raczek265
Dołączył/a: marzec 2011
Koszalin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeśli Pique nie zagra w tym meczu to rzeczywiście coś musiał nabroić... Mam nadzieje, że Barca się "odrodzi" po tych dwóch nieudanych spotkaniach
0
thompson91 a masz jakieś propozycje, kto by mógł trenować Barcę? Też czasem nie potrafię zrozumieć decyzji Pepa, ale nie wiem czy na tę chwilę będzie ktoś dla nas lepszy.
0
no dobra trochę sie zagalopowałem - chodziło o tamten okres - powiedz mi czy Barca miała wtedy dobrego bramkarza - Busquets, Arnau, Baia, Hesp, Bonano - to byli dobrzy bramkarze? Baia może był, ale jakoś w Blaugranie nie bardzo to wychodziło. Jeszcze dość mile wspominam Reinę. Zubiego pamiętam tylko z Valencii :)
Co do Valdesa to moje zdanie się cały czas jest zmienne :D potrafi zagrać śwetnie, nie puszczać goli - ale póżniej jest okres, że co strzał to gol.
No ale dobrze - to tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać.
Pozdro
0
Ja wiem, że zajęliśmy 2 miejsce - ale sprawdź, które zajmowaliśmy przedtem. Jakoś tak zawsze z odrodzeniem kojarzę sobie Davidsa.
Davids nie był lepszy od Ronaldinho, ale to są inne pozycje, różniły ich umiejętności - ale tak się złożyło, że zaczęliśmy grać jak przyszedł Davids :)
A Vitor Baia nie był najgorszy - choć puszczał szmaty jak każdy bramkarz Barcy :D Ja zawsze nie lubiałem Carlesa Busquetsa - ten to puszczał :D Pamiętam gola jak położył się na ziemi (wydawało się, że przykrył piłkę) a ta mu przeleciała pod ciałem i wpadła do bramki - kurde, ale co to za sezon był już nie pamiętam :) Choć Hesp też był niezły :P
0
caspian44 - to odrodzenie w drugiej połowie sezonu zawsze będzie kojarzyć mi się z Edgarem Davidsem. Pamiętam jak nie mogłem zrozumieć, dlaczego go nie wykupili bodajże z Juve.
A co do tamtego gola Xaviego - przepiękne wspomnienia z czasów, kiedy jeszcze w GD nie było takich symulek, zaczepek, fauli jak dziś.
0
Na tę chwilę najważniejszy jest z mecz z Realem - trzeba go wygrać, żeby podnieść morale w zespole. Jak się to uda będzie dobrze.
Damy radę Chłopaki (i Dziewczyny?). Trzeba będzie uważać tylko uważać na kontry Chelsea, bo mogą nas zabić.
0
Radek Barcelona - ojj pamiętam świetnie ten mecz. Coś pięknego :) I to nawet Di Matteo grał wtedy w Chelsea:D
Nie wiem czy leciał na polskiej Tv, ja go pamiętam z takiej chyba nieistniejącej już niemieckiej stacji TM3 czy coś takiego :)
0
Ojj Fabs :/ dwie setki zmarnował :( Szkoda, ale trzeba grać dalej.
0
Od tego się też zaczęło hejtowanie, co? Powiem szczerze: ja mam tego dosyć. Wiem, że w tym meczu Ovrebo sporo nam pomógł (choć ja zawsze będę uważał, że Chelsea w dużym stopniu sama była sobie winna bo mogli nas dobić - nic nie graliśmy, a do tego w 10), ale od tego meczu każda pomyłka dla nas to już wielkie halooo.
Wiem, że zalecicie olewać to, ale jakoś tego nie mogę :) Mam nadzieje, że nasi Idole oszczędzą nam symulek, otaczania sędziego itp. a pokażą swoją grą i wynikami już do końca tego sezonu, że są najlepszą Barcą i ogólnie drużyną w historii.
0
Mateuszek, Real to są ..uje, ale to razem z nami w tym momencie najlepsza drużyna na świecie. Mam wrażenie, że tylko my możemy ich pokonać - choć mam nadzieję, że w tym sezonie ktoś dodatkowo się znajdzie :P
0
Z nas też się świat śmieje jak my narzekamy na murawe... itd. itd. ;) Zawsze znajdzie się jakaś przyczyna porażki.
Nie wiem po co to wogóle jest na stronie Barcy.
0
mosquito ja też uważam, że przeciwnicy robią to specjalnie. ale nic nie da żalenie się - tak więc po prostu trzeba znaleźć jakiś sposób, żeby grać w takich warunkach i koniec :) Skargi i tak nic dadzą... zacisnąć zęby, grać i wygrywać
0
Już dajcie spokój - wkurzają mnie te narzekania na sędziów, murawę itp. Czy Barca coś osiągnie zgłaszając, tak jak ostatnio skargę dot. murawy na San Siro? Wg. mnie się ośmieszają - a kibicuje Barcy :)
A Postawa sędziów to tylko i wyłącznie wina Barcy i Realu - tych ciągłych narzekań - sędziowie są pod presją i gwiżdżą raz dobrze, raz źle. Mnie też wk***** jak popełniają wyraźne błędy, w czasie meczu można się podenerwować, ale później trzeba żyć dalej - i tak żadne protesty, dyskusje nic nie zmienią.
Nie raz jeszcze w naszym życiu będziemy się cieszyć ze zwycięstw w LL i LM.
Chciałbym, żeby w tym sezonie kibice Realu poczuli się tak jak my czuliśmy w sezonie 2006/2007. No i oczywiście utrzeć nosa Mourinho ;)
0
Awansowaliśmy, mimo kontrowersji zasłużenie - ale... czasem mam wrażenie, że Barca w kluczowych meczach czeka aż sędzia pokaże kartkę, podyktuje karny - idą na łatwiznę. A przecież bez tego spokojnie mogliby wygrywać te mecze.
0
Wszystko OK. Ale już dajcie spokój z tą nieskazitelnością :/
0
Leo dałby sobie z reprezentacją. Jak by on nie grał wszystko będzie na niego spadać - bo jest najlepszy itp. itd. Wczoraj miał pewne przestoje - i to troszkę wnerwiało ale i tak rozegrał dobry mecz.
Dla mnie nieporozumieniem jest obrona - nic dziwnego, że Pep nie wystawia Milito - on się zrobił tragiczny. Tevez w reprezentacji to też dno - nie rozumiem czemu kibice ciągle domagają się, żeby był powoływany i wystawiany jeszcze w pierwszym składzie. Już nie pierwszy raz Tevez swoją grą pogrąża ARGENTYNĘ. Czy to tak jak wczoraj karny niestrzelony - czy to głupia czerwona kartka.
Teraz jestem za Brazylią; Na MŚ kibicowałem Urusom, ale chyba troszkę im teraz sodóweczka uderzyła do głów - zachowują się jak Primadonny, w szczególności Suarez.
0
Hmmm nie wiem - jak dla mnie dziś Argentyna gra naprawdę dobrze. Wiem, że to 'tylko' reprezentacja u-23 Kostaryki ale jakiś progres widać. Ze skutecznością jest źle ale ogółem grają fajnie. A komentator TVP Sport to tragedia - cały mecz jedzie po Argentyńczykach. A już najbardziej mnie rozbawiło, że nawet jakby tym składem przyjechali do Polski to też by z nami przegrali - żenada :P
0
WOW Aguero - piękny gool
0
Wyjść z grupy powinni ;) Jak coś to z trzeciego miejsca wyjdą - dwie najlepsze z trzech mają na to szanse. Ale coś takiego to i tak powinno być i zapewne będzie (chyba, że ostatecznie wygrają CA) jak tragedia
0
Kun nareszcie wszedł... A Teveza nic nie widać w drugiej połowie - ojj Argentyna :(
0
Do oglądających na TVP Sport: Nie wkurza was Wołek? Kurde no rozumiem, że Lavezzi gra padakę ale on cały czas się powtarza. No i taki niby znawca futbolu ameryki płd. a nie widział zaznaczania przez sędziego miejsca wykonywania rzutów wolnych itp. itd.
0
Copa America ma chyba być w TVP Sport - co za tym idzie, parę meczów powinno być na TVP1 lub TVP2. A co do zwycięzcy mam nadzieję, że będzie to Argentyna. Choć Brazylijczycy ostatnimi czasy często grali słabo to i tak w tym najważniejszym momencie spuszczali łomot Albicelestes. Mam nadzieję, że nie tym razem :) Niech będzie tak jak na ostatniej Olimpiadzie :)
0
Wenger jest śmieszny mówiąc, że potrzebuje kasy na przebudowanie składu. On już od kilku lat przebudowuje skład mając nienajgorsze sumy do wykorzystania. I ściąga w większości młodzież - a później narzeka, że nie ma składu. Niech Cesc lepiej tam zostanie - no ale to jest tylko moje zdanie i nie mi będzie o tym decydować :)
0
Piękny wieczór. A kto słyszał na polsacie jak Zibi Boniek stwierdził, że Sir Alex Ferguson guje żumę - to mnie rozbawiło bardzo :D No i Puziol :) Ale tak ogólnie było ok komentowanie. Zresztą zauważyłem, ze jak się wygrywa mecz to się inaczej patrzy na pracę komentatorów :)
0
Niesamowite !!! :D Piękny gest wobec Abidala. Ferguson też klasa - uśmiech pomimo przegranej. Chciałbym coś takiego zobaczyć w wykonaniu Mou - szczerze.
Brawo Barca !!
0
Rzeczywiście może być ciężko bez Puyola. Wcale nie musi to być decydujący dziś czynnik. Ale mimo wszystko nawet jeśli przegramy, trzeba być dumnym z Barcy. Ludzie naprawdę jesteśmy świadkami jednej z najlepszych drużyn w historii futbolu. I nic tego nie zmieni - choć dzisiejsza wygrana może to tylko podkreślić.
Trzeba jednak z respektem podejść do rywala i jeśli nie wyjdzie to trzeba im pogratulować. Powiem szczerze wolę przegrać z Manchesterem United niż z Realem :) Choć wiem, że to finał - i przegrać na samym końcu może zaboleć, no ale coż taka jest piłka.
No ale miejmy nadzieję, że to my będziemy się dziś cieszyć :) Cieszmy się tą drużyną póki możemy. Vamosss !