przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...
Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,
Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,
przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...
Komentarze
0
Pokazaliscie jako Barcelona totalna wies i hanbe dla loga UNICEF
1. Wlanczajac zraszacze na polowie gdzie Inter sie cieszyl
2. Zachowanie Valdesa to wioska jakich malo
0
Coz antyfutbol pokzal sowj wyzszosc nad gra na tzw. hura Wygral lepszy i na tym skonczmy
0
przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...
jestem za eutanazja
0
Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,
0
Macie racje nie zawsze wyniki swiadcza kto jest lepszy w zeszlym roku CFC sedzia nie wpuscil do finalu teraz wszystko sie wyronwalo
0
Coz antyfutbol pokzal sowj wyzszosc nad gra na tzw. hura Wygral lepszy i na tym skonczmy
0
Macie racje nie zawsze wyniki swiadcza kto jest lepszy w zeszlym roku CFC sedzia nie wpuscil do finalu teraz wszystko sie wyronwalo
0
Pokazaliscie jako Barcelona totalna wies i hanbe dla loga UNICEF
1. Wlanczajac zraszacze na polowie gdzie Inter sie cieszyl
2. Zachowanie Valdesa to wioska jakich malo
0
Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,
0
przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...
jestem za eutanazja