0

@Esteban_ to samo pomyślałem wystarczy zrobić komunikację z VAR na głośnomówiący przy całym stadionie, challenge dla trenerów na mecz i piłeczka sama się będzie sprawniej kulała. Oni szukają kwadratowych jaj i biorą ogromne pieniądze i nic z tego nie wynika..

0

Archivo VAR wypowiadał się wczoraj na temat potencjalnego karnego dla Sevilli? Widziałem tylko 2 powtórki w trakcie meczu i wydawało mi się, że karny się należał. Była jakaś dyskusja wokół tego?

0

@marcin62 wpadła mu w oko i zagrał małą grę wstępną oj tam oj tam..

2

@Bzyczekk naszła mnie taka myśl, że profesjonalne kluby na całym świecie powiedzmy na poziomie 2,1 ligi powinny mieć takie szkolenia dla zawodników z podstaw ekonomii, psychologii sportu itd cos jak w NBA opowiadał kiedyś Gortat. Szczególnie dzisiejsze czasy sa pod tym względem wyjątkowo trudne. Chociaz będąc piłkarzem Barcelony trudno nie spodziewać sie takich sytuacji.. Kluby płacą ogromne pieniądze, ale wymagania sa tez ogromne na każdej płaszczyźnie Pod tym względem rozumiem coraz bardziej co mówili piłkarze lat 90 i wczesnych 00. Zanim trafili do gazet zdążyli zagrać nastepny mecz, a balety po były najlepsze na świecie bo albo opijali smutki albo radość. Bez zdjec, filmików. Alkohol, zabawa i pieniądze

0

@Kgorecki2500 straszny hejt się na niego rozlał, dla mnie niezrozumiały..

Wyciekła informacja i wszyscy uznali to jako pewnik, że negocjuje z Legią a tu takie zaskoczenie. Jeśli zawodnicy mogą negocjować to dlaczego nie Trenerzy? Projekt Raków v2 juz nie wypali, to mogło sie zdarzyć w takich okolicznościach tylko raz.. A Legią, co by nie mówić warunki infrastruktury, otoczka wokół klubu zgoła odmienna. Myślę, ze dostał zdecydować więcej władzy i dla niego to jedyna możliwość. A ludzie plują jadem jakby nie wiadomo co. .

1

@MateS nikt tego nie sprawdza, wystarczy zeskanować bilet na kołowrotkach i wchodzisz. A pierwsze wejście do ochrona sprawdzająca wybiórczo czy nie masz nieprzepisowych rzeczy

3

@PatrychoO właśnie o tym pomyślałem. Statystycznie 95% osob na marszu o polskiej historii nie wie kompletnie nic. Jadą tam bo jadą inni i to modne. Kominiarki mają tak tylko w razie czego jakby jakis dziennikarz ich zaatakował

1

@Comentateiro może być też tak, że nie gra na maksimum siebie w kontakcie. Mimo wszystko 6,8,10 w Barcelonie przy obecnej takcyce musi pracować bardzo intensywnie. Często po ACL zawodnicy mają w głowach uraz i w pewnym sensie odpuszczają trochę w kontakcie

0

@4drian0 spotkanie z Bonie Blue i takie efekty. Chyba trzeba tam Yamala wysłać po kontuzji ^^

1

@D10SLEO czy ktoś oprócz mnie nie rozumie fenomenu Zajączkowskiej? Wzięła udział w 1 debacie w 2023r i od tego momentu mówi same banaly na temat złej UE, w której zgarnia grube pieniądze i na tym koniec jej jakiekolwiek działalności..

1

@draxidox najgorsze niestety jest to, że mamy dwa lata do wyborów i już zaczynamy licytację. PO musi do końca kadencji też coś "dać" bo mają świadomość, że dzieiejsze społeczeństwo liczy wyłącznie takie "prezenty", obstawiam na budżet 2027 kwotę wolną od podatku do 60 tyś, a cała reszta też musi cokolwiek wymyślić żeby nie zostać wchłonięta jeszcze bardziej..

0

@Criss18Barca to tak nie wygląda, raptem 1-3% zawodników całej akademii stanie się produktem w pełni profesjonalnym, pozostali zawodnicy grają na poziomie III liga i w dół lub kończą przygodę..

Wybitni Trenerzy chcą zarabiać odpowiednio dużo, składki członkowskie nie są w stanie pokryć choćby miesiąca ich pensji. Dodatkowo niestety infrastruktura. Mamy ciągle za mało boisk, cent odnowy biologicznej..

To się po prostu nie kalkuluje finansowo, żadna Akademia by nie mogła tego finansowo spiąć

5

Juventus póki co bardzo zagęszcza środek boiska i Mbappe wyłączony, albo podpiszemy pakt z diabłem i zagramy fenomenalnie w pressingu i wysoką linią obrony albo będziemy mieli ciężary i piłki prostopadłe

0

Lipiński za mikrofonem

2

@fart Mają podobne zabiegi polityczne, są Panami świata i im wszystko można, a jak im się wykłada prawdę to są prześladowani politycznie albo zbrodniarzami wojennymi. Obie narrację i oba stany polityczne chore..

3

Teraz pytanie czy Torres jest gotowy zagrać z Realem od początku.. bo Rashford wygląda mimo wszystko dość kwadratowo na "9"

0

@bezalkoholowy Stolarski niestety stracił chyba robotę

4

@Sysia11 Te immunitet to wgl poraniona sprawa, może robić wszystko ponad prawem a zawsze będzie chroniony. A jeśli mu go odbiorą to niezależnie od partii politycznej jest to atak polityczny przeciwnika..

4

@Safrani osobiście mimo, iż nie lubię i nie pijam wódki wgl nie podoba mi się pomysł ograniczeń w ten sposób. Lepszym pomysłem rodem z UK byłby zakaz kupowania alkoholu do godziny 12. Nie ukruci to żadnych problemów alkoholików, oni najwyżej przepiją wszystkie dodatki 800+, rodzinne i inne dotacje państwowe. Na alkohol pieniądze dla chorego człowieka znajdą sie zawsze..

To już nie chodzi nawet o szkodliwość, tylko o to że każdy kolejny rząd próbuje ingerować w życie kompletnie nie dbając tak naprawdę o nasze zdrowie. Podatek cukrowy to mit, recykling w pewien sposób też źle przygotowany bo samo założenie dobre.. Niech jeszcze wprowadzą jak za komuny ilości mięsa i innych produktów i będziemy mieli powrót do czasów, które mimo iż znam tylko z opowieści wydają się przerażające

0

@RafiVeB a co ma ludobójstwo do tego, że gość z dumą przyznaje, że zrobił machinę propagandową po polskiej prawicy należał się kanał nadawczy, który będzie stronniczy dla dobra Polski i całego narodu, a i ich rodziny to patrioci a reszta to "esbek"

2

Wiecie co jest najgorsze? Że taki Kurski i duża część wyznawców partyjnych nie widzi w jego wypowiedziach nic złego. Wręcz przeciwnie polaryzacja powoduje, że to akceptują i zaczynają myśleć podobnie..

0

Moim zdaniem dziś nietrafiona zmiana za Rashforda, ciekaw jestem jakby sobie na 10 poradził Yamal albo Ferran. Bo Olmo ani do pressingu, ani w rozegraniu, wgl nie wychodził do gry, a Pedri wyglądał na fizycznie zmęczonego. Bardzo dużo strat jak na niego, który każdy mecz praktycznie perfekcyjny.

23

Olmo niewidoczny w rozegraniu, nie stwarza wgl przewagi w rozegraniu

1

De Jong odpukać zaczyna grać jak profesor, rzadko się zdarzało mu wcześniej w ten sposób reagować a tego brakuje. Olmo przebiega obok zamiast wejść w kontakt..

0

Rashford wygląda jak Dembele z czasów Barcelony. Nawet boiskowe cechy są bliźniacze:

- czasem brak kontroli nad piłką
- niechlujne podania, które dają możliwość kontrataku przeciwnikowi
- bardzo szybki z piłką
- potężne uderzenie prawą i lewą nogą
- dobra technika z piłki stojącej.

W pozostałych aspektach wygląda jakby mu piłka przeszkadzała, niesamowite jak na zawodnika w takim klubie

0

@osa91 w czym to ma sens? Sztuczny podatek, który nabija kasę podatników, a zdrowia żadnego.

0

Teraz jest 27 000 miejsc? Wygląda obszernie i trudno mi sobie zwizualizować jeszcze około 70 tysięcy

3

Do tej pory oprócz 2 strzałów wszystkie decyzje złe, a gość MVP zostanie

0

Żenujące, ale skuteczne. Taka marka o takim zasięgu powoduje strach. Już raz hiszpański sędzia się na tym położył, a w głowie mają to wszyscy którzy przyjeżdżają na SB.

0

A czy jest ktoś w stanie powiedzieć realnie ile wojna oprócz pokładów własnego ego znaczy dla Rosji? W sensie to ogromny kraj i nakłady czy armia jest duża, ale ile oni mogą produkować i skąd posiadają tyle środków na broń, amunicję, produkcję? Finalnie jeśli przejęli i zagospodarowałby ziemię na Ukrainie to rzeczywiście powiększają terytorium, przemysł itd. Natomiast co w tej sytuacji? Niby jest pakiet sankcji, który powoduje co? I drugi temat jaki kraj może walczyć dwutorowo. Nawet najlepsza armia nie może wywołać konfliktu z dwoma Państwami na raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?