10 czerwca 2010, 21:12
0
No i pięknie,odrobione 10 punktów na koniec kwarty.Poprawić skuteczność i będzie dobrze.VAMOS BARCA!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No i pięknie,odrobione 10 punktów na koniec kwarty.Poprawić skuteczność i będzie dobrze.VAMOS BARCA!!!!!
0
No i pięknie,odrobione 10 punktów na koniec kwarty.Poprawić skuteczność i będzie dobrze.VAMOS BARCA!!!!!