5 sierpnia 2014, 23:44
8
Xavi legenda !
15 maja 2014, 16:07
13
Wielki kapitan !
3 kwietnia 2014, 18:36
0
Dobrze mówi , doczepili się i tyle ..
8 marca 2014, 11:32
1
RAUL też miał być nie na sprzedaż , a dziś już nikt o nim nie pamięta . Mam nadzieje że Messi nie odejdzie .
3 lutego 2014, 20:05
No to będzie stadiion .. ; )
29 stycznia 2014, 21:57
Tymczasem na White Hart Lane City prowadzi 2-0 . Nie moge się doczekać meczu z Barcą ; )
29 stycznia 2014, 22:27
No i już się chłopaki rozegrały ; D
2 lutego 2014, 18:39
Xavi to Xavi , dla mnie nie ma innego gracza który mógłby go zastąpić
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
8
Xavi legenda !
13
Wielki kapitan !
0
Dobrze mówi , doczepili się i tyle ..
1
RAUL też miał być nie na sprzedaż , a dziś już nikt o nim nie pamięta .
Mam nadzieje że Messi nie odejdzie .
1
No to będzie stadiion .. ; )
13
Wielki kapitan !
8
Xavi legenda !
1
Tymczasem na White Hart Lane City prowadzi 2-0 .
Nie moge się doczekać meczu z Barcą ; )
1
No i już się chłopaki rozegrały ; D
1
Xavi to Xavi , dla mnie nie ma innego gracza który mógłby go zastąpić