piotrekbarca10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Spytkowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca jest najlepsza! i nic tego nie zmieni!
0
Może się szykować powtórka Finału z ubiegłego roku!
0
Ja tam niewiem niech trafią na byle kogo....
Z każdą drużyną będzie trudno. Ale wierze że Barca będzie znów najlepsza... A przekonamy się w Maju.;-)
0
no Barca była lepsza Mógł jeszcze tak Henry strzelić ahhhh....
Ale Messi pokazał klase hoho!!!!
0
Messi = Geniusz, Barca = The Best!
0
Szkoda Becksa... Niech szybko wraca do zdrowia tego mu życzę.... Trzymaj się David!...
;-(
0
Moje zdaniem: Valdes 9, Messi 9 lub 10.........
0
coś dziś mi wyskoczyło jak wchodziłem na tą strone: jakieś Loord real madryt.. i coś tam jeszcze pisało o co chodzi???
0
coś dziś mi wyskoczyło jak wchodziłem na tą strone: jakieś Loord real madryt.. i coś tam jeszcze pisało o co chodzi???
0
oj realu realu strzesz się... Barcy i Messiego!
0
cudowny mecz. Zupełnie jak w Poprzednim sezonie!
Brawo Barca Brawo Messi!
0
HalabKerbel
no rzeczywiście się pomyliłem... dzięki i pozdrawiam hej. visca el Barca
0
Yeah co za wieczór z Barcą i przede wszystkim z Messim!
Visca el Barca, Visca el Messi!
Teraz Real musi przegrać lub wygrać ale gdzieś 1-0 To Barca będzie znów Liderem....!
0
jak ktos ma fajnego linka do strony z meczem barcelony bez zacinania to niech sie podzieli niech napisze na ten artykuł... z góry dzięki! Visca el Barca!
0
Torres to jest on w Barcelonie!
Torres za Henrego,Lub Ibrahimovića! Pa ;-)
0
Ibrze.... się należało i dobrze bo sobie może w końcu Pedro lub Bojan zagra.! Ale Guardiole?!?.... I don't anderstand.!!!! bleeee.....
0
To Będzie pojedynek Gigantów...;-)
Ja jestem za Messim.... Visca el Barca
fajnie jak by Villa przeszedł za Ibrahimovića do Barcy :-)
0
Lynx400m
Ale co ci się podoba?
0
No mój też taki lub Barca-Menchester!
Ale wszystko się okaże pózniej....
Mi się zdaje że Barca wygra Lige mistrzów po raz Drugi!!!! To było by niesamowite i możliwe!
Jak powiadam ja Visca El Barca!
0
HA HA HA.... Realu realu żal mi cię...!!! HA HA
Visca el Barca!
0
Moje Gratulacje Messi...!
0
Ehhhh... Mnie już Zlatan trochę wkurza, Trudno...
Bojana lub Pedro za niego w następnym meczu!
0
rambo32
fajne fotki ;-) szczególnie te anty real... hej!!!!
0
Zobaczymy jeszcze co Real pokaże w następnych kolejkach i w Derbach z Barcą!
jeszcze Barca powróci na Tron!!!!
Visca el Barca!
0
Di Maria Zdolny Chłopak... Takich Barca potrzebuje ;-)
0
Ja Stawiam na Messiego...
Ale Każdy może strzelić... każdy ma nie przeciętne umiejętności...
0
No zawodnicy Barcy królują a w szczególności Lionel Messi!!!!
Visca el Barca!!!
0
........Valdes # 1!!!......
0
Kto jak nie Valdes ma bronić w bramce Hiszpanów?!!!!
nei rozumiem selekcjonera hiszpani!
valdes jest najlepszy!
0
Barca Torresem to jest To...
to było by niesamowite gdyby Torres grał w Barcelonie!!!!