Popieram tutaj wiekszosc kolegow, ktorzy ta porazke okreslaja jako 'nic takiego' bo istotnie mnostwo warunkow trzeba bylo spelnic zeby te 2:1 padlo. Oprocz Puyola nikt w obronie odpowiedni nie gral a nawet on mi sie wydaje bez kolegow, ktorzy stoja z nim solidnie jest jakies 35% slabszy i bardziej zmulony. Przez to moze ten blad z pulapka ofsajdowa. Najgorsze chyba jest to ze my bez szybkich ofensywnych bocznych obroncow nie potrafimy byc wystarczajaco grozni z przodu. Sergio jest chlopak perspektywiczny, ale bardzo powoli zdobywa doswiadczenie i tez jak machina nie ciagnie to on bedzie cieniem siebie tylko.
Jednak lawka rezerwowych to jest wciaz nie to czego bysmy potrzebowali. Fajnie byloby miec na takie atletico Mascherano za busquetsa fabregasa i jakiegos obronce. nawet czygrynski ale on tez czegos tam sie nabawil.
Lipa wyszla bo ja nie lubie jak madryt pluje mi w twarz ze juz tylko 2pkt itp:/
bylem na ostatnich derbach na camp nou i tych buraczkow niebieskawych nikt nie wpuscil oficjalnie na stadion. stali i krzyczeli cos tam pod stadionem a pozniej przesuneli sie pod swoj stadionik kolo montjuic. a swoja droga to espanyol mocno zawodzi w tym sezonie. miala byc walka o puchary, sporo pilkarzy przybylo nowych i nowiutki stadion a wynikow jak nie bylo tak nie ma..........
niech odejdzie... e2 jest kaprysny i w przyszlym roku moze nic nie grac... poki ktos placi cokolwiek za niego. a man city bedzie ok dla niego. dadza mu szmal i w sam raz dogada sie z robinho. natomiast ja powtrzam ze nam potrzeba dwoch pilkarzy z bardzo silnymi nogami. ofensywne wzmocnienia na przyszly sezon to powinno byc vill i fabregas... lub ribery i zlatan ibra
pieknie panowie poprostu pieknie... to jest moj naprawde dobry sezon:)))))) w sumie to faktycznie chlopaki zrobili juz dla mnie wystarczajaco czyli mistrz i puchar... jesli wygraja LM to bedzie pieknie:)
ehh zeby tak Legia zdobyla mistrzostwo to bylbym w niebie:p
Komentarze
0
by mod: ban!
0
Popieram tutaj wiekszosc kolegow, ktorzy ta porazke okreslaja jako 'nic takiego' bo istotnie mnostwo warunkow trzeba bylo spelnic zeby te 2:1 padlo. Oprocz Puyola nikt w obronie odpowiedni nie gral a nawet on mi sie wydaje bez kolegow, ktorzy stoja z nim solidnie jest jakies 35% slabszy i bardziej zmulony. Przez to moze ten blad z pulapka ofsajdowa. Najgorsze chyba jest to ze my bez szybkich ofensywnych bocznych obroncow nie potrafimy byc wystarczajaco grozni z przodu. Sergio jest chlopak perspektywiczny, ale bardzo powoli zdobywa doswiadczenie i tez jak machina nie ciagnie to on bedzie cieniem siebie tylko.
Jednak lawka rezerwowych to jest wciaz nie to czego bysmy potrzebowali. Fajnie byloby miec na takie atletico Mascherano za busquetsa fabregasa i jakiegos obronce. nawet czygrynski ale on tez czegos tam sie nabawil.
Lipa wyszla bo ja nie lubie jak madryt pluje mi w twarz ze juz tylko 2pkt itp:/
0
bylem na ostatnich derbach na camp nou i tych buraczkow niebieskawych nikt nie wpuscil oficjalnie na stadion. stali i krzyczeli cos tam pod stadionem a pozniej przesuneli sie pod swoj stadionik kolo montjuic. a swoja droga to espanyol mocno zawodzi w tym sezonie. miala byc walka o puchary, sporo pilkarzy przybylo nowych i nowiutki stadion a wynikow jak nie bylo tak nie ma..........
0
no i super bo od poczatku obstawialem ze chlopaki pojada sobie 1:3 tyle ze opcja hat tricka ibry... dobrze jest jak jest:)
0
no i super bo od poczatku obstawialem ze chlopaki pojada sobie 1:3 tyle ze opcja hat tricka ibry... dobrze jest jak jest:)
0
i kto nam teraz podskoczy no kto pytam sieeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
przeminho
a zapomniales urwipolciu ze yaya pochodzi z ukhamanatuta i musi popierdzielac na mistrzostwa czarnej wolgi w lutym....??
0
niech odejdzie... e2 jest kaprysny i w przyszlym roku moze nic nie grac... poki ktos placi cokolwiek za niego. a man city bedzie ok dla niego. dadza mu szmal i w sam raz dogada sie z robinho. natomiast ja powtrzam ze nam potrzeba dwoch pilkarzy z bardzo silnymi nogami. ofensywne wzmocnienia na przyszly sezon to powinno byc vill i fabregas... lub ribery i zlatan ibra
0
ktos sie moze ze mna nie zgodzic, ale ja mieszkam w Londynie 5 lat i swoje wiem... wieczne problemy sa z....... no wlasnie, z czarnymi:/
0
pieknie panowie poprostu pieknie... to jest moj naprawde dobry sezon:)))))) w sumie to faktycznie chlopaki zrobili juz dla mnie wystarczajaco czyli mistrz i puchar... jesli wygraja LM to bedzie pieknie:)
ehh zeby tak Legia zdobyla mistrzostwo to bylbym w niebie:p