Nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko wybiórcze bo ide zaraz do pracy ale moje zdanie jest takie. Z czwórki napastników jakich widział bym w FCB (Villa, Forlan, Negredo, Zlatan) ten ostatni jest najsłabszy. Chce tylko nadmienić, że mam wielki sentyment do Samuela i będzie mi bardzo przykro jak odejdzie bo nasz zarząd traktuje go (wg mnie) nieuczciwie jak śmiecia.Nie wspomne ile bramek strzelił dla nas (pomimo wielu zmarnowanych okazji). W najważniejszych momentach swojej kariery w Barcy zdobył dwie bramki w dwóch finałach LM. Ja bym dokupił jakiegoś słabszego napastnika + pomocnik (lewy/srod) ale to Tylko moje osobiste zdanie ze wzgl. na Eto'o
witam wybaczcie z ato co pisze ale jestem pod wplywem % jak wiekszosc wyrzucil mnie nawet z sasiadujacego klubu ale to looz to nic nieznaczyz wygrana FCB jestem pod wrazeniem ( przepraszam jak kogos urazilem pisze pod wplywem alkoholu) Kochame BARCE calym sercem iiiiiii to jak by mi sie dziecko urodzioł taki cud wali mi wybaczczie kocham wszystkich socios VISCA El BARCa TYLKO ONI WIN !!!!! %%%% DO WOLI !!!!! jutro trzeźwiejemy
kaaz89- ale jak pisałem mój post myślałem o ustawieniu Sylwek Puyol Pique Martin na prawej a w takim wypadku pewne byłyby konfrontacje z Evrą . Nie wiem jak sobie z Tym poradzi Pep ale wolał bym Toure w pomocy :)
Ja mam nadzieje na wielkie upokorzenie chelsea, zmiazdżenie Londynu i zatopienie tej angielskiej wysepki - tak bardzo nie cierpie tych lamów od czasów Jose i niesprawiedliwego awansu 'Niebieskich' w 1/8 LM (mecz 4-2 jak kazdy pamieta :D przy ostatniej bramce Valdesa trzymal Carvalho). Już sie nie moge doczekać tego widowiska i mam nadzieje ze Leo cos strzeli i Eto'o sie odblokuje. (A najlepiej jakby bramke zdobyl tez Abidal facet ktory w calej swojej zawodowej karierze zdobyl 1 bramke :D w pucharze Francji :D to bym z nich nabijał sie do konca życia ;p)
Nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko wybiórcze bo ide zaraz do pracy ale moje zdanie jest takie. Z czwórki napastników jakich widział bym w FCB (Villa, Forlan, Negredo, Zlatan) ten ostatni jest najsłabszy. Chce tylko nadmienić, że mam wielki sentyment do Samuela i będzie mi bardzo przykro jak odejdzie bo nasz zarząd traktuje go (wg mnie) nieuczciwie jak śmiecia.Nie wspomne ile bramek strzelił dla nas (pomimo wielu zmarnowanych okazji). W najważniejszych momentach swojej kariery w Barcy zdobył dwie bramki w dwóch finałach LM. Ja bym dokupił jakiegoś słabszego napastnika + pomocnik (lewy/srod) ale to Tylko moje osobiste zdanie ze wzgl. na Eto'o
A mnie sie obecne domówki bardzo podobaja ;] zakupilem sobie jedna sztuke a pokoj pomalowalem sobie na przemian bordowo-granatowo :D Co do wyjazdówek najbardziej podobały misie te w cienki pionowe paski czarno-granatowe niepamietam ktory to byl sezon
witam wybaczcie z ato co pisze ale jestem pod wplywem % jak wiekszosc wyrzucil mnie nawet z sasiadujacego klubu ale to looz to nic nieznaczyz wygrana FCB jestem pod wrazeniem ( przepraszam jak kogos urazilem pisze pod wplywem alkoholu) Kochame BARCE calym sercem iiiiiii to jak by mi sie dziecko urodzioł taki cud wali mi wybaczczie kocham wszystkich socios VISCA El BARCa TYLKO ONI WIN !!!!! %%%% DO WOLI !!!!! jutro trzeźwiejemy
Komentarze
0
Czy to oznacza, że będziemy mieli napis ''betfair'' na koszulkach ? Gdzie te czasy, gdy nasze barwy były nieskalane jakimiś napisami sponsorskimi :(
0
Witajcie
Nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko wybiórcze bo ide zaraz do pracy ale moje zdanie jest takie. Z czwórki napastników jakich widział bym w FCB (Villa, Forlan, Negredo, Zlatan) ten ostatni jest najsłabszy. Chce tylko nadmienić, że mam wielki sentyment do Samuela i będzie mi bardzo przykro jak odejdzie bo nasz zarząd traktuje go (wg mnie) nieuczciwie jak śmiecia.Nie wspomne ile bramek strzelił dla nas (pomimo wielu zmarnowanych okazji). W najważniejszych momentach swojej kariery w Barcy zdobył dwie bramki w dwóch finałach LM. Ja bym dokupił jakiegoś słabszego napastnika + pomocnik (lewy/srod) ale to Tylko moje osobiste zdanie ze wzgl. na Eto'o
Pozdrawiam
P.S. MAXWELL za taka kase idealny zakup :)
0
no i kurde sie popłakałem ;(;(;( pieknie :D
0
witam wybaczcie z ato co pisze ale jestem pod wplywem % jak wiekszosc wyrzucil mnie nawet z sasiadujacego klubu ale to looz to nic nieznaczyz wygrana FCB jestem pod wrazeniem ( przepraszam jak kogos urazilem pisze pod wplywem alkoholu) Kochame BARCE calym sercem iiiiiii to jak by mi sie dziecko urodzioł taki cud wali mi wybaczczie kocham wszystkich socios VISCA El BARCa TYLKO ONI WIN !!!!! %%%% DO WOLI !!!!! jutro trzeźwiejemy
0
kaaz89- ale jak pisałem mój post myślałem o ustawieniu Sylwek Puyol Pique Martin na prawej a w takim wypadku pewne byłyby konfrontacje z Evrą . Nie wiem jak sobie z Tym poradzi Pep ale wolał bym Toure w pomocy :)
0
Ja mam nadzieje na wielkie upokorzenie chelsea, zmiazdżenie Londynu i zatopienie tej angielskiej wysepki - tak bardzo nie cierpie tych lamów od czasów Jose i niesprawiedliwego awansu 'Niebieskich' w 1/8 LM (mecz 4-2 jak kazdy pamieta :D przy ostatniej bramce Valdesa trzymal Carvalho). Już sie nie moge doczekać tego widowiska i mam nadzieje ze Leo cos strzeli i Eto'o sie odblokuje. (A najlepiej jakby bramke zdobyl tez Abidal facet ktory w calej swojej zawodowej karierze zdobyl 1 bramke :D w pucharze Francji :D to bym z nich nabijał sie do konca życia ;p)
Mój TYP 0-3
VeB!
0
Witajcie
Nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko wybiórcze bo ide zaraz do pracy ale moje zdanie jest takie. Z czwórki napastników jakich widział bym w FCB (Villa, Forlan, Negredo, Zlatan) ten ostatni jest najsłabszy. Chce tylko nadmienić, że mam wielki sentyment do Samuela i będzie mi bardzo przykro jak odejdzie bo nasz zarząd traktuje go (wg mnie) nieuczciwie jak śmiecia.Nie wspomne ile bramek strzelił dla nas (pomimo wielu zmarnowanych okazji). W najważniejszych momentach swojej kariery w Barcy zdobył dwie bramki w dwóch finałach LM. Ja bym dokupił jakiegoś słabszego napastnika + pomocnik (lewy/srod) ale to Tylko moje osobiste zdanie ze wzgl. na Eto'o
Pozdrawiam
P.S. MAXWELL za taka kase idealny zakup :)
0
A mnie sie obecne domówki bardzo podobaja ;] zakupilem sobie jedna sztuke a pokoj pomalowalem sobie na przemian bordowo-granatowo :D Co do wyjazdówek najbardziej podobały misie te w cienki pionowe paski czarno-granatowe niepamietam ktory to byl sezon
0
Bykunn
Jak jesteś za autonomią Katalonii to dlaczego nie za autonomią np Śląska , Basków etc etc ? ? ?
0
witam wybaczcie z ato co pisze ale jestem pod wplywem % jak wiekszosc wyrzucil mnie nawet z sasiadujacego klubu ale to looz to nic nieznaczyz wygrana FCB jestem pod wrazeniem ( przepraszam jak kogos urazilem pisze pod wplywem alkoholu) Kochame BARCE calym sercem iiiiiii to jak by mi sie dziecko urodzioł taki cud wali mi wybaczczie kocham wszystkich socios VISCA El BARCa TYLKO ONI WIN !!!!! %%%% DO WOLI !!!!! jutro trzeźwiejemy