qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartoszplucinski zawsze możesz zagrać z handi ;)
0
Oglądam Barce 20 lat i nie pamiętam sezonu w którym byłoby tyle kontuzji co w obecnym. Dochodzimy już do 40, a do końca sezonu jeszcze kawał czasu
0
Aaa kontuzja… a już myślałem że wędka od Oskara, ale to byłby wstyd
2
Łooo panie, zakładałem 1:27.7 na pole position a gość pier*olnął 1:27.4 a teraz pewnie jeszcze z 0.2 urwie xd co za rakieta z tego Red Bulla
4
37 tysięcznych sekundy i 18-latek objechał by oponiarza... Szkoda
0
@doc Wcale bym się nie zdziwił. Logiki w działaniach zarządu już dawno nie ma
0
@Pedri16Future jasno-niebiesko złota
1
@Kidd
1. VER
2. VER
3. RBR
4. VER
5. VER PER LEC
=============================================
1. VER
2. LEC
3. RUS
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR
3
@Criss18Barca mecz który będzie wspominany wiecznie, ale jak się okazuje mecz który był również przekleństwem. Zapewnił Roberto dożywotni kontrakt bez względu na jego formę
0
Na bank się uda xD
1
Polecam lekturę do porannej kawki - o faszystach z madrytu
https://amateursport.wordpress.com/2016/06/02/the-politics-of-futbol-when-real-madrid-was-the-fascist-francos-team/
10
Pieprzeni złodzieje, jakby sędziowie traktowali nas tak jak ich to żadnych braków wyjścia z grupy by nie było
1
Pozytywem jest to, że obecne City, Inter czy nawet Bayern taki real rozpierdolą jak gnój po polu
1
o prosze 4 żółta karta dla Kroosa w koncu pokazana
2
no cóż, ciężko się gra 11 vs 12
1
co ten sędzia odpierdala!?!?!
4
Czekam na film ćwiąkały: Obłęd 2 - jeszcze większy skandal
3
Trzeba sędziego zawiesić na minimum 2 spotkania za tak skandaliczny błąd
2
czerwona dla hujA!!!!!!!!!!!!
1
@Arden Tak jak rok temu
1
4-4-2 bez typowej 9 xD Ancelotti to jednak fachura
0
@Arden anulowany prawidłowy gol Lipska
3
Warto przypomnieć, że gdyby nie skandaliczna decyzja sędziego z 1 meczu (który nomen omen nie został za to zawieszony) to wynik dwumeczu obecnie byłby 1:1
1
Ale pastwisko na Bernaboo
5
To skandal, że Bellingham dostał zawieszenie na dwa mecze. Gdyby to co on zrobił piłkarz Barcelony, byłoby co najmniej trzy
0
Niech ten Javi Miguel sobie razem z Xavim pójdzie w diabły i zostawi w spokoju Barcę bo tylko mąci dziennikarzyna od siedmiu boleści
1
@FcPortoFan1999 jakby im sędzia nie przeszkodził to by wykorzystali w 1 meczu
26
@bartas97 tylko w przypadku Realu. Nie zawiesili żadnego gwizdka za odgwizdanie ręki Gaviego której nie było i anulowanie prawidłowego gola Felixa z Granadą. Ani chłopa co okradł Almerię na rzecz - tu zdziwienie - realu
49
@bartas97 xDDD jakby to Barce tak przekręcił to by dostał Klasyk do sędziowania
0
@tbas Fort 15 znaków