O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ibra to jest znakomity piłkarz, musi się w końcu odnaleźć. Jest typem lidera, zwycięzcy, ma pasje, pasuje do Barcelony pod względem mentalnym. Musi się tylko przestawić piłkarsko, dostosować i rozwinąć, co nie jest łatwe dla piłkarza który ma 29 lat i osiągnął bardzo wiele. Im jesteś starszy i bardziej doświadczony tym trudniej jest się zmienić. Jakby mu się to udało w kolejnym sezonie to by świadczyło tylko i wyłącznie o jego wielkiej klasie.

0

Nie no naprawdę Valencia chyba gra tak specjalnie...

0

Z tą igłą to fajna aluzja wyszła ;]

0

Jakby tego meczu nie oceniać i tak najbardziej wyraźna wydaje mi się postawa Ibry. Po raz kolejny pokazuje swoją grą to, co mówiło się o nim wcześniej - jest graczem który potrafi zrobić różnicę. Porównując jego grę u nas z grą w interze, można by na pierwszy rzut oka stwierdzić, że to nie jest ta sama magia. Podobnie jeśli chodzi o porównania do Et'o. To nie znaczy, że to co jest, jest gorsze. Absolutnie nie. To jest inny rodzaj magii. Brak szybkości, brak zgrania, to wszystko rekompensowane jest tym, czego brakowało mi u Eto'o w wielu meczach - brakiem techniki (np. w przyjęciach) i brakiem wykończenia. Moim zdaniem Ibra z meczu na mecz coraz bardziej udowadnia, że był wart swojej ceny (mając na uwadze sytuację Eto'o).

Co do Marquez'a - ocena = 6. Z jednej strony nie można zaprzeczyć, że to on miał za zadanie dyrygowaniem środkiem obrony (zwłaszcza że grał Czyhryński) z czym radził sobie moim zdaniem całkiem nieźle. Z drugiej strony zbyt dużo razy z akcji typu "podanie na dobieg" (nieskuteczna pułapka ofsajdowa?), zwłaszcza że graliśmy z Xerez, robiła się groźna sytuacja. Niejednokrotnie wina za to spada na barki Meksykanina.

0

Po tym meczu można na pewno stwierdzić jedno : Barca pokazała jak grać w dziesiątkę przeciwko znakomitym piłkarzom bardzo dobrego zespołu. Mam wręcz wrażenie że kolektyw Xavi, Iniesta i Messi zaczął naprawdę pokazywać wyśmienite rozgrywanie piłką dopiero po zejściu Busquets'a. Tak nie potrafi żadna inna drużyna na świecie. Pozdro

Zobacz wszystkie

0

Po tym meczu można na pewno stwierdzić jedno : Barca pokazała jak grać w dziesiątkę przeciwko znakomitym piłkarzom bardzo dobrego zespołu. Mam wręcz wrażenie że kolektyw Xavi, Iniesta i Messi zaczął naprawdę pokazywać wyśmienite rozgrywanie piłką dopiero po zejściu Busquets'a. Tak nie potrafi żadna inna drużyna na świecie. Pozdro

0

Nie no naprawdę Valencia chyba gra tak specjalnie...

0

rdam

bardziej jak z wp ;p

0

Ibra to jest znakomity piłkarz, musi się w końcu odnaleźć. Jest typem lidera, zwycięzcy, ma pasje, pasuje do Barcelony pod względem mentalnym. Musi się tylko przestawić piłkarsko, dostosować i rozwinąć, co nie jest łatwe dla piłkarza który ma 29 lat i osiągnął bardzo wiele. Im jesteś starszy i bardziej doświadczony tym trudniej jest się zmienić. Jakby mu się to udało w kolejnym sezonie to by świadczyło tylko i wyłącznie o jego wielkiej klasie.

0

Cała drużyna zagrała fenomenalnie, ale szczególnie trzeba wyróżnić Xaviego i Pique. Xavi przy 5 bramkach miał swój bezpośredni udział, a Pique genialnie w obronie i do tego brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?