Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,
Ibra to zawodnik na jedną lige - idealny w lidze włoskiej, w reszcie lig raczej by się nie sprawdził ( jakieś szanse może w angielskiej ) . Nic do niego nie miałam, dopóki nie przyszedł do Barcy i nie zaczął robić tej całej szopki. Szkoda wydanej kasy, ale zwycięstwo w GD nam dał ;) Jutro Barca nie może przegrać, remis ( szczególnie bramkowy ) lub wygrana i Barca powinna już spokojnie być w dalszej rundzie . Bo jeśli milan będzie miał korzystny wynik u siebie ( tak jak w 09/10 Inter ) to postawią autobus i znów będzie ciężko.
Pep powinien dać odpocząć generałowi , cieszy gra Thiago i Cuenci, ale chętnie bym widziała w takim meczu ( bez urazy dla Granady ) Muniese ;) Ale ufam w geniusz naszego trenera ;)
Z Granadą na Camp Nou to spokojnie powinno być , licze na występ od pierwszej minuty Muniesy i Tello, może Pedro się przełamie ;) Z Mallorcą nigdy nie jest łatwo, ale ufam w rotacje Pepa i w to , że już do końca sezonu nie zaliczymy wpadek z dość łatwymi rywalami . No i wszyscy trzymamy kciuki za Villarreal !
1
Mamy jeszcze Mathieu, który z powodzeniem może zagrać na lewej, a w środku na Elche mamy Bartrę, Masche i właśnie Mathieu.
0
https://x.com/BarcaStat/status/498421865581658113/photo/1 Tutaj jest mowa o tych 17mln, ale nie pamiętam gdzie znalazłam info o dopłacie ze strony Francuza, więc wybacz :)
0
Transfer kosztował Barcelonę ponoć 17 mln, 3 mln dołożył z własnej kieszeni Rudy :)
0
Widziałam artykuł ;) Ale akcje ,,minusujmy Barcę" są śmieszne i zostaje tylko pogratulować takich kibiców . Szanse na przyjazd kogoś z dwójki Barca i Real są prawie równe zeru, Barca zagrała już w Gdańsku, teraz Real zagra w Warszawie, więc zespoły nie miałyby większego zysku w rozegraniu kolejnego meczu w Polsce. Te spotkania są zawsze robione pod publikę, ażeby zdobyć jeszcze więcej fanów w danym kraju,
1
Nie wiedziałam, że mamy w Polsce aż tylu hejterów Barcy :) Decima najwidoczniej nie pomogła na ból pewnej części ciała : http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/827,ktora-drclawiu,id,t.html?cookie=1
0
Forest
Co do zdjęć , wysłałam Ci na priva te co znalazłam z piłkarzami Barcy ;)
0
Ibra to zawodnik na jedną lige - idealny w lidze włoskiej, w reszcie lig raczej by się nie sprawdził ( jakieś szanse może w angielskiej ) . Nic do niego nie miałam, dopóki nie przyszedł do Barcy i nie zaczął robić tej całej szopki. Szkoda wydanej kasy, ale zwycięstwo w GD nam dał ;) Jutro Barca nie może przegrać, remis ( szczególnie bramkowy ) lub wygrana i Barca powinna już spokojnie być w dalszej rundzie . Bo jeśli milan będzie miał korzystny wynik u siebie ( tak jak w 09/10 Inter ) to postawią autobus i znów będzie ciężko.
0
Pep powinien dać odpocząć generałowi , cieszy gra Thiago i Cuenci, ale chętnie bym widziała w takim meczu ( bez urazy dla Granady ) Muniese ;) Ale ufam w geniusz naszego trenera ;)
0
Z Granadą na Camp Nou to spokojnie powinno być , licze na występ od pierwszej minuty Muniesy i Tello, może Pedro się przełamie ;) Z Mallorcą nigdy nie jest łatwo, ale ufam w rotacje Pepa i w to , że już do końca sezonu nie zaliczymy wpadek z dość łatwymi rywalami . No i wszyscy trzymamy kciuki za Villarreal !
0
I o to w piłce chodzi ;) Piękny gest !