pops
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no alexis naprawde tragedia... Cesc - wzor:)
0
dzieki wielkie:)
0
macie ktos moze pojecie na jakich kanalch poleci mecz? chodzi mi o te zagraniczne
0
lekko:)
0
ciasny szwed.... zas caly mecz zawalil...
0
ja tam sie ciesze ze zagramy raczej z Chelsea:) po pierwsze beidze latwiej a po drugie rewanz:D
0
czemu keita?? przeciez w porownianiu do toure to jak sobolewski do viery!