piterek81
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uzupełnijmy obronę tam potrzeba zawodników!!!Myślę że gdyby Neymar mógł przyjść i by się sprawdził to na pewno pomógłby Mesiemu nam potrzeba magika footballu tak jak Mesi ale on jest tylko jeden i potrzebuje kogoś a myślę że Neymar to ten ktoś.W pomocy lub obronie mógłłby grać Martinez z Bilbao dobry jest
0
Teraz już Wiecie wszyscy dlaczego Barca jest moim klubem w moim sercu od 20 lat zawsze dumny.Dziękujemy za wszystko 4 Barcy
0
Od czego by zacząć od bardzo wielkiego dziękuje od nas wszystkich co dla nas zrobiłeś nawet po wejściu na stronę Realu byłem w szoku kibicom szkoda że odszedłeś,ale mam nadzieję że kiedyś powrócisz.A tak jak powiedziałeś i pewnie miałeś rację należy się szansa Tito jak Tobie 4 lata temu może to jest kolejny wspaniały człowiek który da nam powód do dumy na różnych stronach piszą koniec Barcy mam nadzieję że będziesz trzymał za nas kciuki i pokażemy im to iż Barca to więcej niż klub i reprezentują ją tacy Dżentelmeni jak Ty Pep czyli ludzie,którzy szanują drugiego człowieka.Ja jestem z Barcą 20 lat pamiętam jak Pep grał w Barcy-czasem brak mi słów nie wiem co mam pisać po tym co dla nas zrobiłeś tak naprawdę to wie tylko moje serce Pep jestem z Ciebie choler... dumny i mam nadzieję że kiedyś w życiu spotkam Cię osobiście i podziękuję Tobie za to wszystko dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony GRACIAS MISTER