O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Teraz mówicie że komentator jest stronniczy a to i tak jest nic w porównaniu do tego co wyprawia Orłowski.

0

0

dawid22d
święta prawda
ten filmik to pewnie fotomontaż bo gdzie messi mógłby coś takiego zrobić

0

0

Już nie pamiętacie jak rok temu Ronaldo zdobył złotego buta i mówiliście(pisaliście) że to jesŧ ch*ja warte przy zdobytym mistrzostwie, a teraz to nagle takie ważne jest...to fajni z Was są kibice....
LOS GALACTICOS! HALA MADRID! MAMY PUCHAR! NADCHODZĄ PIĘKNE DNI!!

Zobacz wszystkie

0

HELBIK, mikolaj20
To może niech piłkarze Barcelony przestaną grać w piłkę skoro wszystko już osiągnęli i nie mają motywacji... Reprezentacja Hiszpanii też euro powinna sobie odpuścic... La liga to 38 meczy a nie tylko pojedynki Barca - Real w których jeszcze lepsza jest Barcelona ale po ostatnich meczach widać że jest coraz ciężej. Jak Getafe wygra na wiosnę z Barceloną to można mówić że jest od niej lepszy? Bo przecież będzie mieć z nią dwie wygrane w tym sezonie w lidze. Jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, jak tylko Real ma rzut karny to od razu
"helloweenek, 12.02.2012 22:15:
I w ten oto sposob sedzia zalatwil Mistrza Realowi

roberto_er, 12.02.2012 22:16:
no i oczywiscie sedzia pomaga

SinMistico, 12.02.2012 22:19:
No dziękujemy sędziemu. Nie ma to tamto czerwo i karny ... Może jeszcze jednego później, żeby Crystiano sobie strzelił. Szkoda gadać ... sędziowie wygrają dla Madrytu majstra."

Ale podobno to w Barcelonie nie komentuje się sędziowania...

0

paoramirez1
pokaż mi jakie to rzeczy się nie działy w La liga... Najwyższe prowadzenie stracone przez zespół na pierwszym miejscu to jest 8pkt.

0

0

Rumba de Barca
Sądzę że nawet po GD Real będzie się cieszył bo barca jak wygra będzie mieć 7 pkt straty chociaż nigdy nic nie wiadomo bo barca może jeszcze dużo punktów stracić do GD

0

Teraz mówicie że komentator jest stronniczy a to i tak jest nic w porównaniu do tego co wyprawia Orłowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?