O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Czy może pojawić się informacja, które sugestie są brane pod uwagę?

0

Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.

0

Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.

A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.

0

nie wiem czy polski komentarz w tym wypadku to taka duża zaleta :)

Ale tez idę w jakość - TV

0

No nie ma to jak zacząć z wysokiego C :)

Zobacz wszystkie

0

Czy może pojawić się informacja, które sugestie są brane pod uwagę?

0

nie wiem czy polski komentarz w tym wypadku to taka duża zaleta :)

Ale tez idę w jakość - TV

0

Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.

A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.

0

Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.

0

drogi sebahehe nie trzeba się z czymś zgadzać, żeby mieć przyjemność z czytania tego, ba, niektórym samo poznanie opinii innych i skonfrontowanie ze swoją własną sprawia przyjemność.

Dlatego tyle osób to czyta i tyle komentuje wyrażając własną opinię i przedstawiając własne argumenty.

Na tym zasadniczo opiera się idea forum i komentarza do jakiegoś tekstu.

Wypowiedź "zgadzam się ze wszystkim" może być jedyną nudną i nic nie wnoszącą :)

Gdyby nie dzielący mnie ekran telewizora i kilka, no może kilkaset, kilometrów ugryzłabym Alvesa w kostkę, całe szczęście, że nie złapał czerwonej. A mówią, że to Hiszpanie są temperamentni (może za bardzo się zaaklimatyzował? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?