0

kolejny "wychowanek"

0

Widać bardzo wam szkoda że to nie gracz Barcelony tak strzelił

0

beka z redaktorów którzy szukają napinki

0

Ramos słaby ŚO
ahhaha beka z was

0

Mecz zapowiada się ciekawiej niż zawsze

0

Stawiając na Cuence liczycie na karnego?

0

DNA Barcelony razem z Mascherano i Alvesem

0

beka z meczu

0

siael

beka z Ciebie

0

To w takim razie dlaczego finał nie został rozegrany jeśli wszyscy się zgodzili?

0

To ciekawe jaki powód miała Barca w 2004 roku?

0

To samo można powiedzieć o Barcelonie też wiedziała kto będzie w finale i nie dała pozwolenia na rozegranie finału

0

Pokaż kiedy Real się zgodził żeby był finał na ich stadionie

0

0

lentuss
nie uważam się za znawcę tylko strasznie żałosne są niektóre komentarze

0

Po waszych komentarzach śmiało mogę stwierdzić że średnia wieku nie przekracza 13 lat.

0

v3go
ciekawe czy miałeś takie same zdanie po meczu gdy barcelona symulowała cały mecz

0

Że Messiego nie powołali

0

Barcelona ma teraz 2 razy więcej kibiców.

0

Co wy się bronicie tym, że Ronaldo zagrał więcej spotkań lub strzelał gole z karnych? W poprzednim sezonie jakoś uwagi na to nie zwracaliście, że Ronaldo nie grał ponad 2 miesiące z powodu kontuzji albo, że Messi więcej bramek z karnych strzelił gdy walczyli o złotego buta.

0

ninja81

I tym się rożnią kibice Realu potrafią docenić dobrą grę przeciwnika.

0

raay4 Widzę, że dalej męczy Cię porażka z Interem

0

Spikes

Nie dawno było tak, że Barca zrobiła to samo i co jest to żenujący klub?

0

raddy83

Powiedz mi co było tutaj nie fair?

0

Będzie miał kto na ławce siedzieć obok innych niedawno dokonanych transferów

0

Mi się zdaję , że raczej nie bo napisał "wszędzie"

0

PrzeMo-Tak Real wszędzie dostaje szczególnie dostał z Herculesem 2-0

0

ewelina1987 No okay pogadamy za około 20 minut. Czekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?