0

No jeśli Pique nie zagra w tym meczu to rzeczywiście coś musiał nabroić... Mam nadzieje, że Barca się "odrodzi" po tych dwóch nieudanych spotkaniach

0

thompson91 a masz jakieś propozycje, kto by mógł trenować Barcę? Też czasem nie potrafię zrozumieć decyzji Pepa, ale nie wiem czy na tę chwilę będzie ktoś dla nas lepszy.

0

no dobra trochę sie zagalopowałem - chodziło o tamten okres - powiedz mi czy Barca miała wtedy dobrego bramkarza - Busquets, Arnau, Baia, Hesp, Bonano - to byli dobrzy bramkarze? Baia może był, ale jakoś w Blaugranie nie bardzo to wychodziło. Jeszcze dość mile wspominam Reinę. Zubiego pamiętam tylko z Valencii :)

Co do Valdesa to moje zdanie się cały czas jest zmienne :D potrafi zagrać śwetnie, nie puszczać goli - ale póżniej jest okres, że co strzał to gol.

No ale dobrze - to tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać.

Pozdro

0

Ja wiem, że zajęliśmy 2 miejsce - ale sprawdź, które zajmowaliśmy przedtem. Jakoś tak zawsze z odrodzeniem kojarzę sobie Davidsa.

Davids nie był lepszy od Ronaldinho, ale to są inne pozycje, różniły ich umiejętności - ale tak się złożyło, że zaczęliśmy grać jak przyszedł Davids :)

A Vitor Baia nie był najgorszy - choć puszczał szmaty jak każdy bramkarz Barcy :D Ja zawsze nie lubiałem Carlesa Busquetsa - ten to puszczał :D Pamiętam gola jak położył się na ziemi (wydawało się, że przykrył piłkę) a ta mu przeleciała pod ciałem i wpadła do bramki - kurde, ale co to za sezon był już nie pamiętam :) Choć Hesp też był niezły :P

0

caspian44 - to odrodzenie w drugiej połowie sezonu zawsze będzie kojarzyć mi się z Edgarem Davidsem. Pamiętam jak nie mogłem zrozumieć, dlaczego go nie wykupili bodajże z Juve.

A co do tamtego gola Xaviego - przepiękne wspomnienia z czasów, kiedy jeszcze w GD nie było takich symulek, zaczepek, fauli jak dziś.

0

Na tę chwilę najważniejszy jest z mecz z Realem - trzeba go wygrać, żeby podnieść morale w zespole. Jak się to uda będzie dobrze.

Damy radę Chłopaki (i Dziewczyny?). Trzeba będzie uważać tylko uważać na kontry Chelsea, bo mogą nas zabić.

0

Radek Barcelona - ojj pamiętam świetnie ten mecz. Coś pięknego :) I to nawet Di Matteo grał wtedy w Chelsea:D

Nie wiem czy leciał na polskiej Tv, ja go pamiętam z takiej chyba nieistniejącej już niemieckiej stacji TM3 czy coś takiego :)

0

Ojj Fabs :/ dwie setki zmarnował :( Szkoda, ale trzeba grać dalej.

0

Od tego się też zaczęło hejtowanie, co? Powiem szczerze: ja mam tego dosyć. Wiem, że w tym meczu Ovrebo sporo nam pomógł (choć ja zawsze będę uważał, że Chelsea w dużym stopniu sama była sobie winna bo mogli nas dobić - nic nie graliśmy, a do tego w 10), ale od tego meczu każda pomyłka dla nas to już wielkie halooo.

Wiem, że zalecicie olewać to, ale jakoś tego nie mogę :) Mam nadzieje, że nasi Idole oszczędzą nam symulek, otaczania sędziego itp. a pokażą swoją grą i wynikami już do końca tego sezonu, że są najlepszą Barcą i ogólnie drużyną w historii.

0

Mateuszek, Real to są ..uje, ale to razem z nami w tym momencie najlepsza drużyna na świecie. Mam wrażenie, że tylko my możemy ich pokonać - choć mam nadzieję, że w tym sezonie ktoś dodatkowo się znajdzie :P

0

Z nas też się świat śmieje jak my narzekamy na murawe... itd. itd. ;) Zawsze znajdzie się jakaś przyczyna porażki.

Nie wiem po co to wogóle jest na stronie Barcy.

0

mosquito ja też uważam, że przeciwnicy robią to specjalnie. ale nic nie da żalenie się - tak więc po prostu trzeba znaleźć jakiś sposób, żeby grać w takich warunkach i koniec :) Skargi i tak nic dadzą... zacisnąć zęby, grać i wygrywać

0

Już dajcie spokój - wkurzają mnie te narzekania na sędziów, murawę itp. Czy Barca coś osiągnie zgłaszając, tak jak ostatnio skargę dot. murawy na San Siro? Wg. mnie się ośmieszają - a kibicuje Barcy :)

A Postawa sędziów to tylko i wyłącznie wina Barcy i Realu - tych ciągłych narzekań - sędziowie są pod presją i gwiżdżą raz dobrze, raz źle. Mnie też wk***** jak popełniają wyraźne błędy, w czasie meczu można się podenerwować, ale później trzeba żyć dalej - i tak żadne protesty, dyskusje nic nie zmienią.

Nie raz jeszcze w naszym życiu będziemy się cieszyć ze zwycięstw w LL i LM.

Chciałbym, żeby w tym sezonie kibice Realu poczuli się tak jak my czuliśmy w sezonie 2006/2007. No i oczywiście utrzeć nosa Mourinho ;)

0

Awansowaliśmy, mimo kontrowersji zasłużenie - ale... czasem mam wrażenie, że Barca w kluczowych meczach czeka aż sędzia pokaże kartkę, podyktuje karny - idą na łatwiznę. A przecież bez tego spokojnie mogliby wygrywać te mecze.

0

Wszystko OK. Ale już dajcie spokój z tą nieskazitelnością :/

0

Leo dałby sobie z reprezentacją. Jak by on nie grał wszystko będzie na niego spadać - bo jest najlepszy itp. itd. Wczoraj miał pewne przestoje - i to troszkę wnerwiało ale i tak rozegrał dobry mecz.

Dla mnie nieporozumieniem jest obrona - nic dziwnego, że Pep nie wystawia Milito - on się zrobił tragiczny. Tevez w reprezentacji to też dno - nie rozumiem czemu kibice ciągle domagają się, żeby był powoływany i wystawiany jeszcze w pierwszym składzie. Już nie pierwszy raz Tevez swoją grą pogrąża ARGENTYNĘ. Czy to tak jak wczoraj karny niestrzelony - czy to głupia czerwona kartka.

Teraz jestem za Brazylią; Na MŚ kibicowałem Urusom, ale chyba troszkę im teraz sodóweczka uderzyła do głów - zachowują się jak Primadonny, w szczególności Suarez.

0

Hmmm nie wiem - jak dla mnie dziś Argentyna gra naprawdę dobrze. Wiem, że to 'tylko' reprezentacja u-23 Kostaryki ale jakiś progres widać. Ze skutecznością jest źle ale ogółem grają fajnie. A komentator TVP Sport to tragedia - cały mecz jedzie po Argentyńczykach. A już najbardziej mnie rozbawiło, że nawet jakby tym składem przyjechali do Polski to też by z nami przegrali - żenada :P

0

WOW Aguero - piękny gool

0

Wyjść z grupy powinni ;) Jak coś to z trzeciego miejsca wyjdą - dwie najlepsze z trzech mają na to szanse. Ale coś takiego to i tak powinno być i zapewne będzie (chyba, że ostatecznie wygrają CA) jak tragedia

0

Kun nareszcie wszedł... A Teveza nic nie widać w drugiej połowie - ojj Argentyna :(

0

Do oglądających na TVP Sport: Nie wkurza was Wołek? Kurde no rozumiem, że Lavezzi gra padakę ale on cały czas się powtarza. No i taki niby znawca futbolu ameryki płd. a nie widział zaznaczania przez sędziego miejsca wykonywania rzutów wolnych itp. itd.

0

Copa America ma chyba być w TVP Sport - co za tym idzie, parę meczów powinno być na TVP1 lub TVP2. A co do zwycięzcy mam nadzieję, że będzie to Argentyna. Choć Brazylijczycy ostatnimi czasy często grali słabo to i tak w tym najważniejszym momencie spuszczali łomot Albicelestes. Mam nadzieję, że nie tym razem :) Niech będzie tak jak na ostatniej Olimpiadzie :)

0

Wenger jest śmieszny mówiąc, że potrzebuje kasy na przebudowanie składu. On już od kilku lat przebudowuje skład mając nienajgorsze sumy do wykorzystania. I ściąga w większości młodzież - a później narzeka, że nie ma składu. Niech Cesc lepiej tam zostanie - no ale to jest tylko moje zdanie i nie mi będzie o tym decydować :)

0

Piękny wieczór. A kto słyszał na polsacie jak Zibi Boniek stwierdził, że Sir Alex Ferguson guje żumę - to mnie rozbawiło bardzo :D No i Puziol :) Ale tak ogólnie było ok komentowanie. Zresztą zauważyłem, ze jak się wygrywa mecz to się inaczej patrzy na pracę komentatorów :)

0

Niesamowite !!! :D Piękny gest wobec Abidala. Ferguson też klasa - uśmiech pomimo przegranej. Chciałbym coś takiego zobaczyć w wykonaniu Mou - szczerze.

Brawo Barca !!

0

Rzeczywiście może być ciężko bez Puyola. Wcale nie musi to być decydujący dziś czynnik. Ale mimo wszystko nawet jeśli przegramy, trzeba być dumnym z Barcy. Ludzie naprawdę jesteśmy świadkami jednej z najlepszych drużyn w historii futbolu. I nic tego nie zmieni - choć dzisiejsza wygrana może to tylko podkreślić.

Trzeba jednak z respektem podejść do rywala i jeśli nie wyjdzie to trzeba im pogratulować. Powiem szczerze wolę przegrać z Manchesterem United niż z Realem :) Choć wiem, że to finał - i przegrać na samym końcu może zaboleć, no ale coż taka jest piłka.

No ale miejmy nadzieję, że to my będziemy się dziś cieszyć :) Cieszmy się tą drużyną póki możemy. Vamosss !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?