0

Komentarz usunięty

0

1

Komentarz usunięty

0

W równym stopniu? Bacca nie obraził sędziego, cóż za obiektywny news.

3

właśnie pokazałeś jak to Ciebie ta dupa nie boli :D haha, co za dzieciarnia

0

0

No jestem ciekaw czy jakby jeden albo drugi chcieli wejśc do ciężkej, to czy Kliczko by taki pewny siebie był, pod względem talentu oboje >>>> Kliczko, ale nie są idiotami i nie będą teraz wagi robić tylko by taki typ który nie ma pojęcia jak ty, mógł zobaczyć na czym polega różnica.

5

To takie oczywiste akcje do wykonczenia nie były...

2

Komentarz usunięty

2

Serio nie zajarzyłeś co napisałem, co za dzieciarnia. Chodzi mi o to, że wg kibiców barcy to PSG było trudniejszym rywalem w 1/4 niż atleti, i że to wy jesteście pokrzywdzeni przez los jak zawsze.

2

Ostatnio Real trafił na bayern w 1/2 ale wy i tak będziecie biadolić, że Perez załatwi Juve, serio? Kiedy to niby barca miała "trudniejszych rywali", może teraz w 1/4? Przecież Atleti (Mistrz Hiszpani, finalista LM, świetnie grający przeciwko realowi)< PSG, hipokryci.

0

0

Tak jak ty nie piszesz jak 35 latek.... Kolejny przykład dziecka aż chce się prowokować w odwecie!

0

Niee, lubie stawać się takim gdy widzę głupie komentarze na tej stronie. Mówie o nurkowaniu/symulowaniu (na jedno wychodzi) bo to prawda, nie chodzi tu tylko o nurkowanie w polu karnym.

0

A za kim, wszystko co małe jest zazwyczaj lepiej traktowane, a że gracze Barcy mają średnio 1.50 w kapeluszu to są lepiej traktowani przez sędziów itd.

0

Oj dzieciory, widać, że nawet jak się przeprosi to wy gówno ruzmiecie, eh dobrze, że u nas chociaz te 60% z mózgiem jest u was może z 5 ; ]

0

Lol, nadal pokazujesz swoją gimbudziarską logikę.
Niczego takiego nie napisałem, że on się obija. Ma wrodzony talent, pracuje na treningach, ale tak przykładowo u niego rozkłada się to tak 70% talentu 30% pracy, u Cr'a jest na odwrót. Ty tego nie pojmiesz, logika gimbazjum zabrania. Cześć! Współczuje wam takich pseudo kibiców, tak jak i u nas się pojawiają tacy.

3

Dobra nie będę sie zniżać do twojego poziomu, przepraszam normalnych kibiców Barcelony, ale jak widzę takich co w każdym wpisie muszą coś dorzucić w stronę CR'a, to aż mnie krew zalewa. Szanuje messiego, uważam, że jest najbardziej utalentowanym piłkarzem obecnych czasów, ale osobiście wolę Crisa, bo on nadrobił mniejszą ilość tego talentu cieżką pracą. Uważam też, że Neymar dostanie złotą piłkę w ciągu 3 lat. Jeszcze raz przepraszam, każdy wie, że nurkowanie jest wpisane w tą grę i nie ma drużyn gdzie ktoś nie zanurkuje (chociaż nie musi się nam to podobać).

LOL LOL, a ty ogarnij się, bo tak tylko prowokujesz do takich odezwów i pokazujesz, że jestes na poziomie gimbazjum,

1

A rozumiem, że poprzednie wpisy były śmieszne tak?

1

Ah, CR przyszedł do hiszpańskiej, podpatrzył jak to wasze sławy "Xavi, Messi, Iniesta" nurkują, że daje im to efekty, to sam od czasu do czasu zanurkuje. Messi pewnie nie mógl z Neymarem grać od 1 minuty z RSS ponieważ udzielali lekcji nurkowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?