1

@FcPortoFan1999 miasto swoją drogą, ale po tej aferze z dopingiem, odwróciła się część sponsorów, później zmiana prezesów co chwila, i same wyniki klubu są po prostu słabe, i fajnie ich widzieć tak grających w pucharze

1

@FcPortoFan1999 no też bym chciał, to by był ogromny sukces patrząc na sytuacje w jakiej jest klub od kilku lat

0

Jak myślicie, kurs euro osiągnął już szczyt i będzie spadał, czy jest jeszcze szansa na wzrost?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VamosVamos i są i nie ma jednocześnie, zależy ile masz lat :D

1

@Vhaeraun ja mam, tak jak kolega niżej napisał, sam ustalasz limity dzienne na bankomaty, blika i przelewy

0

@highway ja pracuję w DPD, to mogę ci powiedzieć jak u nas to wygląda, w każdą sobotę jeden kurier ma dyżur i robi cały teren, ale doręcza tylko paczki zamówione z dodatkowo płatna opcją doręczenia w sobotę, zwykłe paczki zostają na poniedziałek, myślę że w DHL wygląda to podobnie

0

@Lola120 na razie nie mam dużych potrzeb to spokojnie wystarcza :D nie jest najgorzej

0

@Lola120 to ja z mazowieckiego, a pracuję w lubelskim, będzie blisko :D

1

@Transu96 PS4 może coś mi się uda złożyć w fut, ale raczej sezony

0

@IronSanHybrid też bym chciał zobaczyć te złoto :D można? :D

1

@Janiama Hiszpania Szwajcaria 1:2 :D

1

@Janiama Hiszpania Chorwacja 2 0

1

@Janiama Włochy Austria 3 0

1

@Janiama Niemcy Węgry 3 0
Francja Portugalia 3 1

1

@Janiama Anglia Czechy 2 1
Szkocja Chorwacja 1 1

1

@Janiama Belgia Finlandia 3 0
Dania Rosja 3 1

1

@Janiama Austria Ukraina 0 0
Holandia Macedonia 2 1

1

@Janiama Włochy Walia 2 1
Szwajcaria Turcja 2 1

0

@michal26 miał wypadek podczas kwalifikacji chyba

0

@Pogba a kogo to obchodzi? dla większości się liczy żeby im dać, nie ważne skąd pieniądze, a jak ceny będą rosły to będą chcieli jeszcze więcej

0

@IronSanHybrid mówił 70, ja tak usłyszałem

2

@PatrychoO mądrego to miło posłuchać :)

0

Witam, planuje zakup nowego laptopa. Zastanawiam się nad 2 modelami. Może ktoś z Was korzysta z któregoś i mógłby doradzić co wybrać, z góry dzięki za opinie:
1.https://www.x-kom.pl/p/601161-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5i-15-i7-32gb-512-win10x-rtx2060-144hz.html#Akcesoria
2.https://www.x-kom.pl/p/571721-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i7-10750h-16gb-512-w10-rtx2060-144hz.html#Opinie

0

@clyde to ja już idę do sklepu po składniki ;)

0

@clyde uwielbiam torty, wyjdziesz za mnie?

0

@LioMessi10 mam go dalej, ale ja jestem niedzielnym graczem, gram po 15-20 meczów tygodniowo, bez ligi weekednowej i na razie on mi wystarcza :D

1

@LioMessi10 według mnie dobry, zagrałem około 60 meczów i nic nie mogę mu zarzucić

1

@SHIBA cześć, podziwiam za chęci i doceniam pracę na LR ;)

0

@Azi stan jest podobny, Peugeot i Volvo mają o 80k przebiegu mniej, i trochę się boję kosztów serwisowania Merola, dlatego chyba tylko między Volvo a Peguotem będę wybierał, oba samochody z 2012 z przebiegiem 190k km.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?