0

Szkoda ze bez Tello:(

0

WTF?!

0

Zal mi niektorych z was co Mourinho mial powiedziec ?

0

Nie rozumiem tych wypowiedzi
Cały czas ma coś do największych rywali.
Troche wyrachowania

0

nie odejdzie i pwinien to powiedzieć anie robi jakąś szpkę VeB

0

Myśmy w bodajże 2004 roku też nie dali grać na Camp Nou to się mszczą.
Nieważne gdzie nawet na stadionie GKS-U liczy się triumf.

0

Gada jak poparzony musimy grać lepiej na wyjazdach i walczyć do końca, ale ligi nie wygramy Real jest lepszy w tym sezonie ligowym nie poddać się

0

Keita chyba nie będzie grał z Valencią, bo musi się zaaklimatyzować, a Afellay dopiero co wrocił.
Ale Barca wygra:)

0

Nie wiem czy dobrze powinni się pogodzic a nie taki dużu klub jak my musimy biegać po sądach .
PS.
Alves będzie grał z Valencią czy pauzuje
z gory thx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?