O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronalinho, Iniesta, Cuenca
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal, Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3683
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci

0

Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.

Zobacz wszystkie

0

Tak w sumie to zastanawiam się ile osób uważa, że Barcelona została przepchnięta na siłe. Nie można powiedzieć bo piłkarze ładnie walczyli ale oba karne byly nie słuszne i jeszcze doliczenie tylu minut. Suarez powinien wylecieć, mając już zółtą kartkę powinien dostać kolejna za symulkę po której podyktowano jedenastkę, nie wspominając o Neymarze który w polu karnym sie ciagle przewracał. Jestem kibicem Barcy ale mecz powinien się zakończyć maks 3:1, 4:1 i PSG powinno przejść dalej, jeśli wygramy LM to bedzie ona niezasłużona jak ta po finale z Chelsea.

0

Grali autobusem, ale nikt im tego nie zabroni, Może to nie jest ładny football ale majac 4:0 do przodu wyszedł bys ustawieniem ofensywnym ? watpie. Jak dla mnie strasznie na siłe zostaliśmy przepchnięci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?