11 listopada 2008, 22:44
0
no i oczywiście jak wszedzie, bardzo wiele polskich zespolow :)
31 sierpnia 2008, 01:39
no śmietanka xD
6 sierpnia 2008, 12:00
25 mln to nie jest dużo za niego, wudaje mi sie ze dużo by wniósł do Barcy! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no i oczywiście jak wszedzie, bardzo wiele polskich zespolow :)
0
no śmietanka xD
0
25 mln to nie jest dużo za niego, wudaje mi sie ze dużo by wniósł do Barcy! :D
0
no i oczywiście jak wszedzie, bardzo wiele polskich zespolow :)
0
25 mln to nie jest dużo za niego, wudaje mi sie ze dużo by wniósł do Barcy! :D
0
no śmietanka xD