posetive
Dołączył/a: marzec 2011
Kłaj
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak slów :(
Dzięki za wszystko !!!!
Zostaniesz zawsze w pamięci kibiców i klubu FC BARCELONA !!!
0
Moim Zdaniem w tym roku Powinien dostac ta prestizowa nagrode Xavi nalezy mu sie nie tylko za jeden sezon za wszystkie sezony. jest zawodnikiem ktory rozgrywa pilke nie wymagajmy od niego bramek w takich ilosciach jak od Lionela bo to calkiem inne osobowosci graja zupelnie co innego. Xavi to najlepszy rozgrywajacy swiata !!! powinno sie to w koncu docenic ta nagroda. nie bylbym zdziwiony jesli nagrode by dostał Anderas Iniesta swoimi wystepami przez 9 sezonow uswitania gre Barcelony. Dopiero na 3 miejscu uplasowal bym Liionela wiadomo ze jest swietnym graczem ale on jest mlody jeszcze wiele lat gry ptrzed nim dostanie ta nagrode jeszcze nie raz i nie raz ja juz otrzymal. Dla Xaviego czy Iniesty bedzie to jedna z ostatnich moze chwil by na ta nagrode zaslozyc
0
Mam nadzieje ze zobacze cie jeszcze w 500 meczu ligowym Barcelony !!!
Graj jak najdluzej twoja gra dla klubu i kibicow jest czym wyjatkowym jest wspaniala !!!
0
Zdrada Barw jest nie wybaczalna szczegolnie dla pieniedzy
0
on nic nie musi udowadniac on juz jest wielkim pilkazem. Messi w barcelonie gra z kolegami ktorzy sa zgrani przez lata a gdzy Messi jedzie na mecze reprezentacji musi stawiac zolo rywalowi z innymi zawodnikami on przeciez sam meczu nie wygra do tego jest potrzebna zgrana drozyna wtedy argentyna moze myslec o wynikach. narazie jak widac Barcelona to bardzo zgrana drozyna ktora ma wlasna filozofie gry argentynie tego brakuje a sam Messi nie wystarczy.
0
nie wyobrazam sobie Barcelony bez tego gracza !!! Abidal musi grac dalej jest swietny w tym co robi !!!!
0
Mysle ze zawodnicy graja inacej w reprezentacjach bo nie sa tak zgrani jak w barcelonie sa brak im porozumienia trener tez jest inny jak mozna porownac trenerow do Pepa ? no wlasnie Pep stsuje inny styl gry niz w reprezentacjach i zawodnicy po meczach ligowych trudno sie aklimatyzuja w tym nowym stylu gry czasami nawet to nie sa ci sami zawodnicy ktorych widzimy w barcelonie. wiec nie powinno zadnej repreznetacji porownywwac do wielkiej Barcelony gdyz barcelona ma swoj styl ktorego nikt i nic nie zwycierzy