pszczolek12
Dołączył/a: lipiec 2011
Radzymin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fantastyczni kibice mowisz? a pamietasz jak gwizdali na Ciebie krysiu?
0
Abi wracaj bo nie widze druzyny bez Ciebie!
0
moj kumpel bedzie gral teraz w tych ME :D
0
Pep sprobujcie wszystko wygrac i real napewno jeszcze ze 2 razy zremisuje a z nimi wygracie i lige mamy :)
0
Abidal!
0
bedzie najlepszym strzelcem w historii klubu :) Visca el Barca . zapraszm na forum na facebook'u https://www.facebook.com/groups/120238441390220/
0
Messi cos strzeli i ktorys z obroncow :)
0
dobrze ze juz Pedro wraca :)
0
wybiera sie ktos na mecz Barcelona - Santander na camp nou? wyjazd kosztuje ok 800 zl. Jedziemy by wesprzec Barce i reprezentowac polskich kibicow Blaugrany. chetnych zapraszam na forum na facebook'u https://www.facebook.com/groups/120238441390220/ lub na Emaila pszczolek12@gmail.com
0
na jakim kanale bedzie transmitowany mecz? i jak mozna to najlepiej jaki nr ma na cyfrze lub na "n", np kanal 334. pozdrawiam i zachecam do dolaczenia do mojego forum na Facebook'u. https://www.facebook.com/groups/120238441390220/
0
zapraszam na moje forum na facebook'u do dyskusji nowych newsow i roznych tematow na temat F.C Barcelony :) http://www.facebook.com/groups/120238441390220?ap=1
0
zapraszam na moje forum na facebook'u, do dyskusji nowych newsow i roznych tematow na temat F.C Barcelony :) http://www.facebook.com/groups/120238441390220?ap=1
0
zapraszam na moje forum na facebook'u do dyskusji nowych newsow i roznych tematow na temat F.C Barcelony :) http://www.facebook.com/groups/120238441390220?ap=1
0
Afellay nie jest na sprzedaz :) i zapraszam do mojej grypy na facebook'u :) https://www.facebook.com/groups/120238441390220?ap=1
0
nie potrzebnie Barca go kupuje, w tym sezonie mogli kupic tylko Fabregasa :)
0
Leo gra bardzo dobrze wedlug mnie, ale jak gra w srodku to nie ma kto grac w ataku (nie potrafia wykonczyc) a jesli gra w ataku to nie ma kto mu podac, pierwsza zmiana jak powinien wprowadzic batista jest wprowadzenie Aguero za Lawezzi'ego