O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pokazaliscie jako Barcelona totalna wies i hanbe dla loga UNICEF

1. Wlanczajac zraszacze na polowie gdzie Inter sie cieszyl

2. Zachowanie Valdesa to wioska jakich malo

0

Coz antyfutbol pokzal sowj wyzszosc nad gra na tzw. hura Wygral lepszy i na tym skonczmy

0



przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...

jestem za eutanazja

0

Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,

0

Macie racje nie zawsze wyniki swiadcza kto jest lepszy w zeszlym roku CFC sedzia nie wpuscil do finalu teraz wszystko sie wyronwalo

Zobacz wszystkie

0

Coz antyfutbol pokzal sowj wyzszosc nad gra na tzw. hura Wygral lepszy i na tym skonczmy

0

Macie racje nie zawsze wyniki swiadcza kto jest lepszy w zeszlym roku CFC sedzia nie wpuscil do finalu teraz wszystko sie wyronwalo

0

Pokazaliscie jako Barcelona totalna wies i hanbe dla loga UNICEF

1. Wlanczajac zraszacze na polowie gdzie Inter sie cieszyl

2. Zachowanie Valdesa to wioska jakich malo

0

Do tych co krytyuja nasza gre obornna zastanowcie sie co wy piszecie ?! JEst to taki sam element gry w pilke jak atak wy mielscie atak gorszy od naszej obrony i wygral po prostu lepszy,

0



przeczytajcie sobie wypowiedz mourinho ze jest spokojny o prace sędziego ... ciekawe dlaczego . bo dał mu w lape albo przed meczykiem w szatni na ręcznym mu jechał...

jestem za eutanazja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?