29 maja 2011, 00:20
0
Barcelona pokazała że gra football nieosiągalny dla innych drużyn.Oby trwało to jak najdłużej.Visca el Barca!!!CAMPEONES!!!
6 kwietnia 2010, 17:54
Mam dziś urodziny,mam nadzieje że otrzymam prezent od mojej ukochanej Barcy w postaci awansu;Liczę na piękny spektakl pomimo braków kadrowych VeB
31 marca 2010, 19:17
kurde no kiedy ten mecz się zacznie???xd Liczę że to my będziemy w posiadaniu piłki przez większość meczu a wtedy o wynik jestem spokojny; Visca el Barca!!!
29 listopada 2009, 14:31
Mecz jest na sopcascie-Channel - 84810
2 maja 2009, 23:30
Po tym meczu już nikt nie ma wątpliwości jaka drużyna jest najlepsza na świecie.Visca el barca!!!
2 maja 2009, 22:30
Naiwspanialszy mecz jaki oglądałem Visca el barca!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelona pokazała że gra football nieosiągalny dla innych drużyn.Oby trwało to jak najdłużej.Visca el Barca!!!CAMPEONES!!!
0
Mam dziś urodziny,mam nadzieje że otrzymam prezent od mojej ukochanej Barcy w postaci awansu;Liczę na piękny spektakl pomimo braków kadrowych VeB
0
kurde no kiedy ten mecz się zacznie???xd
Liczę że to my będziemy w posiadaniu piłki przez większość meczu a wtedy o wynik jestem spokojny;
Visca el Barca!!!
0
Mecz jest na sopcascie-Channel - 84810
0
Po tym meczu już nikt nie ma wątpliwości jaka drużyna jest najlepsza na świecie.Visca el barca!!!
0
kurde no kiedy ten mecz się zacznie???xd
Liczę że to my będziemy w posiadaniu piłki przez większość meczu a wtedy o wynik jestem spokojny;
Visca el Barca!!!
0
Mecz jest na sopcascie-Channel - 84810
0
Naiwspanialszy mecz jaki oglądałem
Visca el barca!!!
0
Barcelona pokazała że gra football nieosiągalny dla innych drużyn.Oby trwało to jak najdłużej.Visca el Barca!!!CAMPEONES!!!
0
Mam dziś urodziny,mam nadzieje że otrzymam prezent od mojej ukochanej Barcy w postaci awansu;Liczę na piękny spektakl pomimo braków kadrowych VeB