???

0

oj realu realu strzesz się... Barcy i Messiego!

0

cudowny mecz. Zupełnie jak w Poprzednim sezonie!

Brawo Barca Brawo Messi!

0

HalabKerbel

no rzeczywiście się pomyliłem... dzięki i pozdrawiam hej. visca el Barca

0

Yeah co za wieczór z Barcą i przede wszystkim z Messim!

Visca el Barca, Visca el Messi!

Teraz Real musi przegrać lub wygrać ale gdzieś 1-0 To Barca będzie znów Liderem....!

0

jak ktos ma fajnego linka do strony z meczem barcelony bez zacinania to niech sie podzieli niech napisze na ten artykuł... z góry dzięki! Visca el Barca!

0

Torres to jest on w Barcelonie!

Torres za Henrego,Lub Ibrahimovića! Pa ;-)

0

Ibrze.... się należało i dobrze bo sobie może w końcu Pedro lub Bojan zagra.! Ale Guardiole?!?.... I don't anderstand.!!!! bleeee.....

0

To Będzie pojedynek Gigantów...;-)

Ja jestem za Messim.... Visca el Barca

fajnie jak by Villa przeszedł za Ibrahimovića do Barcy :-)

0

Lynx400m

Ale co ci się podoba?

0

No mój też taki lub Barca-Menchester!

Ale wszystko się okaże pózniej....

Mi się zdaje że Barca wygra Lige mistrzów po raz Drugi!!!! To było by niesamowite i możliwe!

Jak powiadam ja Visca El Barca!

0

HA HA HA.... Realu realu żal mi cię...!!! HA HA

Visca el Barca!

0

Moje Gratulacje Messi...!

0

Ehhhh... Mnie już Zlatan trochę wkurza, Trudno...

Bojana lub Pedro za niego w następnym meczu!

0

rambo32

fajne fotki ;-) szczególnie te anty real... hej!!!!

0

Zobaczymy jeszcze co Real pokaże w następnych kolejkach i w Derbach z Barcą!

jeszcze Barca powróci na Tron!!!!

Visca el Barca!

0

Di Maria Zdolny Chłopak... Takich Barca potrzebuje ;-)

0

Ja Stawiam na Messiego...

Ale Każdy może strzelić... każdy ma nie przeciętne umiejętności...

0

No zawodnicy Barcy królują a w szczególności Lionel Messi!!!!

Visca el Barca!!!

0

........Valdes # 1!!!......

0

Kto jak nie Valdes ma bronić w bramce Hiszpanów?!!!!

nei rozumiem selekcjonera hiszpani!

valdes jest najlepszy!

0

Barca Torresem to jest To...

to było by niesamowite gdyby Torres grał w Barcelonie!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?