Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.
Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.
A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.
Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.
A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.
Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.
drogi sebahehe nie trzeba się z czymś zgadzać, żeby mieć przyjemność z czytania tego, ba, niektórym samo poznanie opinii innych i skonfrontowanie ze swoją własną sprawia przyjemność.
Dlatego tyle osób to czyta i tyle komentuje wyrażając własną opinię i przedstawiając własne argumenty.
Na tym zasadniczo opiera się idea forum i komentarza do jakiegoś tekstu.
Wypowiedź "zgadzam się ze wszystkim" może być jedyną nudną i nic nie wnoszącą :)
Gdyby nie dzielący mnie ekran telewizora i kilka, no może kilkaset, kilometrów ugryzłabym Alvesa w kostkę, całe szczęście, że nie złapał czerwonej. A mówią, że to Hiszpanie są temperamentni (może za bardzo się zaaklimatyzował? ;)
Komentarze
0
Czy może pojawić się informacja, które sugestie są brane pod uwagę?
0
Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.
0
Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.
A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.
0
nie wiem czy polski komentarz w tym wypadku to taka duża zaleta :)
Ale tez idę w jakość - TV
0
No nie ma to jak zacząć z wysokiego C :)
0
Czy może pojawić się informacja, które sugestie są brane pod uwagę?
0
nie wiem czy polski komentarz w tym wypadku to taka duża zaleta :)
Ale tez idę w jakość - TV
0
Po pierwsze gratuluję :)
Trzeba się będzie trochę przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie jest wyśmienite.
Najbardziej podoba mi się chyba dodanie listy kontuzjowanych.
A teraz wielka prośba :
Przywrócenie opcji "komentarze od ostatniej wizyty" - szalenie przydatne jeśli nie śledzi się codziennie doniesień a zagląda, dajmy na to, raz na tydzień. Byłabym niezmiernie zobowiązana.
0
Ach i możliwość edytowania własnego komentarza - unika się części spamu no i... można poprawić własny błąd, chociażby ortograficzny, jeśli się przypadkiem zdarzy.
0
drogi sebahehe nie trzeba się z czymś zgadzać, żeby mieć przyjemność z czytania tego, ba, niektórym samo poznanie opinii innych i skonfrontowanie ze swoją własną sprawia przyjemność.
Dlatego tyle osób to czyta i tyle komentuje wyrażając własną opinię i przedstawiając własne argumenty.
Na tym zasadniczo opiera się idea forum i komentarza do jakiegoś tekstu.
Wypowiedź "zgadzam się ze wszystkim" może być jedyną nudną i nic nie wnoszącą :)
Gdyby nie dzielący mnie ekran telewizora i kilka, no może kilkaset, kilometrów ugryzłabym Alvesa w kostkę, całe szczęście, że nie złapał czerwonej. A mówią, że to Hiszpanie są temperamentni (może za bardzo się zaaklimatyzował? ;)