0

To nie wina Alvesa, że w Barcelonie nie ma rosłych napastników, a jak na złość przeciwnicy mają wysokich obrońców ;)) niewykorzystany potencjał króla asyst :D

0

albo "Chyba Was posrało" :D

1

Spokojnie, mamy Douglasa! xD

0

może jakieś źródło?

0

Jeśli na podstawie MŚ określasz obecną formę piłkarzy to Suarez powinien grać teraz w A-Klasie. Podobnie zresztą jak Hiszpanie. Mając Aguero w składzie ma się pewność, że te minimum 20 goli w lidze ustrzeli.

0

Fakt, obecnie jest w wysokiej formie, ale w zeszłym sezonie grał piach niesamowity. Jak na etatowego obrońcę (kilka sezonów na tej pozycji) zawalił za dużo bramek. Czy zatem jeśli Sergi Roberto za rok zaliczy kilka asyst, zastąpi Xaviego w paru meczach na poziomie to też będziesz mu dawał opaskę kapitana? Kapitanem powinna być osoba mająca pewne miejsce w pierwszej 11. A jak dla mnie, przy odbudowaniu Pique i Busiego to właśnie Javier będzie grzał ławe.

0

I Paszport Polsatu jeszcze... to był trening regeneracyjny o niższej intensywności, więc daruj sobie peany na temat Javiera z tego powodu.

PS. Do internetowych napinaczy: nie podważam klasy sportowej Masche, tylko uważam, że wychwalanie go za to że dobrowolnie wziął udział w treningu nie jest niczym nadzwyczajnym. Vermaleen też dobrowolnie trenuje, mimo że mógłby być w tym momencie kontuzjowany :D

0

Alves, Adriano, Douglas i Martin...

0

To co w takim razie robił Sakho w kadrze na mundial?

0

Oczy ma trochę jak Edmilson, natomiast z profilu przypomina Marqueza ;) mam nadzieję, że te podobieństwa w wyglądzie przełożą się jego grę na boisku;)

0

Swojego rodzaju harakiri popełniłby zarząd zatrudniając tego Pana:] wolałbym raczej Puyola niż Hernandeza :D

1

Tak niestety kończy się kupowanie zawodników na początku okienka transferowego, gdzie kluby po dobrym sezonie windują ceny zawodników. Mimo ryzyka "podkupienia" zawodnika przez inny klub jestem zwolennikiem kupowania w sierpniu, bądź nawet tydzień przed zamknięciem okienka. Fakt, wtedy zawodnik wyłączony jest z gry przez kilka meczów, bo musi poznać nowe otoczenie, ale patrząc na to jak Roma zeszła z ceny jest to i tak opłacalne. Niestety, Mathieu przyszedł za sporo kasy, a Vermalen mimo że młodszy to tańszy i dodatkowo grał w lepszej lidze i lepszym klubie. Benatia był w naszym zasięgu i osobiście nie zawahałbym się dać mu tych 8 baniek na sezon.

0

Rozumiem, że napastnik, który gwarantowałby 10-15 bramek w całym sezonie nie jest nam potrzebny? Rozumiem również, że na ostatnie minuty przy stanie np. 0:1 wpuszczać trzeba młodych żeby się ogrywali? Lepsza rywalizacja byłaby między piłkarzami, którzy są na podobnym poziomie niż między tzw. "koksami", a "leszczami".

0

Co do faulu na Bale'u to był błąd, ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że 9/10 obrońców mogłoby go nie dogonić w tej sytuacji.

0

LAMELA? ANSALDI? jest taka opcja w FMie - Zakończ grę i potem włącza się tryb realny, w którym Ansaldi gra 0, a Lamela w Spurs podaje piłki na treningach. Zejdź na ziemię i orientuj co się dzieje w świecie piłki...

0

Pisający? :D zamiast pytania, które zadał MarcinF zadam inne: A umiesz pisać? :]

4

Dlaczego autor tekstu zamieszcza co drugie słowo cudzysłów? Nie lepiej byłoby zamieścić pełne cytaty zamiast tych bezsensownych wtrąceń? Co do samego Deulofeu uważam, że w głównej mierze powinien zająć się pracą na rzecz drużyny niż wypowiadać się w taki sposób. Nie jest to transfer definitywny, więc powinien ważyć odpowiednio słowa zamiast "robić we własne gniazdo".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?