0

Arsenal kupił Anelkę, Overmarsa, Henry'ego, Vieirę, van Persiego, Fabregasa, Toure, Adebayora i Nasriego za łącznie 42 miliony funtów. Ze sprzedaży tych zawodników do kasy klubu wpłynęło w sumie 206 milionów funtów. biznes

0

to jest biznes
Arsenal kupił Anelkę, Overmarsa, Henry'ego, Vieirę, van Persiego, Fabregasa, Toure, Adebayora i Nasriego za łącznie 42 miliony funtów. Ze sprzedaży tych zawodników do kasy klubu wpłynęło w sumie 206 milionów funtów.

0

Song w styczniu jedzie na PNA

0

Song jedzie w styczniu na 2m-c na PNA

0

kanonierzy.com
Kiedy Barça się przyklei, żadna moc jej nie odklei!
Wszyscy znamy negocjacje: "zrób klubową okupację".
Męczą, dręczą i gadają, aż piłkarza im sprzedają.
Wszystko biorą po promocji - nie ma żadnej innej opcji!

Choć oferty nie złożyli, z Songiem gadać już zdążyli.
To tak zwana tiki-taka: z Kanoniera zrób głuptaka.
Pewnie szybko mu wmówili, że się w lato napłacili,
że pieniędzy już nie mają i wydatki obniżają!

Oto co powiedział Xavi - chłopak zawsze dobrze prawi!
Już badania poszły rankiem - jesteś naszym wychowankiem!
Dorzuć Alex parę groszy - czyż nie oprzesz się rozkoszy?
Pograsz ze mną w jednym teamie, w tej najlepszej, w TEJ drużynie!
Gdy tu przyjdziesz, ja i Cesc, umieścimy w szatni fresk!

Piqué wtrącił też trzy grosze - dawaj Gerrard, bardzo proszę!
Alex to najwyższa klasa, ale kasa misiu, kasa!
My nie damy wam kokosów, bo kradniecie nam młokosów!
Błagaj Alex już Wengera, bo to przecież taki sknera!

Gdy już transfer im się uda - w Barcelonie same cuda!
Szybciej niż Songa fryzura, zmienia nagle się klauzula!
Wartość wzrasta pięciokrotnie, bo siedzenie ma przy oknie...
Nagle lepszy, szybszy, młodszy - który klub na Ziemi słodszy?

0

ze strony kanonierzy.com
Kiedy Barça się przyklei, żadna moc jej nie odklei!
Wszyscy znamy negocjacje: "zrób klubową okupację".
Męczą, dręczą i gadają, aż piłkarza im sprzedają.
Wszystko biorą po promocji - nie ma żadnej innej opcji!

Choć oferty nie złożyli, z Songiem gadać już zdążyli.
To tak zwana tiki-taka: z Kanoniera zrób głuptaka.
Pewnie szybko mu wmówili, że się w lato napłacili,
że pieniędzy już nie mają i wydatki obniżają!

Oto co powiedział Xavi - chłopak zawsze dobrze prawi!
Już badania poszły rankiem - jesteś naszym wychowankiem!
Dorzuć Alex parę groszy - czyż nie oprzesz się rozkoszy?
Pograsz ze mną w jednym teamie, w tej najlepszej, w TEJ drużynie!
Gdy tu przyjdziesz, ja i Cesc, umieścimy w szatni fresk!

Piqué wtrącił też trzy grosze - dawaj Gerrard, bardzo proszę!
Alex to najwyższa klasa, ale kasa misiu, kasa!
My nie damy wam kokosów, bo kradniecie nam młokosów!
Błagaj Alex już Wengera, bo to przecież taki sknera!

Gdy już transfer im się uda - w Barcelonie same cuda!
Szybciej niż Songa fryzura, zmienia nagle się klauzula!
Wartość wzrasta pięciokrotnie, bo siedzenie ma przy oknie...
Nagle lepszy, szybszy, młodszy - który klub na Ziemi słodszy?

0


Alex Song, który ostatnio znalazł się na celowniku FC Barcelony powiedział, że jest zadowolony z gry dla Arsenalu.
Wiele hiszpańskich źródeł donosi, że klub z Katalonii złożył już nawet opiewającą na 15 milionów euro ofertę za pomocnika Arsenalu. Zenit Sankt Petersburg też podobno wyraża zainteresowanie Kameruńczykiem.
Umowa Songa z klubem z Londynu obowiązuje jeszcze przez dwa lata, ale według Sky Sports Alex chciałby ją przedłużyć o kilka kolejnych lat.
Reprezentant Kamerunu wyjawił, że jest świadom zainteresowania Barcelony, jednak czuje się dobrze w północnym Londynie.
- Nie mam zamiaru kłamać, mówiąc, że nie ma żadnego zainteresowania, ale jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem z tego szczęśliwy.
- Barcelona to najlepszy klub na świecie, oczywiste jest, że dopóki okno transferowe nie dobiegnie końca, spekulacje będą się pojawiać.
Song rozważa różne opcje, jednak zanim zacząłby rozglądać się za nowym pracodawcą, chciałby usiąść do rozmów nad przedłużeniem swojego kontraktu z Arsenalem.SkySports

0

wymysly takich szmatlawcow jak Mundo Deportivo,Daily Mirror,the sun

0

Alex Song, który ostatnio znalazł się na celowniku FC Barcelony powiedział, że jest zadowolony z gry dla Arsenalu.
Wiele hiszpańskich źródeł donosi, że klub z Katalonii złożył już nawet opiewającą na 15 milionów euro ofertę za pomocnika Arsenalu. Zenit Sankt Petersburg też podobno wyraża zainteresowanie Kameruńczykiem.
Umowa Songa z klubem z Londynu obowiązuje jeszcze przez dwa lata, ale według Sky Sports Alex chciałby ją przedłużyć o kilka kolejnych lat.
Reprezentant Kamerunu wyjawił, że jest świadom zainteresowania Barcelony, jednak czuje się dobrze w północnym Londynie.
- Nie mam zamiaru kłamać, mówiąc, że nie ma żadnego zainteresowania, ale jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem z tego szczęśliwy.
- Barcelona to najlepszy klub na świecie, oczywiste jest, że dopóki okno transferowe nie dobiegnie końca, spekulacje będą się pojawiać.
Song rozważa różne opcje, jednak zanim zacząłby rozglądać się za nowym pracodawcą, chciałby usiąść do rozmów nad przedłużeniem swojego kontraktu z Arsenalem.SkySports

0

Alex Song, który powiedział, że jest zadowolony z gry dla Arsenalu.
Wiele hiszpańskich źródeł donosi, że klub z Katalonii złożył już nawet opiewającą na 15 milionów euro ofertę za pomocnika Arsenalu. Zenit Sankt Petersburg też podobno wyraża zainteresowanie Kameruńczykiem.
Umowa Songa z klubem z Londynu obowiązuje jeszcze przez dwa lata, ale według Sky Sports Alex chciałby ją przedłużyć o kilka kolejnych lat.
Reprezentant Kamerunu wyjawił, że jest świadom zainteresowania Barcelony, jednak czuje się dobrze w północnym Londynie.
- Nie mam zamiaru kłamać, mówiąc, że nie ma żadnego zainteresowania, ale jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem z tego szczęśliwy.
- Barcelona to najlepszy klub na świecie, oczywiste jest, że dopóki okno transferowe nie dobiegnie końca, spekulacje będą się pojawiać.
Song rozważa różne opcje, jednak zanim zacząłby rozglądać się za nowym pracodawcą, chciałby usiąść do rozmów nad przedłużeniem swojego kontraktu z Arsenalem.SkySports.

0

Alex Song, który ostatnio znalazł się na celowniku FC Barcelony powiedział, że jest zadowolony z gry dla Arsenalu.
Wiele hiszpańskich źródeł donosi, że klub z Katalonii złożył już nawet opiewającą na 15 milionów euro ofertę za pomocnika Arsenalu. Zenit Sankt Petersburg też podobno wyraża zainteresowanie Kameruńczykiem.
Umowa Songa z klubem z Londynu obowiązuje jeszcze przez dwa lata, ale według Sky Sports Alex chciałby ją przedłużyć o kilka kolejnych lat.
Reprezentant Kamerunu wyjawił, że jest świadom zainteresowania Barcelony, jednak czuje się dobrze w północnym Londynie.
- Nie mam zamiaru kłamać, mówiąc, że nie ma żadnego zainteresowania, ale jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem z tego szczęśliwy.
- Barcelona to najlepszy klub na świecie, oczywiste jest, że dopóki okno transferowe nie dobiegnie końca, spekulacje będą się pojawiać.
Song rozważa różne opcje, jednak zanim zacząłby rozglądać się za nowym pracodawcą, chciałby usiąść do rozmów nad przedłużeniem swojego kontraktu z Arsenalem.SkySports

0

skysports.com/football/news/11670/7987275/Song-happy-amid-sale-talk

0

skysports.com/football/news/11670/7987275/Song-happy-amid-sale-talk
o songu

0

PSG-Lorient 2-2 ibra 2

0

a na cyfrze?

0

jutro jest na c+ mecz arsenalu z koln mozna poogladac songa jak ktos nie widzial go w akcji

0

chyba na wszystkie strony juz weszli

0

2012.08.10, godz. 16:36, Tomo1996My Kibice Liverpoolu mamy do Was wielką prośbę abyście zagłosowali na nas w wyborze meczu http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa Ankieta po prawej stronie . Odwdzięczymy się i z góry dziękujemy za pomoc

0

kibice liverpoolu prosza o glosy na realmadryt.pl

0

Moglibyście zagłosować w ankiecie Canal+ na mecz Arsenalu z Sunderlandem ... Dziękujemy za pomoc.
Tutaj link do ankiety : http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GryzekPL, 2 godziny temu: :)

0

GryzekPL, 2 godziny temu: :)
Moglibyście zagłosować w ankiecie Canal+ na mecz Arsenalu z Sunderlandem ... Dziękujemy za pomoc.
Tutaj link do ankiety : http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa


0

Moglibyście zagłosować w ankiecie Canal+ na mecz Arsenalu z Sunderlandem ... Dziękujemy za pomoc.
Tutaj link do ankiety : http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
GryzekPL, 2 godziny temu: :)




0

Arsenal walczy w glosowaniu z Liverpoolem o transmisje na C+

0

Sport-ten szmatlawiec chyba chce sobie sprzedaz podniesc

0

a Tello w Arsenalu do czego,noszenia sprzetu?

0

Przy 2-letnim obowiazujacym kontrakcie trzeba najpierw dostac zgode klubu na rozmowy z zawodnikiem inaczej arsenal moglby wniesc skarge do uefy i bylby kwas.najpierw song musi pogadac z wlodarzami o swoim transferze.trzeba sie trzymac jakis zasad i nie robic wiochy

0

nie ma zadnego wiarygodnego zrodla o negocjacjach sport to takie samo wiarygodne co the sun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?