Już nie pamiętacie jak rok temu Ronaldo zdobył złotego buta i mówiliście(pisaliście) że to jesŧ ch*ja warte przy zdobytym mistrzostwie, a teraz to nagle takie ważne jest...to fajni z Was są kibice....
LOS GALACTICOS! HALA MADRID! MAMY PUCHAR! NADCHODZĄ PIĘKNE DNI!!
HELBIK, mikolaj20
To może niech piłkarze Barcelony przestaną grać w piłkę skoro wszystko już osiągnęli i nie mają motywacji... Reprezentacja Hiszpanii też euro powinna sobie odpuścic... La liga to 38 meczy a nie tylko pojedynki Barca - Real w których jeszcze lepsza jest Barcelona ale po ostatnich meczach widać że jest coraz ciężej. Jak Getafe wygra na wiosnę z Barceloną to można mówić że jest od niej lepszy? Bo przecież będzie mieć z nią dwie wygrane w tym sezonie w lidze. Jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, jak tylko Real ma rzut karny to od razu
"helloweenek, 12.02.2012 22:15:
I w ten oto sposob sedzia zalatwil Mistrza Realowi
roberto_er, 12.02.2012 22:16:
no i oczywiscie sedzia pomaga
SinMistico, 12.02.2012 22:19:
No dziękujemy sędziemu. Nie ma to tamto czerwo i karny ... Może jeszcze jednego później, żeby Crystiano sobie strzelił. Szkoda gadać ... sędziowie wygrają dla Madrytu majstra."
Ale podobno to w Barcelonie nie komentuje się sędziowania...
Rumba de Barca
Sądzę że nawet po GD Real będzie się cieszył bo barca jak wygra będzie mieć 7 pkt straty chociaż nigdy nic nie wiadomo bo barca może jeszcze dużo punktów stracić do GD
Komentarze
0
Teraz mówicie że komentator jest stronniczy a to i tak jest nic w porównaniu do tego co wyprawia Orłowski.
0
0
dawid22d
święta prawda
ten filmik to pewnie fotomontaż bo gdzie messi mógłby coś takiego zrobić
0
0
Już nie pamiętacie jak rok temu Ronaldo zdobył złotego buta i mówiliście(pisaliście) że to jesŧ ch*ja warte przy zdobytym mistrzostwie, a teraz to nagle takie ważne jest...to fajni z Was są kibice....
LOS GALACTICOS! HALA MADRID! MAMY PUCHAR! NADCHODZĄ PIĘKNE DNI!!
0
HELBIK, mikolaj20
To może niech piłkarze Barcelony przestaną grać w piłkę skoro wszystko już osiągnęli i nie mają motywacji... Reprezentacja Hiszpanii też euro powinna sobie odpuścic... La liga to 38 meczy a nie tylko pojedynki Barca - Real w których jeszcze lepsza jest Barcelona ale po ostatnich meczach widać że jest coraz ciężej. Jak Getafe wygra na wiosnę z Barceloną to można mówić że jest od niej lepszy? Bo przecież będzie mieć z nią dwie wygrane w tym sezonie w lidze. Jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, jak tylko Real ma rzut karny to od razu
"helloweenek, 12.02.2012 22:15:
I w ten oto sposob sedzia zalatwil Mistrza Realowi
roberto_er, 12.02.2012 22:16:
no i oczywiscie sedzia pomaga
SinMistico, 12.02.2012 22:19:
No dziękujemy sędziemu. Nie ma to tamto czerwo i karny ... Może jeszcze jednego później, żeby Crystiano sobie strzelił. Szkoda gadać ... sędziowie wygrają dla Madrytu majstra."
Ale podobno to w Barcelonie nie komentuje się sędziowania...
0
paoramirez1
pokaż mi jakie to rzeczy się nie działy w La liga... Najwyższe prowadzenie stracone przez zespół na pierwszym miejscu to jest 8pkt.
0
0
Rumba de Barca
Sądzę że nawet po GD Real będzie się cieszył bo barca jak wygra będzie mieć 7 pkt straty chociaż nigdy nic nie wiadomo bo barca może jeszcze dużo punktów stracić do GD
0
Teraz mówicie że komentator jest stronniczy a to i tak jest nic w porównaniu do tego co wyprawia Orłowski.