puziols
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2011
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Problemem nie są umiejętności Rakitica, problemem jest styl który kompletnie nie potrafi wycisnąć z piłkarzy maksa
1
Rozmawiałeś z Mathieu?
Nie ma powodu do rozmowy.
Kolejny który nie rozmawia z zawodnikami, myślałem że podstawą trenera to właśnie odpowiednia rozmowa o grze pozycji i tego czego się wymaga
0
też bym wolał aby Messi wykonywał rzuty rożne, i tak jego udział w grze obronnej i kontrach przeciwnika jest znikomy więc a taki Rakitic jak nie wygra główki to wróci powstrzymać kontre
0
mając w składzie Mathieu, Pique i Busqetsa to wstyd chociaż tych dwóch ostatnich tylko udaję że potrafi grać głową bo walą na oślep. Z wyższych zawodników to tylko Mathieu i Bartra fajnie potrafią grać w powietrzu no i Rakitic ale on wykonuje rzuty rożne
0
Nie wiem kto będzie prezydentem ale Rosół skompromitował się już wiele razy z Neymarem, stadionem, sponsorami itp. Najważniejsze jest aby w nowym zarządzie był odpowiedni dyrektor sportowy z jajami + porządni ludzie od transferów i wszystko było konsultowane z trenerem a do tego brak sentymentów (sprzedawać gwiazdy gdy grają źle a nie trzymać za to że 5 lat temu wygrali LM)- to jest według mnie klucz do sukcesów.
0
Ibrahimovic aż tak nieudany nie był bo sportowo dawał nam wiele tylko końcówkę miał słabą. Dużo ludzi nie pamięta jak dobrze grał
0
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Laporta nie kandydował w ostatnich wyborach?
0
Rijkard po prostu o sezon za długo siedział w Barcelonie ale to był idealny trener na te 2,3 lata. Graliśmy wtedy na prawdę bardzo ladnie
1
Widać że nawet wpierdole od Bayernu 0:7 a rok później wpierdol Bayernu od Realu 0:5 nic nikogo nie uczą
0
Tylko pamiętajmy że BVB nie ma takich możliwości jak Barca, nie mają tyle kasy, takiego potencjału. My mogliśmy wszystko po odejściu Guardioli bo trzon zespołu był młody i wystarczyło parę rozsądnych transferów i stabilnego trenera na najwyższym poziomie a zarząd potrafił wszystko zrujnować dając podwyżki i nie dokonując sensownych wzmocnień
0
Skąd pewność że byśmy wygrali? Real się nie poddaje łatwo i by szturmował naszą bramkę większość meczu.
1
Czyli przygotowanie do meczu to był pic na wodę i wszyscy nagle są zaskoczeni ( Mathieu że zagra na LO, Suarez że w ogóle zagra ) i liczymy na byłsk Messiego i Neymara? Bardzo to słabe ale wydaję mi się że przed takim meczem trener powinien powiedzieć ciut wcześniej zawodnikowi czego od niego wymaga w tym meczu a nie wszystko na ostatnią chwilę
1
I tak powinniśmy teraz grać, zwłaszcza że Iniesta jest kontuzjowany. Ja osobiście wolałbym aby MATS otrzymał szansę na bramce ale bramka to akurat nasze ostatnie zmartwienie
0
Sędzia akurat był bardzo dobry
0
wiara tu nie ma nic do rzeczy, gramy do dupy i bijemy samych ogórasów, Malaga, PSG i teraz Real
0
Obawy przed meczem: Busi może nie być w rytmie meczowym i wolałbym widzieć Javiera w pomocy zwłaszcza że Hiszpan formą nie grzeszy.
Oby Alves nie odwalił nic głupiego i nie złapał kartki szybko bo nie mamy ŻADNEGO PO na jego miejsce
Pique- jest strasznie wolny i przy szybkich zawodnikach Realu się pogubi, oby nie faulował w polu karnym
1
Masakra jak czołówka Bayern, Real, Barcelona przez ostatnie lata odskoczyła reszcie. Wydaję mi się że 15 lat temu o wiele łatwiej było o porażkę faworyta.
0
Na tego pana nie moge patrzeć, wrzutki totalnie nie w tempo, spowalnia akcje, bronić nie umie i tylko fauluje z głupim uśmieszkiem o prowadzeniu piłki nie wposmnę
0
Zależy. Mnie się Podobał sezon 08/09 i 09/10 potem było dla mnie za dużo klepania, tytuły i skuteczności nie ma co porównywać bo epoka Guardioli była najlepsza jaka mogła być, ja tylko mówię o stylu gry a ten najbardziej mi się podobał właśnie w tych dwóch sezonach ryjka
0
Hehe chodzi mi to po głowie od jakiegoś czasu jakby wrócił żeby 2 sezony potrenować, 04/05 i 05/06 nikt nie grał tak ładnie do dziś jak my w tamtych sezonach
1
Jeżeli Suarez nie będzie lekiem na nasze problemy to daleko nie zajedziemy z takimi dziadami jak Pedro, Alves, Xavi, Busi i Iniesta bez formy nie mówiąc o Pique. Popełniono błąd kilka lat temu że nie szukano następców tylko dawano podwyżki, teraz już za późno. Trzeba liczyć że Rakitic wystrzeli z formą, Iniesta ją odnajdzie a Suarez będzie kilerem
0
Do dziś nie rozumiem jak mogliśmy odpuścić naturalnego następce Iniesty, myślę że u nas grałby jeszcze lepiej i bardziej pasował. Oczywiście dojdziemy do wniosku że niepotrzebny jest następca Iniesty bo jeszcze pogra na poziomie bo szkółka i znowu zostaniemy w dupie w środku pola kolejny rok
0
Dla mnie ani jeden ani drugi nie wykonuje ich jakoś mega dobrze. Czuć często straszną niepewność gdy je wykonują
1
Ja najlepiej wspominam Henry Eto Messi :)
0
a co jest złego w takich golach debilu?
0
Bo gramy strasznie wolno od 4 sezonów, jednak nie ma lepszej drużyny od nas w ataku pozycyjnym ale zabija nas to że nie potrafimy zagrać inaczej, szybka piłka i kontry.
0
Powie mi ktoś dlaczego Laporta nie kandydował w 2010 czy tam 11 a Perez w Realu może kandydować cały czas?
1
Dostał Mathieu, Suareza, Rakitica, Bravo, wywalił Delofeu, został Rafinha- jak można mówić że nie dostał tego co chciał
0
nic nie gra ale dochodzą do sytuacji bramkowych 2 razy łatwiej i częściej niż my
0
Kurwa wszyscy wiedza ze mascherano nie da rady ale trener oczywiście na przekór wszystkim