16 czerwca 2013, 22:47
0
dobrze że się interesują , bo barcy potrzebni są obrońcy !
14 czerwca 2013, 11:54
O już bez przesady , po co messi by mial tak oszukiwac , jakby nie mial pieniedzy ..m
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dobrze że się interesują , bo barcy potrzebni są obrońcy !
0
O już bez przesady , po co messi by mial tak oszukiwac , jakby nie mial pieniedzy ..m
0
O już bez przesady , po co messi by mial tak oszukiwac , jakby nie mial pieniedzy ..m
0
dobrze że się interesują , bo barcy potrzebni są obrońcy !