poldek2310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
bytów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja mozna doliczyc 5 minut 3 to max jak zwykle na farcie
0
barca= Més que un club
puyol=más que el hombre
0
jak dla mnie mvp powinien dostac mbia byl wszedzie w pomocy w obronie w ataku wspaniale sie ustawiał duzy spokoj w grze dobra technika sila walecznosc nigdy nie odpuszczal przydalby nam sie taki zawodnik na dmf sergio by mial zkim rywalizować to by sie staral no i duzo tansza opcja od javiego martineza
0
mbia cichy bohater dla mnie przydalby sie barcy silny dobry technicznie spokój dobrze czyta gre
0
Ruud Gullit kapitan reprezentacji holandii w 1988 roku która zdobyła jedyny tytuł mistrza europy dla tego kraju a takze wspaniale sukcesy z milanem był bodajze pierwszym zawodnikiem z ekstrawagancka fryzura
0
dajcie mu czas niech przepracuje pełny pre sezon z drużyna sprowadzi zawodników ktorych on chce a nie zarzad i polowa kibiców potem mozemy go ocenic i pomyslec co dalej nie badzmy jak real nowy trener co rok lub dwa SAF swóje pierwszw mistrzostwo PL z United zdobył po 6 llub 7 latach pracy co było dalej wiemy dzis maja najwiecej tytułów mistrza anglii
0
z seba to przesada on i barcelona
0
wzrost to nie wszystko pamietacie argentynczyka roberto ayale 175 cm jak gral w w valencii filar narodowej reprezentacji tylko zanetti ma wiecej rozegranych spotkan w tamtych czasach jeden z najlepszych stoperow
0
edin hazard powinien grac u nas kiedys barca sie nim interesowala mija przeciwników jak tyczki jak leo gdy gral jeszcze na skrzydle niesamowite przyspieszenie szybkie nogi mlody glodny sukcesu takich zawodników nam trzeba
0
mes que un club panie sprzedawczyku rossel zapomnial pan czym jest barca mam tylko nadzieje ze socios sie zbuntuja i nie pozwola na to barca jest nasza a nie rossela oby jak najszybciej sie go pozbyli visca el barca
0
dei piero na 3:2
0
zgadzam sie z the musli pep niepotrzebnie eksperymentuje xawi pedro dani powinni grac od poczatku to bysmy cos ukuli a wtedy zawsze gra sie nam latwiej i wtedy mozna zrobic zmiany a nie od poczatku meczu i na poczatku sezonu gdzie widac golym okiem ze brakuje zgrania z nowymi zawodnikami mam nadzieje ze wiecej bledow pep nie zrobi abarca zlapie rytm i znow bedzie nas cieszyc swa gra visca el barca
0
walczenie tu nic nie da pep itak wystawi sergio badz keite ktorzy sa 100 razy gorsi od yaya bo pep promuje pilkarzy ze szkolki tylko jaki jest sens wystawiac gorszych zawodnikow jak keita i sergio skoro sie ma w druzynie jednego najlepszych dm na swiecie zaden a skutek widzielismy w mediolanie gdyby yaya wtedy gral to bysmy swietowali 4 puchar na sb
visca yaya visca barca
0
jezeli zostawi toure to jestem za
yaya musi zostac jest jednym z najlepezych dm na świecie obecnie to sa przecierz "yaya barcelony"
0
wszystko fajnie a gdzie yaya co robi tam sergio