przemko_
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moj sklad to:
regulamin!
mod
0
Wiecie co Visca el Barca, Visca Catalunya!! Bedzie dobrze !! Zobaczycie :) a ze przegrana to wynikalo to z tego ze podeszli to tego meczu bez jajec na jakies 20 % mozliwosci, wazne zebyly okazjie i to nie malo a na styl trzeba jeszcze poczekac bo liga przeciez jeszcze nie wystartowala a najwazniejsze mecze dopiero przyjda i to bedzie wyznacznik tego co potrafi nowa druzynka !!