0

no alexis naprawde tragedia... Cesc - wzor:)

0

dzieki wielkie:)

0

macie ktos moze pojecie na jakich kanalch poleci mecz? chodzi mi o te zagraniczne

0

lekko:)

0

ciasny szwed.... zas caly mecz zawalil...

0

ja tam sie ciesze ze zagramy raczej z Chelsea:) po pierwsze beidze latwiej a po drugie rewanz:D

0

czemu keita?? przeciez w porownianiu do toure to jak sobolewski do viery!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?