O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Może nie powiniem pisać , ale również się ciesze że Ibra dostał kartke za kolejny bezmyslny faul. Panowie i Panie ogarnąć, się grając w 9 , bo samobójczym trafieniu naszego kapitana i tak to wygrają . Po tym poznaje się mistrzów.

0

Uuuu tak tak kupować go do Barcelony :) W kadrze gra świetnie , w klubie trochę słabiej , ale w Barcelonie na zmiennika Alvesa byłby świetny. Skoro stać było Barce na Czyghryńskiego, Hleba czy Kerrisona, to Azpilicuete kupować !

0

Dla mnie fenomenem jest Messi. Tyle sytuacji , w których spokojnie mógł podać piłkę praktycznie na bramkową sytuacje do partnera z drużyny , a wolał sam uderzyć często niecelnie, a i tak jest najlepszym asystentem ligi !? Pozazdrościć.

0

Mam nadzieję że za kilka lat będziemy mówić o podaniach a'la Thiago. I szybko powołać go do kadry Hiszpanii ,żeby go Włosi nie podkradli , bo chyba ma 2 obywatelstwa. Bardzo mi imponował grą w Barca Atletic , tak samo jak Gai Assulin, który mam nadzieje również dostanie szansę i będzie zmiennikiem Pedro.

0

W sumie trochę szkoda że Dmytro nie zagra mimo jego tragicznej postawy w poprzednich spotkaniach. Ja mimo wszystko liczę że zamiast Dalmau na prawej , szansę dostanie Muniesa na środku z Milito.

Zobacz wszystkie

0

Dobra zaczyna się doliczony czas gry. Teraz tylko patrzeć jak Bojan pakuje piłkę do bramki Valenci.

0

Remis i porażka i już wszyscy że Barca zgubiła formę. Na początku sezonu też zanotowała porażkę i remis a potem gnoiła każdego. Więc jeśli te dwie wpadki miały by być znowu początkiem tak wspaniałych wyników do jakich przyzwyczaiła nas Barcelona w ostatnich miesiąc to można im wybaczyć.

0

Wszystkiego Najlepszego Seydou !!!

0

Bardzo się ciesze że gwiazdki Pereza za same nazwiska nie wygrały meczu. Bardzo się cieszę że widzę załamanych , wkur* pseudokibiców realu. Jedyne kogo mi szkoda to normalnych prawdziwych fanów RM takich jak hala_madrid_ którzy potrafią się przyznać to tego że real gra słabo beznadziejnie tak po prostu.

0

Gdy wciąż oglądamy powtórki nie mogę powstrzymać łez ze szczęścia :D Cały czas mnie noszą emocje a dziś mam ustną maturę z anglika :( Nie wiem czy będą coś w stanie powiedzieć z tego szczęścia bo będę pewnie myślał tylko o Barcelonie !!! VAMOS BARCA !!! Wiara góry przenosi !!!i

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?