przemowjk96
Dołączył/a: styczeń 2013
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do Kra7me wiem,że Manita była już wcześniej ale to jest przykład z ostatnich lat,a nie ty się mądrzysz bo wyczytałeś w google sezonowcu
0
Patrzmy na siebie,a nie na Real Madryt póki z nimi nie gramy.Ich sprawy niech nie interesują kibiców barcy tylko najbliższy mecz z Osasuną.
0
Moim zdaniem powinien zostać wypożyczony z tego względu,że nie grał dłuższy czas,a w Arsenalu będzie dostawał szansę gry.Przykładem dla Isaaka może być David Villa,który wrócił po kontuzji spowodowanej w KMŚ i do dziś nie może sobie odzyskać miejsca w podstawowej jedenastce.Cuenka pokazał w tamtym roku w meczu Ligi Mistrzów w półfinale z Chelsea Londyn grając w podstawowym składzie,że jest idealnym skrzydłowym dla Barcy.
0
Pellegrini to były trener Realu sprzed kilku lat i z tego względu nie powinien być szanowany przez kibiców Barcy.Malaga zagrała świetny dwumecz,w którym strzelili 4 bramki,ale te bramki stracone dają drużynie z Camp Nou wiele do myślenia,ponieważ Barca gra w tym sezonie w obronie katastrofalnie.
0
Najważniejsze,że Messi nie ma złamania,a stłuczenia itp. nie powinny nikogo martwić przy tak rozwiniętej medycynie.
0
Sędziowie odgwizują na Realu Madryt przewinienia,których nie powinni odgwizdywać,bo psuje to widowisko i zniechęca drużynę przeciwną do gry.Przykładem może być pierwszy mecz Valencii ze wspomnianym wcześniej Realem w Pucharze Króla.Wszyscy dobrze wiemy jak to się skończyło.
0
Najlepszy mecz w wykonaniu było pamiętne 5:0 po golach Villi 2,Pedro 1,Xavi 1,Jeffren.Po tym meczu sami piłkarze w szatni wstali i bili sobie brawo,i od tego wzięła się słynna manita.Natomiast najgorszym meczem był rewanż z ostatnich wakacji przegrany 1:2.W tym meczu Real mógł gromić Barce,ale niewykorzystane sytuacje Higuaina,który sam miał z pięć sytuacji nie świadczy najlepiej o nas.Mimo pięknej bramce Messiego z rzutu wolnego,jak dobrze pamiętamy po ambitnej walce przegraliśmy 1:2.
0
FC Barcelona zarówno dużo zdobywa bramek i niestety traci.FCB za Guardioli tracili dużo mniej bramek czego powodem były spokojniejsze mecze.Przykładem może być mascherano,który za guardioli wygrywał wszystkie pojedynki główkowe oraz szybkościowe ,a za Villanowy tego nie ma,co jest minusem.
0
Gran Derbi słyną z emocji na boisku jak i poza nim,więc jest to raczej niemożliwe żeby obyło się bez kontrowersyjnych wypowiedzi zarówno przed jak i po meczu zwłaszcza ze strony Mourinho.Na stan murawy nie ma co narzekać,ponieważ obie drużyny miały jednakowe warunki do gry choć wiadomo,że lepiej się gra na tak zwanej"wykładzinie"
0
Nie ma to większego znaczenia czy z tymi 5 podstawowymi zawodnikami wyjdą czy nie,FC Barcelona wygra ten dwumecz i awansuje do finału ze zwycięzcą meczu Atletico z Sevillo.