Kiedys Leo Benhaker powiedział, ze w tym kraju jest 42 milionow trenerow...Od skladu jest Pep a od gry pilkarze i my se mozemy psioczyc ale co to zmieni ze sie wygarnia jakies bledy?? Jak gralismy widzial kazdy, przypuszczam, ze Guardiola slepy nie jest wiec tez to widzial...Visca el Barca!! dobranoc.
s2h3k super zdjecie hehe...tyle ze we finale moze zagrac Bayern bo Madryt moim zdaniem za slaby na final LM. Wygrane Derby to jeszcze nie sukces. VeB!!
Dobra...ja ide spac bo mnie dziecko obudzi za 4 godziny i bedzie wesolo hehe. Barca to Barca...wierze, ze jeszcze nie raz czlowiek zlapie sie za glowe jak graja, czy to dobrze czy zle...ja juz przez nich mam siwe wlosy hehe ale zawsze bede im kibicowac. Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego czyli do Chelsea ;) Visca el Barca!!
a tak w sumie to są jeszcze 4 kolejki czyli 12 punktow do rozdania...kto wie?? moze Real juz swoje wygral w tym sezonie i teraz wszystko dostana w plecy ;) hehe oczywiscie fajnie by bylo ale na tym sezonie sie nie konczy liga. Za rok znow Barca na szczyt!!
To co mówił Pep, że do końca sezonu wszystkiego nie wygrają dzisiaj się stało....szkoda, że dzisiaj, ale oczywiści z Blaugraną jestem na dobre i złe i za rok odbijemy. Real nie obroni mistrzostwa a ciężko powiedzieć, że w tym roku go nie wygra...ale gut...tak miało być...Barca słabiutka a Real...jak zwykle nic nie pokazał ale wygrał...Visca el Barca!!
s2h3k super zdjecie hehe...tyle ze we finale moze zagrac Bayern bo Madryt moim zdaniem za slaby na final LM. Wygrane Derby to jeszcze nie sukces. VeB!!
Sawik_10
Ten skład moim zdaniem nie jest zły...gdyby Sanchez nie był taki kontuzjo-genny a Pedro regularnie grałby jak np w zeszłym sezonie to mamy kim strzelać gole...ale prawda jest taka, że jeszcze się taki nie urodził co przez całą swoją karierę grałby non stop na 100%. Widać ewidentnie, że Messi ma spadek formy a zaś Sanchez gra troche za mało, żeby od razu go jakoś wybitnie ocenić.
Komentarze
0
Kiedys Leo Benhaker powiedział, ze w tym kraju jest 42 milionow trenerow...Od skladu jest Pep a od gry pilkarze i my se mozemy psioczyc ale co to zmieni ze sie wygarnia jakies bledy?? Jak gralismy widzial kazdy, przypuszczam, ze Guardiola slepy nie jest wiec tez to widzial...Visca el Barca!! dobranoc.
0
s2h3k super zdjecie hehe...tyle ze we finale moze zagrac Bayern bo Madryt moim zdaniem za slaby na final LM. Wygrane Derby to jeszcze nie sukces. VeB!!
0
To nie Barca słaba...to Europa dogoniła nas a my za rok znów odskoczymy!! VeB!!!
0
Dobra...ja ide spac bo mnie dziecko obudzi za 4 godziny i bedzie wesolo hehe. Barca to Barca...wierze, ze jeszcze nie raz czlowiek zlapie sie za glowe jak graja, czy to dobrze czy zle...ja juz przez nich mam siwe wlosy hehe ale zawsze bede im kibicowac. Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego czyli do Chelsea ;) Visca el Barca!!
0
a tak w sumie to są jeszcze 4 kolejki czyli 12 punktow do rozdania...kto wie?? moze Real juz swoje wygral w tym sezonie i teraz wszystko dostana w plecy ;) hehe oczywiscie fajnie by bylo ale na tym sezonie sie nie konczy liga. Za rok znow Barca na szczyt!!
0
To nie Barca słaba...to Europa dogoniła nas a my za rok znów odskoczymy!! VeB!!!
0
To co mówił Pep, że do końca sezonu wszystkiego nie wygrają dzisiaj się stało....szkoda, że dzisiaj, ale oczywiści z Blaugraną jestem na dobre i złe i za rok odbijemy. Real nie obroni mistrzostwa a ciężko powiedzieć, że w tym roku go nie wygra...ale gut...tak miało być...Barca słabiutka a Real...jak zwykle nic nie pokazał ale wygrał...Visca el Barca!!
0
s2h3k super zdjecie hehe...tyle ze we finale moze zagrac Bayern bo Madryt moim zdaniem za slaby na final LM. Wygrane Derby to jeszcze nie sukces. VeB!!
0
Co do składu to bardzo ciężko mi zrozumieć czemu Pedro wchodzi z ławy i dlaczego Tello gra tak długo jeśli ewidentnie było widać jego treme.
0
Sawik_10
Ten skład moim zdaniem nie jest zły...gdyby Sanchez nie był taki kontuzjo-genny a Pedro regularnie grałby jak np w zeszłym sezonie to mamy kim strzelać gole...ale prawda jest taka, że jeszcze się taki nie urodził co przez całą swoją karierę grałby non stop na 100%. Widać ewidentnie, że Messi ma spadek formy a zaś Sanchez gra troche za mało, żeby od razu go jakoś wybitnie ocenić.