prorokkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
XXX
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem czy zajmuje sie ktos ta strona czy nie zajmuje sie tutaj nikt niczym ale takie wypowiedzi jak te ponizej o tych kamerkach powinny byc usuwane :)
0
najlepsze sa minusy od znawcow 6miesiecznych haha:) dawane sa za opinie ktora kazdy moze powiedziec :)
0
kazdy real real a nikt nie napisze ze Barcelona b prowadzi 1-0 :)
0
Napisz komentarz...co za tluk daje minusy tym ludziom :) przeciez kazdy ma prawo sie wypowiedziec i kazdy ma inne zdanie na dany temat :) a w komentarzach nie widze zlosliwosci wiec po co te minusy ?? a no tak to daja wielcy kibice i specjalisci z 6 miesiecznym stazem :D
0
saraBarca, zaczelo sie hehe czytaj tekst uwaznie.pozdrawiam
0
V e B 96 ale zes pojechal z tym skladem hehe podales strone gdzie mozna sobi ego przeczytac :D
0
no i Song tez jest hehe :) super
0
super ze thiago gra
0
Scorpion222 - wspaniala historia hehe :) bardzo mnie urzekła :)
0
do michał dzieki za uwage bardzo bystry jestes :) ale nie az tak bystry bo jestem dyslektykiem i nie stac mnie na slownik a internecie tez mam problemy :)
0
ni o promocj aklubu w tym zakatku swiata :) z tego rownierz jest kasiorka :) z reszta co mnie to interesuje....ich zabawki ich kasiorka niech zarabiaja...ja zwykly kibic
0
i bardzo dobrze bedzie kasiora o to chodzi w dzisiejszej pilce aby sie stan konta zgadzal :)
0
nas nie wkurzasz przynajmniej mnie ale robisz z siebie posmiewisko co tez jest mo obojetne :)
0
jazda jazda Barca Barca
0
do bartekvisca , 1 wiecej zawsze jest ale juz nie o to chodzi lecz o to ze na ekstaklase to chodza kibice z tego samego miasta i moze z okolic a za taka Barcelona to przyjada ludzie z calego swiata :) sam rownierz bym pojechał :)
0
do Rafał20 , co Ty masz do proroków hehe :)
0
chcialbym Thiago show dzis ogladac :)
0
widzac inny sklad od razu chce sie meczyk ogladac z wielka radoscia
0
super super wreszcie inny sklad niz zwykle
0
keita jako napastnik gra podobnie gral toure :) ehh te afrykanskie kraje
0
zgadzam sie z silver912, kibic inaczej patrzy na klub niz pilkarz dla pilkarza jest to zaklad pracy jedynie moze wychowankowie danego klubu moga myslec podobnie co kibice
0
dla mnie to nie jest zaden problem...tak po prostu stwierdzam fakty :) ide 2 polowa trwa :)
0
cwaniakujesz bo zamiast podac link to cwanie podales tylko strone gdzie sa mecze i mowisz aby sobie chlopak poszukal :)
0
do Astad, nie cwaniakuj tak bo na meczyki.pl nie ma tego muczu dostepnego wiec wprowadzasz w blad
0
Valdes tu Valdes tam.Ogarnijcie sie. kibic inaczej odbiera druzyne i pilkarz inaczej nawet jesli jest rownierz kibicem tej druzyny. dla niego to jest praca, a dla zwyklego kibica kibicowanie
0
do slawek.fcb logistyka brzmi niezle he ale przeciesz to jest fizyczna praca...narobia sie ale i zarobia
0
w ten spsob chca upokorzyc Valdesa :) he :)
0
super sprawa :) a nagrode wreczaj szejkowie ehhh
0
skoro czuje sie w Barcelonie dobrze to niech tutaj zostanie jak najdluzej :)
0
do zgrywus, ?? no tak dobrze ze ta podwyzka bo by nie mal moze na dzidziusia.skoro mu placa too niech i zarabia jak najwiecej :)