ludzie na co wam Xavi? Cały sezon narzekaliście na Martino że weteran Xavi zabiera miejsce w składzie młodym zawodnikom, a jak przychodzi co do czego, to nagle chcecie go w składzie za wszelką cene. Xavi się starzeje (jak każdy) i pomijając fakt że jest kapitanem i legendą Waszego klubu, powinien już odejść i dać szansę innym.
Najlepiej będzie jak 'nowa Hiszpania' nie będzie przypominać 'barcelony' czy 'realu'. Niech zaczną wyglądać jak zespół, drużyna która chce wygrywać, bo to co oni odstawiali w Brazyli jest śmieszne.
Jak niszczyć drużynę pokazał David Moyes w United, a nie Martino, mając na myśli to że Barca liczyła się (w walce o tytuł) do ostatniego meczu ligi, przegrała FINAŁ cdr oraz doszła do półfinału lm..
ludzie na co wam Xavi? Cały sezon narzekaliście na Martino że weteran Xavi zabiera miejsce w składzie młodym zawodnikom, a jak przychodzi co do czego, to nagle chcecie go w składzie za wszelką cene. Xavi się starzeje (jak każdy) i pomijając fakt że jest kapitanem i legendą Waszego klubu, powinien już odejść i dać szansę innym.
Najlepiej będzie jak 'nowa Hiszpania' nie będzie przypominać 'barcelony' czy 'realu'. Niech zaczną wyglądać jak zespół, drużyna która chce wygrywać, bo to co oni odstawiali w Brazyli jest śmieszne.
Jak niszczyć drużynę pokazał David Moyes w United, a nie Martino, mając na myśli to że Barca liczyła się (w walce o tytuł) do ostatniego meczu ligi, przegrała FINAŁ cdr oraz doszła do półfinału lm..
Komentarze
0
Mnie, poza taktyką, najbardziej zaskoczył brak kogoś z pary lavezzi/palacio którzy potrafią namieszać na szkrzydle.
1
ludzie na co wam Xavi? Cały sezon narzekaliście na Martino że weteran Xavi zabiera miejsce w składzie młodym zawodnikom, a jak przychodzi co do czego, to nagle chcecie go w składzie za wszelką cene. Xavi się starzeje (jak każdy) i pomijając fakt że jest kapitanem i legendą Waszego klubu, powinien już odejść i dać szansę innym.
0
Najlepiej będzie jak 'nowa Hiszpania' nie będzie przypominać 'barcelony' czy 'realu'. Niech zaczną wyglądać jak zespół, drużyna która chce wygrywać, bo to co oni odstawiali w Brazyli jest śmieszne.
0
Jak niszczyć drużynę pokazał David Moyes w United, a nie Martino, mając na myśli to że Barca liczyła się (w walce o tytuł) do ostatniego meczu ligi, przegrała FINAŁ cdr oraz doszła do półfinału lm..
1
ludzie na co wam Xavi? Cały sezon narzekaliście na Martino że weteran Xavi zabiera miejsce w składzie młodym zawodnikom, a jak przychodzi co do czego, to nagle chcecie go w składzie za wszelką cene. Xavi się starzeje (jak każdy) i pomijając fakt że jest kapitanem i legendą Waszego klubu, powinien już odejść i dać szansę innym.
0
Najlepiej będzie jak 'nowa Hiszpania' nie będzie przypominać 'barcelony' czy 'realu'. Niech zaczną wyglądać jak zespół, drużyna która chce wygrywać, bo to co oni odstawiali w Brazyli jest śmieszne.
0
Mnie, poza taktyką, najbardziej zaskoczył brak kogoś z pary lavezzi/palacio którzy potrafią namieszać na szkrzydle.
0
Jak niszczyć drużynę pokazał David Moyes w United, a nie Martino, mając na myśli to że Barca liczyła się (w walce o tytuł) do ostatniego meczu ligi, przegrała FINAŁ cdr oraz doszła do półfinału lm..