poiuyt
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
fafa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolejny "wychowanek"
0
Widać bardzo wam szkoda że to nie gracz Barcelony tak strzelił
0
beka z redaktorów którzy szukają napinki
0
Ramos słaby ŚO
ahhaha beka z was
0
Mecz zapowiada się ciekawiej niż zawsze
0
Stawiając na Cuence liczycie na karnego?
0
DNA Barcelony razem z Mascherano i Alvesem
0
beka z meczu
0
siael
beka z Ciebie
0
To w takim razie dlaczego finał nie został rozegrany jeśli wszyscy się zgodzili?
0
To ciekawe jaki powód miała Barca w 2004 roku?
0
To samo można powiedzieć o Barcelonie też wiedziała kto będzie w finale i nie dała pozwolenia na rozegranie finału
0
Pokaż kiedy Real się zgodził żeby był finał na ich stadionie
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=37856
Poczytajcie sobie hipokryci
0
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423140_10150552454489178_160737419177_8627494_1769572692_n.jpg
3 ręka Busquetsa
0
lentuss
nie uważam się za znawcę tylko strasznie żałosne są niektóre komentarze
0
Po waszych komentarzach śmiało mogę stwierdzić że średnia wieku nie przekracza 13 lat.
0
v3go
ciekawe czy miałeś takie same zdanie po meczu gdy barcelona symulowała cały mecz
0
http://kwejk.pl/obrazek/817039/real,5pkt,przewagi.html
pozdro
0
Że Messiego nie powołali
0
Barcelona ma teraz 2 razy więcej kibiców.
0
Co wy się bronicie tym, że Ronaldo zagrał więcej spotkań lub strzelał gole z karnych? W poprzednim sezonie jakoś uwagi na to nie zwracaliście, że Ronaldo nie grał ponad 2 miesiące z powodu kontuzji albo, że Messi więcej bramek z karnych strzelił gdy walczyli o złotego buta.
0
ninja81
I tym się rożnią kibice Realu potrafią docenić dobrą grę przeciwnika.
0
raay4 Widzę, że dalej męczy Cię porażka z Interem
0
Spikes
Nie dawno było tak, że Barca zrobiła to samo i co jest to żenujący klub?
0
raddy83
Powiedz mi co było tutaj nie fair?
0
Będzie miał kto na ławce siedzieć obok innych niedawno dokonanych transferów
0
Mi się zdaję , że raczej nie bo napisał "wszędzie"
0
PrzeMo-Tak Real wszędzie dostaje szczególnie dostał z Herculesem 2-0
0
ewelina1987 No okay pogadamy za około 20 minut. Czekam