przemas1977
Dołączył/a: lipiec 2013
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za RM: - dobre :PP "2015.05.13, godz. 22:39, Quari44
Ten sezon jest jedna wielka kupą graną od stycznia. Przgeralismy wszystko przez PIZ*e nie trenera. Majac +4 pkt w lidze przegrac ja ze slaba barcelona. Ławka tragiczna, to że jestesmy w 1/2 to cud. Dzisiaj jestem pełen smutku przez takiego ** nie trenera przegralismy sezon!" yhyhy
3
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=21d2xph&s=8#.VVO5vfBcpeF :D A tak byli pozytywnie do świata nastawieni
0
Niewielu jest piłkarzy o tak irytującym obliczu. Ten jego lekko ukośny uśmiech i drwina wypisana na twarzy i te widoczne zęby. Wk****cy Szkop. Tylko cieszynka CR7 tzw "napinka atlety" wkurza mnie bardziej.
1
Ambitny i coraz lepszy Alexis ma odejść, a gasnący z każdym miesiącem bezbarwny Pedro ma stanowić o sile ataku ? Gdzie tu logika ? Zubi, bramkarzem byłeś dobrym, ale menedżer z ciebie jak ze mnie astronauta..
4
Tak, szczególnie że Atletico będzie miało wówczas 90 pkt a my 87
3
Messi przy wejściu na murawę był kilkakrotnie pokazywany - z kwaśną miną, potem wyraźnie się wycierał w koszulkę. To chyba znowu te osłabiające go wymioty... I to znów przed samym meczem. Pytanie tylko, czy to reakcja obronna na stres, czy jakaś choroba...
0
Wszystkie objawy i styl bycia Leo pasują jak ulał do człowieka posiadającego tzw. zespół Aspergera.
0
He, ktoś mnie pamięta ;) Witaj ! Kolejowa to już nie moje strony od paru lat. Teraz Jaroty. Po latach postanowiłem wrócić na strony związane z Barcą, to już nie to co w kawalerskich czasach, czasu mało, widzę nowych ludzi, ale z pasją taką jak tamci wiele lat temu :) No i Barcelonismo w Polsce to teraz jest naprawdę coś, a nie jak w czasach pionierskich stron klubowych w PL. P.S - Enka jeszcze istnieje ? ;-)
0
Gratulacje Panowie ! Nie wiedziałem, że w Olsztynie w którym sam mieszkam jest tylu prawdziwych fanów. Z Pawłem chyba z 10 lat temu spotkałem się w olsztyńskiej Ence na meczu z Realem. Może pamiętasz konkurencyjną blaugrana.pl i mój serwer z bramkami przemas.jestok.com ? ;-) Wielki szacunek i pozdrowienia !
0
Łyse palanty w zielonych szalikach oburzone były - teksty "k***y j***ane, Polacy w barwach Barcelony, zamiast polskiemu klubowi kibicować. Przypomnę kibolom, że na ten mecz jechali ludzie z CAŁEJ Polski, fani właśnie Barcelony a nie ich żałosnej Lechii. Nie kibicuję polskiej lidze, nie wstydzę się że nie znałem przed meczem choćby 2 nazwisk Lechii. Ten przykład dowodzi, że ceny biletów muszą być tak wysokie, żeby zablokować napływ bydła na stadion. Widać wśród tych bogatszych fanów Lechii prostaków i zwykłych bandytów nie brakuje. Gdyby znajomi nie byli z dzieckiem wróciliby do domu nadzy, odarci z barw Barcelony. brak słów
0
Heh, mam bilet na sektor W, w którym normalnie jest, dlatego pytam :) Barwy Barcy w tym sektorze może nie będą dobrze widziane. Choć chyba na ten mecz kibice Lechii nie mieli żadnych upustów na bilety w "swoim" sektorze
0
Jak kibice Lechii nastawieni są dla polskich fanów FCB ? Idę z dzieciakiem, nie nastawiam się na żaden dym.
0
Podłaczę się do pytania. A czy jest w czasie wydarzeń sportowych inny -bliższy stadionu przystanek SKMki ? I czy to prawda że mając bilet na mecz SKM jest za free ?
0
Ciekawe czy ze względu na tragedię w Composteli nie zostanie ogłoszona żałoba narodowa w Hiszpanii. Co mogłoby to oznaczać w kontekście 2 najbliższych spotkań w pretemporadzie nie muszę pisać...