0

@bartoszplucinski zawsze możesz zagrać z handi ;)

0

Oglądam Barce 20 lat i nie pamiętam sezonu w którym byłoby tyle kontuzji co w obecnym. Dochodzimy już do 40, a do końca sezonu jeszcze kawał czasu

0

Aaa kontuzja… a już myślałem że wędka od Oskara, ale to byłby wstyd

2

Łooo panie, zakładałem 1:27.7 na pole position a gość pier*olnął 1:27.4 a teraz pewnie jeszcze z 0.2 urwie xd co za rakieta z tego Red Bulla

4

37 tysięcznych sekundy i 18-latek objechał by oponiarza... Szkoda

0

@doc Wcale bym się nie zdziwił. Logiki w działaniach zarządu już dawno nie ma

0

@Pedri16Future jasno-niebiesko złota

1

@Kidd
1. VER
2. VER
3. RBR
4. VER
5. VER PER LEC
=============================================
1. VER
2. LEC
3. RUS
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR

3

@Criss18Barca mecz który będzie wspominany wiecznie, ale jak się okazuje mecz który był również przekleństwem. Zapewnił Roberto dożywotni kontrakt bez względu na jego formę

0

Na bank się uda xD

1

10

Pieprzeni złodzieje, jakby sędziowie traktowali nas tak jak ich to żadnych braków wyjścia z grupy by nie było

1

Pozytywem jest to, że obecne City, Inter czy nawet Bayern taki real rozpierdolą jak gnój po polu

1

o prosze 4 żółta karta dla Kroosa w koncu pokazana

2

no cóż, ciężko się gra 11 vs 12

1

co ten sędzia odpierdala!?!?!

4

Czekam na film ćwiąkały: Obłęd 2 - jeszcze większy skandal

3

Trzeba sędziego zawiesić na minimum 2 spotkania za tak skandaliczny błąd

2

czerwona dla hujA!!!!!!!!!!!!

1

@Arden Tak jak rok temu

1

4-4-2 bez typowej 9 xD Ancelotti to jednak fachura

0

@Arden anulowany prawidłowy gol Lipska

3

Warto przypomnieć, że gdyby nie skandaliczna decyzja sędziego z 1 meczu (który nomen omen nie został za to zawieszony) to wynik dwumeczu obecnie byłby 1:1

1

Ale pastwisko na Bernaboo

5

To skandal, że Bellingham dostał zawieszenie na dwa mecze. Gdyby to co on zrobił piłkarz Barcelony, byłoby co najmniej trzy

0

Niech ten Javi Miguel sobie razem z Xavim pójdzie w diabły i zostawi w spokoju Barcę bo tylko mąci dziennikarzyna od siedmiu boleści

1

@FcPortoFan1999 jakby im sędzia nie przeszkodził to by wykorzystali w 1 meczu

26

@bartas97 tylko w przypadku Realu. Nie zawiesili żadnego gwizdka za odgwizdanie ręki Gaviego której nie było i anulowanie prawidłowego gola Felixa z Granadą. Ani chłopa co okradł Almerię na rzecz - tu zdziwienie - realu

49

@bartas97 xDDD jakby to Barce tak przekręcił to by dostał Klasyk do sędziowania

0

@tbas Fort 15 znaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?