0

Moj sklad to:

regulamin!

mod

0

Wiecie co Visca el Barca, Visca Catalunya!! Bedzie dobrze !! Zobaczycie :) a ze przegrana to wynikalo to z tego ze podeszli to tego meczu bez jajec na jakies 20 % mozliwosci, wazne zebyly okazjie i to nie malo a na styl trzeba jeszcze poczekac bo liga przeciez jeszcze nie wystartowala a najwazniejsze mecze dopiero przyjda i to bedzie wyznacznik tego co potrafi nowa druzynka !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?